הנהגת מרכז - שנה טובה!

אהלן, אני רועי, מרכז שבט דגן לשעבר, נכנסתי לפורום בעיקר בשביל דרך המשך, אבל באותה הזדמנות רציתי לאחל לכל חברי השכב"ג של הנהגת מרכז המווווון בהצלחה,שיהיה בכיף! ואל תשכחו "הצופה אינו נופל ברוחו". שנה טובה!!!

אחינווווווווווווווווווו

מה קורה?!?!1 שבט הדר מדריך ח' (לשעבר)... תודה רבה רבה וגם לך בהצלחה בהמשך.. לאן מתגייס?

שבט הדר - אימפריה

תודה תודה אחי, אני מתגייס לסטיל"ים של חיל הים.

הנהגת מרכז - שנה טובה!

אהלן, אני רועי, מרכז שבט דגן לשעבר, נכנסתי לפורום בעיקר בשביל דרך המשך, אבל באותה הזדמנות רציתי לאחל לכל חברי השכב"ג של הנהגת מרכז המווווון בהצלחה,שיהיה בכיף! ואל תשכחו "הצופה אינו נופל ברוחו". שנה טובה!!!

מצטרפת לברכות...

שיהיה שנה טובה ומוצלחת לכולם, מי ייתן וגם בלעדיי הויכוחים שלכם בפורום יהיו לראש ולא לזנב..... לימור נוס לשעבר מרכזת שבט "עתיד" חולון.

...

תודה תודה ולאן את מתגייסת גברת?

שבט הדר - אימפריה

בהצלחה אחי...

...

תודה תודה ולאן את מתגייסת גברת?

עדיין לא ידוע...

אולי להיות מאבחנת פסיכוטכנית, בעזרת השם... עם הפרופיל שלי על כל מה שהוא לא פקידות צריך להודות.

לימור יקירתי!

מה המצב??? עם כישורים כמו שלך אני בטוח שבכל תפקיד תגיעי רחוק!!! וחוץ מזה, אנחנו שינשינים לשעבר!! אין דבר שאנחנו לא מסוגלים לעשות!!! צבא? קטן עלינו!!!

שבט הדר - אימפריה

רועי כפרה עליך שיהיה לך המון בהצלחה

הנהגת מרכז - שנה טובה!

רועייייייי

הייי מותק שתיהיה גם לך שנה טובה ומתוקה ומלאת אהבה והצלחה ואחרי הצבא... חובה לחזור לצופים אין צופים = אין חיים נשיקות רוני... (עומר חולון)

עדיין לא ידוע...

אולי להיות מאבחנת פסיכוטכנית, בעזרת השם... עם הפרופיל שלי על כל מה שהוא לא פקידות צריך להודות.

גיוס

נעזור לך לקבל כל תפקיד שתרצי.... נתי

הנהגת מרכז - שנה טובה!

שנה טובה להנהגה הכי טובה בתנועה!

גיוס

נעזור לך לקבל כל תפקיד שתרצי.... נתי

תודה נתי...

אני מקווה בעזרת השם (כן, אני יודעת מה אתה אומר בדיוק עכשיו).... ובעזרתי... שאני לא אצטרך שתסייעו לי... אבל אם אצטרך, אני יודעת שיש לי תמיד לאן לפנות. תודה.

רועי כפרה עליך שיהיה לך המון בהצלחה

תודה נשמה!

איי קנט טו בליב איט!

רועייייייי

הייי מותק שתיהיה גם לך שנה טובה ומתוקה ומלאת אהבה והצלחה ואחרי הצבא... חובה לחזור לצופים אין צופים = אין חיים נשיקות רוני... (עומר חולון)

תודה יקירתי!

ואגב, את המשוואה "אין צופים = אין חיים" עוד לא ממש הצליחו להוכיח, אולי צריך לעשות דסקרימיננטה או להעביר אגפים... בכל מקרה, תודה על הברכות! ומי ייתן שנהייה כולנו לראש ולא לזנב, ושהדברים הטובים השנה יהיו רבים כמספר גרעיניו של הרימון!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר