דורון סניפירי

דורון אתה כל הפורום מדבר באנטי אולי תגיד פעם משהו חיובי אם לא עדיף פשוט שלא תגיד אני קראתי את הדברים על שבט יונתן ויש לי כמה דברים להגיד לכם איני משבט יונתן ולכן אל תחשבו שאני אומרת ת'דברים הבאים כי אני בשבט שבט יונתן ח'ברה בו נודה מהווה חלק גדול מההנהגה הם 1000 חניכים ומה כל השבטים האחרים 300 ו 100 אז בוא נחמיא לו אל מספר החניכים וישר כוח! מבחינת האנשים חברה הם אולי קצת צפונבונים אבל הם אנשים טובים והשבט שלהם מהווה חלק גדול מאוד בקהילה במבשרת תאמינו לי שאם תפסיקו להגיד שהם עשירים וכאלה ותתיחסו עליהם אותו דבר תגלו שהם בדיוק כמו כוולם גם אני שהייתי חניכה בהתחלה התרחקתי מאנשי יונתן עד שהיה לנו קורס חמישיות והכרתי אנשים ממש נחמדים מהשבט ופשוט הצטערתי שלא יצא לי להכיר אותם לפני ותחשבו על שאם אתם מעבירים את המסר לחניכים שלכם ששבט יונתן אינו חלק מההנהגה הם ישר יבינו שהוא באמת אינו חלק ושהם יהיו מדריכים הם יחשבו אותו הדבר ויעבירו את זה לחניכים שלהם וחבלל כי יונתן באמת אנשים טובים.. לגביי הליכלוך של השבט אנשים תעשו טוובה יש פה כמה שבטים ששבט יונתן נראה מצוחצח לידם אז באמת... ועצם זה שהוא אכן מזמין אנשים להתארח בשבט שלו ולהשתמש בציוד מן המחסן שלו צריך להגיד תוודה ולא רק דברים רעים. ובוא אני ינפץ לך כמה דברים ששמעתי שהייתי ביום חמישיות אין מנקה לשבט יונתן אפילו אתם אמרתם שהשבט מלוכלך אז אתם חושבים שאם היה מנקה הוא עדיין היה נראה ככה?!? במחנ"ק הם לא לקחו 5 שקל על מורל ותעשו לי טוובה אפילו למי ששנוא אותם זה נשמע מצחיק כי אם הם היו לוקחים כסף בשביל המורל הם היו זוכים! במחנ"ק הם לא הזמינו שום אוכל הם עשו הכל לבדם וכל הכבוד על הפרס על מטבח ישר כוחח!!! ואני מבקשת ממכם תפסיקו להגיד פה שטויות על שבטים אחרים אתם סתם פוגעים וזה לא מתאים בסך הכל כולנו באים לצופים להנות אז סתם חבל!!!!!! ולמי שאין דברים טובים להגיד שפשוט לא יגיד! כי זה סתם עושה אוירה רעה! ואני רוצה להגיד לכל אלה שהם אנטי יונתן שיבינו שהם אחלה אנשים וביום חמישיות אני הייתי מזועזעת שהסתובבתי בין הקבוצות וחניכים של שבטי הנהגת ירושלים התייחסו באופן מגעיל לחניכי יונתן חניכי יונתן חזרו פגועים מן היום הזה ולא נהנו אז בשביל מה להרוס להם??? ואם הם מבאים חניכים חדשים בכתה ט' זה אחלה כי כולנו יודעים כמה זה קשה להביא חניכים בכתה ט' וכל מי שאומר שזה לא טוווב שיעשה לי טוובה כי הוא יודע כמו8 כולם שהוא היה מת לגדוד חמשושים גדוול כמו ביונתן ובעניין החאקי יש להם חאקי והם קיבלו על הראש כי הם לא באו עם חאקי ליום חמישיות וכפי שהבנתי מהמרכזים שלהם הם מתחילים לבוא עם חאקי כולנו צופים וכולנו בצופים כדי להנות אז ח'ברה באמת מספיק עםם השטויות!

שבט יונתן!

אני קראתי את הדברים על שבט יונתן ויש לי כמה דברים להגיד לכם איני משבט יונתן ולכן אל תחשבו שאני אומרת ת'דברים הבאים כי אני בשבט שבט יונתן ח'ברה בו נודה מהווה חלק גדול מההנהגה הם 1000 חניכים ומה כל השבטים האחרים 300 ו 100 אז בוא נחמיא לו אל מספר החניכים וישר כוח! מבחינת האנשים חברה הם אולי קצת צפונבונים אבל הם אנשים טובים והשבט שלהם מהווה חלק גדול מאוד בקהילה במבשרת תאמינו לי שאם תפסיקו להגיד שהם עשירים וכאלה ותתיחסו עליהם אותו דבר תגלו שהם בדיוק כמו כוולם גם אני שהייתי חניכה בהתחלה התרחקתי מאנשי יונתן עד שהיה לנו קורס חמישיות והכרתי אנשים ממש נחמדים מהשבט ופשוט הצטערתי שלא יצא לי להכיר אותם לפני ותחשבו על שאם אתם מעבירים את המסר לחניכים שלכם ששבט יונתן אינו חלק מההנהגה הם ישר יבינו שהוא באמת אינו חלק ושהם יהיו מדריכים הם יחשבו אותו הדבר ויעבירו את זה לחניכים שלהם וחבלל כי יונתן באמת אנשים טובים.. לגביי הליכלוך של השבט אנשים תעשו טוובה יש פה כמה שבטים ששבט יונתן נראה מצוחצח לידם אז באמת... ועצם זה שהוא אכן מזמין אנשים להתארח בשבט שלו ולהשתמש בציוד מן המחסן שלו צריך להגיד תוודה ולא רק דברים רעים. ובוא אני ינפץ לך כמה דברים ששמעתי שהייתי ביום חמישיות אין מנקה לשבט יונתן אפילו אתם אמרתם שהשבט מלוכלך אז אתם חושבים שאם היה מנקה הוא עדיין היה נראה ככה?!? במחנ"ק הם לא לקחו 5 שקל על מורל ותעשו לי טוובה אפילו למי ששנוא אותם זה נשמע מצחיק כי אם הם היו לוקחים כסף בשביל המורל הם היו זוכים! במחנ"ק הם לא הזמינו שום אוכל הם עשו הכל לבדם וכל הכבוד על הפרס על מטבח ישר כוחח!!! ואני מבקשת ממכם תפסיקו להגיד פה שטויות על שבטים אחרים אתם סתם פוגעים וזה לא מתאים בסך הכל כולנו באים לצופים להנות אז סתם חבל!!!!!! ולמי שאין דברים טובים להגיד שפשוט לא יגיד! כי זה סתם עושה אוירה רעה! ואני רוצה להגיד לכל אלה שהם אנטי יונתן שיבינו שהם אחלה אנשים וביום חמישיות אני הייתי מזועזעת שהסתובבתי בין הקבוצות וחניכים של שבטי הנהגת ירושלים התייחסו באופן מגעיל לחניכי יונתן חניכי יונתן חזרו פגועים מן היום הזה ולא נהנו אז בשביל מה להרוס להם??? ואם הם מבאים חניכים חדשים בכתה ט' זה אחלה כי כולנו יודעים כמה זה קשה להביא חניכים בכתה ט' וכל מי שאומר שזה לא טוווב שיעשה לי טוובה כי הוא יודע כמו8 כולם שהוא היה מת לגדוד חמשושים גדוול כמו ביונתן ובעניין החאקי יש להם חאקי והם קיבלו על הראש כי הם לא באו עם חאקי ליום חמישיות וכפי שהבנתי מהמרכזים שלהם הם מתחילים לבוא עם חאקי כולנו צופים וכולנו בצופים כדי להנות אז ח'ברה באמת מספיק עםם השטויות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר