מחר ה20 ביוני!!!!

ומה זה אומר?! תעודות... בלאגנים.... וגם אם יש בגרויות עוד כמה ימים בכל מקרה, מחר מתחיל החופש הגדול (האחרון שלי בכל מקרה) אז שיהיה לכולנו ח"ג שמייח!!!!

אם כל הכבוד אני יוצא לחופש רק ב26 ליוני

אחרי הבגרות בהיסטוריה... ואז זהו חופששששששששש למרות שמחר אני גם יחגוג ויהנה את בסוף הלימודים... וכמו כולם יילך לים ככה לחגוג

חחח לי במקרה הזכירו היום. אם לא הייתה לי מתכונת מחר, לא הייתי הולכת

אם כל הכבוד אני יוצא לחופש רק ב26 ליוני

אחרי הבגרות בהיסטוריה... ואז זהו חופששששששששש למרות שמחר אני גם יחגוג ויהנה את בסוף הלימודים... וכמו כולם יילך לים ככה לחגוג

זה לא באמת חופש...

חכה עוד שנתיים.. אז זה באמת יהיה חופש...

מחר ה20 ביוני!!!!

ומה זה אומר?! תעודות... בלאגנים.... וגם אם יש בגרויות עוד כמה ימים בכל מקרה, מחר מתחיל החופש הגדול (האחרון שלי בכל מקרה) אז שיהיה לכולנו ח"ג שמייח!!!!

חחחחחחח אהבתי את הח"ג!!!!!!!!!!!!!!

יאללללללההה איך התעודות איך המגנים איך הבגרויות??!?!? ממוצע 80 הגשה לשון 82 הגשה היסטוריה 92 הגשה מחשבת ישראל 90

תעודה טובה יש לך הא?!?! לי יש חרא...

יש לי ג בהתנהגות... יש לי 3 נכשלים... ממוצע משו כמו 60-70.... אבל קיבלתי בגרות אחת קיבלתי 93 וציון סופי 95 ואני ומגש במחשבים על 85 בלשון על 75 בהיסטוריה על 65

איזה טובה....... חרא תעודה

אמנם שיפרתי את שלושת הנכשלים אבל מההההה זה ממוצע 80 אני יכול יותר בהרבה הצופים דופקים ת'ציונים אין מה לעשות

יאללללללההה איך התעודות איך המגנים איך הבגרויות??!?!? ממוצע 80 הגשה לשון 82 הגשה היסטוריה 92 הגשה מחשבת ישראל 90

מזרחי ניגש למחשבת ישראל? וואלה!

בהתחלה הייתי חייב,

לאחר מכן כבר התאהבתי במקצוע

אחלה מקצוע

לולא התנגש לי עם ערבית הייתי לומד אותו...

איך יש לכם מחשבת ? הרי אתם לא דתיים

וגם המגן שלי בלשון הוא 82

תעודה טובה יש לך הא?!?! לי יש חרא...

יש לי ג בהתנהגות... יש לי 3 נכשלים... ממוצע משו כמו 60-70.... אבל קיבלתי בגרות אחת קיבלתי 93 וציון סופי 95 ואני ומגש במחשבים על 85 בלשון על 75 בהיסטוריה על 65

מה זה ג בהתנהגות ? אצלי בהתנהגות רשמו לי טוב מאוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר