תפקיד הפעילים בשבט...

אדום| שלום שמי בתאל דבח ואני פעילה משבט עמית!! הנהגת אילון אז ככה רציתי לדעת באמת מה תפקיד הפעילים בשבטים שלכם ?? זאת אומרת מה התפקיד שלהם מבחינת מה הם עושים וכמה הם באמת משפעים בשבט ... אני רוצה לתת לכם תמונת מצב מנקודת הראיה שלי לפחות... כיום הפעילים ברוב השבטים הם אנשים שפשוט לא רוצים/ לא יכולים להדריך. לפי דעתי הפעילים הם אנשים שרוצים לתרום בכול דרך חוץ מהדרכה(לפחות אני !). רוב הפעילים באים לימי פעילות ומוצאים את עצמם עוזרים למדריכים.. אולי מנקים פה ושם אבל לא באמת באים לשבט שלהם ויודעים מה התפקיד שהם הולכים לעשות... אני שאלתי כמה אנשים בסביבות ה15 אנשים (פעילים ) על ההרגשה שלהם בשבט ורובם ענו כן אני בא/ה לשבט יושב צוחק מנקה פה ושם ובעיקר עוזר ... כמו כן לפעילים יצא שם של אנשים שלא עושים כלום ...וזאת בגלל שאין להם תוכנית עבודה כמו לצוות הדרכה למשל ... מה עוד שהרבה פעמים אנשים מרגישים שאם הם יהיו פעילים אז זהו אין דבר יותר נמוך מפעיל... בגלל השם שיצא לפעילים..!!! אני יודעת שיכול להיות שבהרבה שבטים זה לא ככה אבל אני יודעת גם שבהרבה שבטים זה כן ככה ... מה שקורה בשבט שלי הוא ככה : עד היום הפעילים היו חלק מהשבט אבל לא חלק מהותי ביותר מהשבט אבל השנה צוות פעילים +מרכזים+יו"ר פעילים עובדים על תוכנית שנתית לפעילים שבכללי היא תיהיה כמו צוות הדרכה מרכזים,רשגדים ,מדריכים רק שהיא עובדת במקום ראשג"ד יו"ר פעילים ....ועובדים על פי מערכים זאת אומרת כול יום שלישי ושישי יש מה לפעילים לעשות ... ובסופו של מערך הם משיגים את המטרה שבשבילה הם עבדו מההתחלה .... מה שבעצם אני באה לשאול אותכם זה מה תפקיד הפעילים בשבט שלכם איך אתם חושבים שאפשר לשנות את השם שיצא לפעילים ... ובגדול מה הפעילים כן יכולים לעשות בשבט ...ואיך הם יכולים להשפיעעע!!!!!! תודה בתאל !!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת צפון