לכל המפגינים נגד פיצול לכל המפגינים נגד פיצול!!!

בהתחלה קראתי על ההפגנה ואמרתי לעצמי איזה מגניב אבל אחרי זה הבנתי שזה יהיה נחמד להפגין... בחיים לא הפגנתי... אבל הפיצול נעשה כבר ואין מה לעשות, כל המתנגדים ואני אחד הגדולים.... נדפקנו, אנחנו בשתי הנהגות שונות... אבל דבר שכן אפשר למחות עליו זה שטיול שישיות-שביעיות יהיה יחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא בהפגנה... אלא בבקשה כתובה + על-פה של כל שבט שלפחות נישן בחניון עם כל ההנהגה.

וואלה אחי אני דווקא חושב שצריך תהפגנה הזאת.. שיראו שבאמת אכפת לנו...

אני באמת מסכימה איתך

ואין מה לעשות אנחנו צריכים להשלים עם זה שההנהגה תתפצל אבל אולי כדאי לדאוג לזה שטיולי חנוכה יהיו בייחד. כשדורשים משהו קודם כותבים מכתב מסודר ואז אם אין הסכמה אז יוצאים לפגין- אז בואו כאן בייחד נכתוב מכתב בשם כל חברי השכבה הבוגרת של הנהגהת מרכז למוטי, מרכז ההנהגה, מכתב מסודר ויפה ונראה שאנחנו לא רק יודעים לצעוק! חוצמיזה בכל מקרה טיולי חנוכה יהיו בשני טורים נפרדים (כמו שנה שעברה) מה שאנחנו בסך הכל מבקשים זה שהחניון יהיה משותף.

פיצול

לפי דעתי אם אומרים שאנחנו תנועת נוער, זה אומר שאנחנו צריכים להנהיג את התנועה. החליטו לפצל את ההנהגה בלי בכלל לערב את השכב"ג זאת הייתה החלטה של בוגרים ,ואני חושבת שזה לא בסדר . גם אם זה טוב וגם אם לא להחלטה הזאת היינו צריכים להיות שותפים.

נו לורן

את רוצה איזה קרב הצקות שתבכי קצת??חחחחח

נו לורן

זה כיף... תנסי גם תיראי איך את לא יכולה להפסיק

נו רועי

מה קורה אחי? רק עכשיו הצטרפתי לפורום...

נו זליג

למה להרוס שרשור??חחח סתם אחי מה קורה?? למה רק עכשיו באת?? לא יפה..
16:16 24-10-2005|%%posterlink.907203%%

נו עמרי זליג...

עכשיו הרסת לי ולרועי את השרשור. אתה שמח? סתם ברוך הבא

נו לורן

למה להיות ילדה קטנה ולהיות מגעילה?? תגידי ברוך הבא ויאללה דיי...

קורס צופיות 2005 - שכחתי להתייחס

היה קורס אדיר ומעשיר בצורה לא יאומנת סליחה על האיחור!!!!!!! כל מי שהיה בטיול להעיד שהיה אדיר (תמשיכו בקו שלי)

אני באמת מסכימה איתך

ואין מה לעשות אנחנו צריכים להשלים עם זה שההנהגה תתפצל אבל אולי כדאי לדאוג לזה שטיולי חנוכה יהיו בייחד. כשדורשים משהו קודם כותבים מכתב מסודר ואז אם אין הסכמה אז יוצאים לפגין- אז בואו כאן בייחד נכתוב מכתב בשם כל חברי השכבה הבוגרת של הנהגהת מרכז למוטי, מרכז ההנהגה, מכתב מסודר ויפה ונראה שאנחנו לא רק יודעים לצעוק! חוצמיזה בכל מקרה טיולי חנוכה יהיו בשני טורים נפרדים (כמו שנה שעברה) מה שאנחנו בסך הכל מבקשים זה שהחניון יהיה משותף.

אנחנו אותו ראש...... נעה איזה שבט את???

בעיקרון נכנסתי לפורום בשל הפיצול לראות את הנכונות שלכם לכך שלפחות נוכל לישון באותו חניון כל ההנהגה בחנוכה... ולפי תגובות אני רואה שכן.... כך שבמקום לדבר צריך להתחיל לבצע.... כולם צריכים לשלוח נציגים בתשיעי לחודש לפיליפס ואני גם אהיה שם וננסה למנוע את זה שנתפצל בחנוכה, לפחות בחנוכה.

אני משבט רעות ביבנה

וממש רציתי לבוא לישיבה הזאת אבל אני בטיול שנתי מזה התבאסתי

לכל המפגינים נגד פיצול לכל המפגינים נגד פיצול!!!

בהתחלה קראתי על ההפגנה ואמרתי לעצמי איזה מגניב אבל אחרי זה הבנתי שזה יהיה נחמד להפגין... בחיים לא הפגנתי... אבל הפיצול נעשה כבר ואין מה לעשות, כל המתנגדים ואני אחד הגדולים.... נדפקנו, אנחנו בשתי הנהגות שונות... אבל דבר שכן אפשר למחות עליו זה שטיול שישיות-שביעיות יהיה יחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא בהפגנה... אלא בבקשה כתובה + על-פה של כל שבט שלפחות נישן בחניון עם כל ההנהגה.

פיצול ההנהגות

לפי דעתי, זה לא נכון מה שאמרת, אנחנו יכולים לעשות ולשנות דברים...

קורס צופיות 2005 - שכחתי להתייחס

היה קורס אדיר ומעשיר בצורה לא יאומנת סליחה על האיחור!!!!!!! כל מי שהיה בטיול להעיד שהיה אדיר (תמשיכו בקו שלי)

אחד הגדולים

פיצול ההנהגות

לפי דעתי, זה לא נכון מה שאמרת, אנחנו יכולים לעשות ולשנות דברים...

נוווווו בחייך צא מהקיבעון הזה

מה כבר נותנים לנו לשנותתתתתת אנחנו תנועת נוער שמונהגת ע"י מבוגרים יש לזה יותר יתרונות מחסרונות אני חושב ולא נוכל לשנות כלום בנושא הזה ולא נוכל לשנות כלום בהמווווון נושאים בתנועה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר