לכול מי שמעונין התחילה כבר המחירה

לכול מי שמעונין יש לי צמיד גומי (לדוגמא בקובצ המצורף) שכתוב עליו "צופים חזק - חזק ואמץ" בעלות של 10 ש"ח ליחידה מחיר לכול כיס בקניה מעל 50 יח' תינתן הנחה משמעותית, אז שווה לכם כשכבג, כשכבה וכחברים להתארגן ולרכוש כי לכולום יהיה צמיד שכזה !!! אני מזכיר שניתן לרכוש גם מחזיק מפתחות של סמל הצופים ב 15 ש"ח וחאקי. לפרטים נוספים טל ברון 0507802867

[הסיומת co נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

איזה צבעים יש את הצמיד?

על איזה צבע אתה ממליץ?

בכללי בצבע אפור אבל עדין לא סופי זה משנה?

נראה לי תעשו צמידים בצבעים של השבטים ורושם עליהם בעברית?

הכיתוב יהיה מודפס בעיברית בצבע לבן

ובאמת הצמידים יהיו לפי צבעים של שבטים אז אם מישהוא מעונין זה הזמן להזמין ברון

לכול מי שמעונין יש לי צמיד גומי (לדוגמא בקובצ המצורף) שכתוב עליו "צופים חזק - חזק ואמץ" בעלות של 10 ש"ח ליחידה מחיר לכול כיס בקניה מעל 50 יח' תינתן הנחה משמעותית, אז שווה לכם כשכבג, כשכבה וכחברים להתארגן ולרכוש כי לכולום יהיה צמיד שכזה !!! אני מזכיר שניתן לרכוש גם מחזיק מפתחות של סמל הצופים ב 15 ש"ח וחאקי. לפרטים נוספים טל ברון 0507802867

שאלות...

איך אפשר להעביר לך את הכסף ?? ואיך אפשר בכלל לדעת עם הוא יפה או לא ואיך אני יקבל אותו ???

עומר

אני בטוח שהצמיד יפה בוא נדברעם שכב"ג לגבי הצמיד?

היי חמודים זאת שני המרכזת הבוגרת

אני אשמח אם תרצו להעלות את הנושא מחר בשיחת שכב"ג, מה שכן תיקחו בחשבון שייתכן והכסף יצא מהכיס שלכם כי השבט כנראה לא יוכל לממן את הצמידים. בכל מקרה, אם תרצו לעלות את העניין, דברו עם נועה היא מחליפה את שני מחר, וחשוב לעשות את זה לפני הישיבה כדי לא לפגוע בסדר שלה.

טל ברון....

אני רוצה לדעת איך אני מקבל את הצמידים שאני מקבל.... זה הכי חזוב לי יענו אני רוצה שאולי נעשה מכירה לכל השבט אבל אני רוצה להבין איך אני מקבל ואיך הדברים הולכים ומאיפה אתה מזמין את זה ועם אני מחליט מה כתוב ואיזה צבע אני רוצה....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר