שלום -ידע כללי

שלום, ברצוני לדעת לידע כללי : 1) הדברים ש HIJACKTHIS מוצא במחשב האם הם תופסים מקום בזכרון ומאיטים את המחשב או גלישה באינטרנט ? 2) אני מצרף קובץ LOG מה כדאי לי להעיף ובמה לא לגעת ? תודה ויום טוב

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

התוכנה HIJACK אינה מציגה רק תהליכים או דברים מסוכנים.....

ולכן צריך לדעת מה לסמן ולמחוק. לפני שאני אסמן לך מה למחוק אני צריך כמה תשובות: 1) האם בחרת את הכתובת הבאה כדף הבית שלך?---->http://xxxxxxxxxxxxxxxx/xxxx 2) האם אתה מכיר תוכנה בשם כזה ----> CrazyTalk Serve ו TUWinStylerThemeSvc 3) האם אתה מכיר/משתמש באתרים הבאים: www.drivershq.com www.pic.co.il

תשובות

היי לגבי השאלה הראשונה האם זה אתר הבית שלי ? התשובה היא : לא http:\\xxx זה לא אתר הבית שלי זה הדבר היחידי ששינתי מטעמי פרטיות אני לא מעוניין לפרסם את אתר הבית שלי. לגבי שאר השאלות אז התשובה היא : לא אני לא מכיר אף-אחת מהתוכנות שציינת ולסיום אז מה עוד התוכנה HIJACK עושה ? תודה ויום טוב

התוכנה בגדול מאפשר לך להבחים בכל מיני PROCESSים לא רצויים שרצים במערכת

וגם בלראות אם השתלט על הדפדפן מזיק או DLL או כל תוכנה. היא מראה את כל מה שרץ על המחשב בין השאר גם דברים לגיטימיים של מערכת ההפעלה ולכן צריך יידע מסויים בכדי להשתמש בה...היא מגיע רק ככלי נוסף ולא רק בפתרון סופי.... כנס ללוח הקבצים של הפורום וקרא את ההוראות להסרת SPYWARE (ד"א המחשב שלך דיי נקי) אני מצרף את הקובץ עם השורות שעלייך לסמן בתוכנה ולמחוק. כשתגיע בהוראות לסעיף הסרת קבצים ידנית מחק את הבאים אם הם נמצאים: CrazyTalk.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 WinStylerThemeSvc.exe בנתיב C:\Program Files\TuneUp WinStyler

תודה

דבר ראשון תודה על התשובה דבר שני הצלחתי להוריד את כל מה שאמרת לי חוץ מדבר אחד : tuwinstyler אני יודע איזו תוכנה זו זאת תוכנה בשם tuneup utilities תוכנה נחמדה שמוחקת קבצים שלא בשימוש ועושה עוד כמה דברים ... אבל עדיין זאת לא סיבה שאני לא יצליח למחוק אותה משם...התוכנה כאילו מבצעת את הפעולה אך השורה לא נמחקת... מה לעשות? ושוב תודה...

תבצע הסרה דרך לוח הבקרה

איני מעוניין להסיר את התוכנה

אני מעוניין רק להוריד את השורה זה לא אמור לסתור אחד את השני התוכנה לא חייבת לעבוד שהמחשב עולה רק שאני מבקש לא??

אם אתה רוצה שהתוכנה לא תעלה עם המחשב אז תוריד אותה מה MSCONFIG

זה לא עונה לי על השאלה

הTU לא מופיע בMSCONFIG ובשורות בHIJACKTHIS הוא כן מופיע אך הוא לא מוכן לרדת אחרי שאני מסמן אותו ...מה לעשות?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר