מקרה של ביזיון התנועה בלוח האירועים של האתר - שכב"ג בית הכרם - מופנה אליכם!

מקרה של ביזיון התנועה ------------------------ שלום! ברצוני להודיע על מקרה חמור של ביזיון האתר והתנועה כולה לפי דעתי המוצג באתר. בלוח האירועים לחודש ספט', מופיע גיוסים של שבט בית הכרם בביה"ס "זיו" ב6/9 אם אינני טועה, בפירוט האירוע כתוב "שכב"ג בית הכרם הולך לעשות שמח לערסים הקטנים..." לפי דעתי זו חוצפה, ואם הייתי הורה לאחד התלמידים בביה"ס הזה הייתי מחרים את תנועת הצופים. זהו דבר הנובע מסנוביזם טהור, ואילטיסטיות שחבל שנוצרה בשבטים בתנועה. וגם, שוב, אם חושבים כך, בבקשה נא לא להעלות את זה לפני השטח. זה פוגע בשבט, בשכב"ג ובתנועה. מחכה לתגובה!

כמה דברים

א.אתה משבט בית הכרם ? ב.כאשר רשמתהם ערסים קטנים למה התכוונתם ?

אני בכלל לא מההנהגה שלך...

אהה

אני חושב זה תלוי (או טלוי (לא ידע איך רשמים)) למה שאם רצו להביע במילים אלה.

מקרה של ביזיון התנועה בלוח האירועים של האתר - שכב"ג בית הכרם - מופנה אליכם!

מקרה של ביזיון התנועה ------------------------ שלום! ברצוני להודיע על מקרה חמור של ביזיון האתר והתנועה כולה לפי דעתי המוצג באתר. בלוח האירועים לחודש ספט', מופיע גיוסים של שבט בית הכרם בביה"ס "זיו" ב6/9 אם אינני טועה, בפירוט האירוע כתוב "שכב"ג בית הכרם הולך לעשות שמח לערסים הקטנים..." לפי דעתי זו חוצפה, ואם הייתי הורה לאחד התלמידים בביה"ס הזה הייתי מחרים את תנועת הצופים. זהו דבר הנובע מסנוביזם טהור, ואילטיסטיות שחבל שנוצרה בשבטים בתנועה. וגם, שוב, אם חושבים כך, בבקשה נא לא להעלות את זה לפני השטח. זה פוגע בשבט, בשכב"ג ובתנועה. מחכה לתגובה!

שטויות

זה ממש לא נכון אז מה עם הם קוראים לחניכים שלהם ערסים קטנים, מה איכפת לך??? אני לא מהשבט שלהם וממש לא איכפת לי יענו מה שיעשו מה שהם רוצים ועם הם חושבים שהחניכים שלהם הם ערסים קטנים אז טוב סבבה שיהיה להם בכיף זה לא צריך להיות העניין שלך בכלל חוץ מהעובדה שזה נכון שיש להם חניכים ערסים אז אל תהיה מעפןותהיה יפה נפש...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר