המחיר הבזוי של המחנ"ק לשכב"ג ולחניכים כאחד

שמעו עכשיו אל תגידו לי "סבסדו לעצמכם" כי זה טריק של כל אלו שיושבים בהנהגה ומשלשלים מחירים... אתם צודקים נעשה סבסוד אבל בכל מקרה זה מחיר ענק 350 לשכב"ג שבא לעבוד בלבד (+90 משנה שעברה לשכב"ג) 600 לחניכים ז-ח (+80 משנה שעברה) 575 ל-ד'-ו' (+80 משנה שעברה) זה ביזיון.... ופעם שעברה שרשמתי דבר בנוגע למחיר שהיה נראה לי מופרז, אתם, השכב"ג , שהמחיר הזה פוגע גם בכם צעקתם עלי לך סבסד לך סבסד................ בקיצור אם יש לכם משו לרשום חוץ מ-"אצלנו בשבט אין אחד שלא יצא בגלל מחיר כספי" או "תתחילו לחשוב איך לסבסד לעצמכם במקום איך לבכות" אז רשמו

באמת מה זה..

היום הייתי בשבט וראיתי את המחירים.. הייתי בהלם.. חניכים שלי מייד באו אמרו "אנחנו הולכים לעשות איזה משהו לסבסוד כי אם לא כל הקבוצה לא תצא.." כאילו, צריכים גם להבין שיש חיים מחוץ לצופים ואם אני רוצה לארגן לי איזה טיול לאילת, או סתם כל דבר אחר זה לוקח לי את כל הכסף.. שלא לדבר על זה שזה אחד המחירים הכי גדולים ששילמתי לטיול..

מוגזם ביותר!!! ואני אומר שלא צריך לוותר הפעם

רק לידיעתכם, בהנהגות אחרות יש מחירים ה-ר-ב-ה יותר גבוהים!

בהנהגת ירושלים עולה 450 לשכב"ג(!) לחניכים אפילו יותר!

פשוטטטט צודקקקקקקקק פשוטטטטטט

שמעו המחיר השנה פשוט בזיון!!!!! ואל הוגן בכללל..אין לי מושג מה השתנה בסכומים משנה שעברה (שגם היו ממש גבוהים) ...ואתם יודעים מה כן אז יש גבולות אדומים של סכומים שאסור למרכזי ההנהגה וראשיה לעבור באמת שזה כבר לא הוגןלבקש מחנכיים ומההורים שלהם כאלה סכומים זה כבר הופך תמפעל הזה לכבר לא כייף ומתסכל!..אצלנו בשבט זה אפילו יוצא הרבה יותר חניכים הגיעו לסכום של 800 ש"ח למחנ"ק ושכב"ג הגיע לסכום של 450 ש"ח..בוהנ כשהייתי חניכה שילמתי כזה סכום! וזה בדוק! ומה איכפתתתת לי שהנהגות אחרות משלמות יותר זה רק מוכיח איזה ניהול דפוק הולך שם..זה ממש לא מנחם כשאומרים שהנהגות אחרות משלמות יותר...אז הנה אני פונה למרכזי הנהגה הזו או כל מי שאחראי על הסכומים המשוגעים האלה פשוט לא לקחת כאלה סכומים זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב !!! פשוט ככה... חלאס תתעלו על עצמכם ותבואו לקראת כי זה יכול לבוא על חשבון חניך או חניכה שלא יחוו את המפעל הזה השנה וזה כבר לא הוגן בכלל לעשות!

באמת שיש גם מה לעשות...

תראו סיבסודים זה יופי טופי אבל לא לכולם זה יכול עזור וכבר כמה סיבסודים ומסיבות שבט אפשר לעשות ..ואם כבר זה דבר ששכב"ג או קורס שעושים ולא חניכים צעירים...תחשבו גם על החניכים שלכם שכן רוצים לצאת למפעל הזה.. פשוט כל אחד כאן ידבר עם המרכזים שלו על העיניין בצורה יפה ותקיפה ויעלה במודעות של החברים שלו ..פשוט ככה ..כל אחד יפנה לסביבה הקרובה שלו בשבט יעלה את הבעיה ואם המרכזים שלו מספיק איכפת להם הם יעבירו את זה הלאה וילוו אותכם בכל העיניין הזה.. זאת ניראת לי הדרך הכי נורמאלית לפתור תעיניין כי דיי עכשיו רציני זה באמת חשוב!

באמת מה זה..

היום הייתי בשבט וראיתי את המחירים.. הייתי בהלם.. חניכים שלי מייד באו אמרו "אנחנו הולכים לעשות איזה משהו לסבסוד כי אם לא כל הקבוצה לא תצא.." כאילו, צריכים גם להבין שיש חיים מחוץ לצופים ואם אני רוצה לארגן לי איזה טיול לאילת, או סתם כל דבר אחר זה לוקח לי את כל הכסף.. שלא לדבר על זה שזה אחד המחירים הכי גדולים ששילמתי לטיול..

תקשיבו

אני לא מבינה מה פשר המשפט " לא צריך לוותר הפעם"... האנשים שישבו על המחירים של המחנה לא עושים לנו דווקא ודופקים מחירים גבוהים. ואני מאמינה שהם מודעים לסכומים המטורפים האלה שאנחנו צריכים להוציא. ואולי מי שזה באמת מעניין אותו, יכול לנסות ולבקש לראות את התקציב ואיך הסכום הגיע כזה גבוה... הרבה מאיתנו נמצאים באותו מצב של קושי לעמוד במחירים כאלה, וגם המרכזים שלנו מודעים לעיניין, ככה שלא נראה לי רלוונטי לבדוק בסביבה הקרובה, ואם למרכזים אכפת הם יעשו אם זה משהו.. ברור שאכפת. צריך למצוא פיתרון ראלי. להגיד פה שזה ביזיון או לא הוגן או בואו לא נוותר הפעם, לא זה מה שיגרום למחירים להשתנות. צריך לחשוב בצורה הגיונית ולנסות למצוא פיתרון לבעיה. ובקשר לסיבסודים, אולי אפילו אפשר ל"התחבר" כמה שבטים ביחד, ואז יש יותר כוח לעשות משהו יותר גדול.

כנסי רגע...

שמעי אני רק רוצה שתסבירי לי דבר אחד איך זה שכל שנה המחירים רק עולים ואנחנו מקבלים תמיד את אותם דברים?!?!?!?! ולהוסיף 90 שקל על כל ילד שיוצא תעשי חישוב שייצאו 100 מכל ההנהגה שזה ברור שייצאו הרבה הרבה יותר זה כבר 90000 שקל יותר ממש שלקחו שנה שעברה.... ואין סיבה לדבר כזה...

טעות שלי התכוונתי שיצאו 1000 ולא 100

סבבה, בואו נבקש לראות את הפרוט

תקשיבו

אני לא מבינה מה פשר המשפט " לא צריך לוותר הפעם"... האנשים שישבו על המחירים של המחנה לא עושים לנו דווקא ודופקים מחירים גבוהים. ואני מאמינה שהם מודעים לסכומים המטורפים האלה שאנחנו צריכים להוציא. ואולי מי שזה באמת מעניין אותו, יכול לנסות ולבקש לראות את התקציב ואיך הסכום הגיע כזה גבוה... הרבה מאיתנו נמצאים באותו מצב של קושי לעמוד במחירים כאלה, וגם המרכזים שלנו מודעים לעיניין, ככה שלא נראה לי רלוונטי לבדוק בסביבה הקרובה, ואם למרכזים אכפת הם יעשו אם זה משהו.. ברור שאכפת. צריך למצוא פיתרון ראלי. להגיד פה שזה ביזיון או לא הוגן או בואו לא נוותר הפעם, לא זה מה שיגרום למחירים להשתנות. צריך לחשוב בצורה הגיונית ולנסות למצוא פיתרון לבעיה. ובקשר לסיבסודים, אולי אפילו אפשר ל"התחבר" כמה שבטים ביחד, ואז יש יותר כוח לעשות משהו יותר גדול.

תשמע\י

גם אני אמרתי בפסח שהמחירים סבירים וטובים לאללה שתפסיקו לבכות כי אפחד לא עושה פה משו נגדכם..אבל גם עכשיו אני לא חושבת שעושים משו נגד החניכים והשכב"ג אבל באותה מידה המחרים של המחנ"ק הנה גבוהים לכולם לא משנה מה תגידו או כמה תנסו לנחם שאפחד לא עושה משו נגד..זה פשוט לאללה יש הרבה חניכים שההורים שלהם לא יעמדו בזה..ואני לא מדברת על עצמי דוקא אלא על חניכים בשבטים...כמה שינסו לסבסד להם זה לא תמיד עוזר..אז להמ מהתחלה לגבות כאלה סכומים גם אם כל העסק הזהה יקר בסופו של דבר..זה פשוט לא הוגן..ווהצעה שלהתחבר כמה שבטים ביחד חלשה כי כל שבט עכשיו מתחיל תהליך קיץ משלו ולאפחד לא יהיה זמן להיתעסק בדברים כאלה במימדים ענקיים..

שמעו עכשיו אל תגידו לי "סבסדו לעצמכם" כי זה טריק של כל אלו שיושבים בהנהגה ומשלשלים מחירים... אתם צודקים נעשה סבסוד אבל בכל מקרה זה מחיר ענק 350 לשכב"ג שבא לעבוד בלבד (+90 משנה שעברה לשכב"ג) 600 לחניכים ז-ח (+80 משנה שעברה) 575 ל-ד'-ו' (+80 משנה שעברה) זה ביזיון.... ופעם שעברה שרשמתי דבר בנוגע למחיר שהיה נראה לי מופרז, אתם, השכב"ג , שהמחיר הזה פוגע גם בכם צעקתם עלי לך סבסד לך סבסד................ בקיצור אם יש לכם משו לרשום חוץ מ-"אצלנו בשבט אין אחד שלא יצא בגלל מחיר כספי" או "תתחילו לחשוב איך לסבסד לעצמכם במקום איך לבכות" אז רשמו

מסכימה עם כל מילה!

המחירים באמת מוגזמים השנה! גם לחניכים וגם לשכב"ג וזה עוד בלי שהשבטים הוסיפו את המחירים שלהם (לפחות שלי לא..) ואף אחד פה לא אומר שאנחנו לא הולכים לסבסד...גם החניכים עושים כל מיני פעולות כאלו (החניכים שלי אספו בשבועיים 400 שקל מפחיות..) אבל..עדיין כמה שלא נסבסד עדיין יהיה מלא שלא יהיה להם איך לשלם או שההורים שלהם יעדיפו לשלוח אותם לדברים אחרים מאשר מחנה קיץ! לדעתי עדיף שיצאו יותר חניכים ביותר זול מאשר שיצאו קצת חניכים במחיר יקר ומוגזם!

תשמע\י

גם אני אמרתי בפסח שהמחירים סבירים וטובים לאללה שתפסיקו לבכות כי אפחד לא עושה פה משו נגדכם..אבל גם עכשיו אני לא חושבת שעושים משו נגד החניכים והשכב"ג אבל באותה מידה המחרים של המחנ"ק הנה גבוהים לכולם לא משנה מה תגידו או כמה תנסו לנחם שאפחד לא עושה משו נגד..זה פשוט לאללה יש הרבה חניכים שההורים שלהם לא יעמדו בזה..ואני לא מדברת על עצמי דוקא אלא על חניכים בשבטים...כמה שינסו לסבסד להם זה לא תמיד עוזר..אז להמ מהתחלה לגבות כאלה סכומים גם אם כל העסק הזהה יקר בסופו של דבר..זה פשוט לא הוגן..ווהצעה שלהתחבר כמה שבטים ביחד חלשה כי כל שבט עכשיו מתחיל תהליך קיץ משלו ולאפחד לא יהיה זמן להיתעסק בדברים כאלה במימדים ענקיים..

זה לא מימדים ענקיים

מישהו שיקח יוזמה ויציע לעשות משהו משותף סיבסוד, ייבחר יום ומקום שיהיה נוח (למשל בית פיליפס) וכל שבט שירצה להצטרף, מוזמן.... כל מה שנותר זה לחשוב על רעיון, וכמה שיותר מהר.

תקשיבו

בולשיט בלאפה

בילבולי ביצים תקשיבי המחיר הוא 600 שקל לפחות 40% מהמחיר הזה...זה לטובת ההנהגה.. איך את מסבירה ששנה שעברה היה יותר זול?! מה פתאום השכרת היער היא יותר יקרה?.. ושלא תחשבי..גם שנה שעברה מחיר מכובד כמו 200 שקל היה רווח של ההנהגה.. ועכשיו בכלל.. אז... שלא יעבדו עליכם

למה הם חושבים שיש לאנשים כסף לזה?!

עדיף לשלוח את הילד כבר לקייטנה מסריחה בקצת יותר כייף אבל ליותר זמן באמת שזה מוגזם!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר