יום החמישיות ההנהגתי- מי שלא היה אבקת חשמל...

אתמול ציינו בגבעת התחמושת את פתיחת הקורס החמישיות השנתי (שדרך אגב, זו טעות לכנות אותו "קורס הדרכה". למה? כי זו לא מהותו!) ביום החמישיות ההנהגתי. אז מה היה לנו? "טעמנו" היכרות בין השבטים, ועברנו פעולה בנושא זכות הקיום של תנועת הצופים לאור הדרך שבא היא פועלת. קינחנו במפקד עם מסכת שארגנו חניכים ממספר שבטים בהנהגה ובכתובת אש מיוחדת- כל שבט הכין אות וביחד הרכיבו שבטי ההנהגה כתובת אחת שלמה! המסקנה היא ברורה: על תנועת הצופים להמשיך להתקיים ע"מ שיהיה בישראל גוף שלוקח אחריות על הנעשה בחברה ושנחנך עוד בני-נוער שאכפת להם ממה שקורה סביבם, וכדי שכל זאת יקרה עלינו להמשיך לעבוד קשה ובמרץ לאור הערכים שלנו. ולסיום חייבים להודות לכל הצוות הבוגר, ראשי ומדריכי ט' בהנהגה שנטלו חלק בהרמת המפעל האדיר והמיוחד הזה, וכמובן לפורום ט' שבלעדיו זה לא היה קורה! חזק ואמץ!!!

היה מעפן לדעתי

לא היה מעפן..

היה נחמד.. אבל יכל להיות הרבה יורת כיף אם עוד שבטים היו באים..

כל הכבוד!

לא הייתי ביום הזה אבל חשוב לי לומר כל הכבוד למארגנים על שבאמת קיימו את היום הזה לראשונה בהנהגת ירושלים! מי שכתב כתגובה ש"היה מעפן"- לא ככה נותנים דעה. זה לא עוזר שאתה אומר שהיה מעפן, תגיד למה, תן הצעות לשיפור.... ושוב- כל הכבוד למארגנים. חיזקו ואמצו!

כל הכבוד

כל הכבוד לכל מי שנטלו חלק, בייחוד לבחור המסוקס עם התלתלים שניפט את הכתובת ושעוצמתו ניכרה בעוצמת הבעירה. אבל באמת, היה נחמד ביותר ולמרות שכמה שבטים לא טרחו לבוא (או לחילופין הביאו 34% מחניכיהם) החמשושים נהנו ויצאו עם כמה נקודות טובות למחשבה שינחו אותם בהמשך השנה. אגב, כל הכבוד לכל המדריכים שהצליחו להתמודד עם אחוות שהם לא מכירים ועם פעולות שהיה צריך ללמוד תוך זמן לא רב בצורה מוצלחת ביותר! ו-כ-מ-ו-ב-ן שכל מי שלא היה הפסיד מפגן רומנטיקה מרהיב בגוונים תכלכלים שמפאת הצניעות לא נרחיב עליו.

פעם ראשונה שעושים את זה בהנהגה!!!

כן כן למי מבינכם שלא ידע זו הפעם הראשונה שמכריזים על פתיחת שנת קורס בפורום הנהגתי רק כדי שתזכרו ככה מאיפה זה הגיע... פורום ט' 2004-2005

ואללה יצאנו כלים

היה סוף הדרך! החניכים שלי כבר שאלו מתי נעשה עוד עניין כזה... תתכוננו לעוד ישיבות מייגעות :)

כל הכבוד!

לא הייתי ביום הזה אבל חשוב לי לומר כל הכבוד למארגנים על שבאמת קיימו את היום הזה לראשונה בהנהגת ירושלים! מי שכתב כתגובה ש"היה מעפן"- לא ככה נותנים דעה. זה לא עוזר שאתה אומר שהיה מעפן, תגיד למה, תן הצעות לשיפור.... ושוב- כל הכבוד למארגנים. חיזקו ואמצו!

את בהחלט צודקת ילדה...

ראיתי את החמשושים של השבט שלי עובדים לקראת היום הזה בהחלט היה מרענן... אבל מי למען השם נתן לך להגיב? אני לא זוכר שמישהו פנה אלייך... אז קודם כל תרגעי, דבר שני זה תודעי לי אם קיבלת את המכתב... love you ג'נג'י מותק

ואללה יצאנו כלים

היה סוף הדרך! החניכים שלי כבר שאלו מתי נעשה עוד עניין כזה... תתכוננו לעוד ישיבות מייגעות :)

חחחח

למה ישיבות מיגעות..??? דוגרי מצחיק בפורום!!!

אכן מצחיק.... אבל תודי שמייגע! שעות על גבי שעות... סתם, הכי כיף!

אמנם מייגע..

אבל עכשיו שזה מאחורינו תתחיל העבודה האמיתית שלשמה הפורום כאן ויהיה הרבה יותר כיף ומעניין!!! באחריות!!!! העוגה עלי...

פורום ט' אהבת חיי

מבטיח אריאל???? הפעם שבט זוהר לא יביא רק תפוזים רקובים???

סליחה? תפוזים רקובים? מתי הבאנו כאלה?

אם את מדברת על התפוחים הרקובים שהיו בחדר- הם דווקא של שבט דקר ... אצלנו מתעסקים רק בזהב טהור ;-)

הייתה יכולה להיות להם מטרה טובה דווקא

אם מטווח על עושי מורל מעצבנים הוא מטרה טובה...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר