יש כאן מישהו משבט און, או מישהו שמכיר את אור דנון משבט גנים? (המשך בפנים)

אני יודע שזה קצץ מאוחר אבל, איך קראנו את כל ההנהגה בכפיתות לכיתה ד'! עכשיו אני בה'! אם אני לא טועה, עוגן או הירקון עשו דגל משולש(המטרה הייתה לעשות דגל רגיל) גמרנו את זה ב-58 שניות! הבא אחרנו דקה ו-36 שניות אם אני לא טועה... (אני בשבט און) אח שלי בשבט גנים, הוא עכשיו בצבא, קוראים לו אור דנון! הוא בתלפיות, נשאר לו עוד 8 שנים להיות בצבא...

אני מכיר אותו.....

אני משבט גנים ואני מכיר אותו... הוא הדריך את הגדוד שלנו פעם... שמונה שנים בצבא?!

תגובה...

ליאתי... היית איתי באתגר- צרי איתי קשר, נארגן יצאה אחוותית מתישהו.... נשיקות, נטע =)

אני יודע שזה קצץ מאוחר אבל, איך קראנו את כל ההנהגה בכפיתות לכיתה ד'! עכשיו אני בה'! אם אני לא טועה, עוגן או הירקון עשו דגל משולש(המטרה הייתה לעשות דגל רגיל) גמרנו את זה ב-58 שניות! הבא אחרנו דקה ו-36 שניות אם אני לא טועה... (אני בשבט און) אח שלי בשבט גנים, הוא עכשיו בצבא, קוראים לו אור דנון! הוא בתלפיות, נשאר לו עוד 8 שנים להיות בצבא...

אני הייתי המרכזת שכבה גילאית שלכם....

ובאמת הפצצתם בתחרות בנייה! ואני מכירה את אח שלך ד"א...

דניאל, איזה צחוקייים..

דניאל, אתה אח של אור?!.. איזה צחוקים, הוא המדריך שכבה שלי השנה... אני משבט גנים, שישיסטית....חחחח.... ושחר, שבט גנים אכן אימפריה!!...
14:45 18-09-2005|%%posterlink.6211766%%

:)

אני משבט און אם זה עוזר לך :) מה שלומך?

ליאתיייי

ליאתייי מה קורה?!?!....חח...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת דר"ג
בחר
בחר