מתן...

את צודק אני באמת מדריך שנה ראשונה ואני מניך שאני באמת מדבר ככה מחוסר ניסין ,אני גם כל כך מודאג כי אני נגיד יודע שאני יהיה חייב להתמודד לבד בעצמי עם הרבה קשיים שיהיו במחנה עם חניכים מהסיבה הפשוטה ש הרשג"ד שלי בכלל לא מתפקד והוא ממש גרוע חוץ מזה שהוא שמיניסט והוא לומד ברנה קסין אז הוא לא יהיה מלא במחנה חוץ מזה הוא והמדריכה שאיתי בצוות חברים מה שמאוד מאוד מאוד מקשה עליי בתור מדריך שנה ראשונה לתפקד ולעשות את הכל אני מאוד מקווה שאתה צודק ואני גם מניח שאתה צודק בעניין הזה ואני רק העלתי עניין שיכול להיות בעייתי מבחינת השבטים . אני יודע שאני אישית הצלחתי לעשות משהו לחניכות שלי והצלחתי לאחד אותם באמת בצורה שלא ראיתי וממש זה כל כך הרגשה מדהימה שאתה רואה את ההצלחה שלך את כל ההשקעה שלך עומדת ומדברת ומובילה ומגובשת ועושה באמת את הדברים הנכונים ורוצים לעשות דברים בקיצור אני אישית גם מאוד נלהב לקראת המחנ"ק וגם החניכות אני חושב כי באמת ברגע שהן רואות אותי מתרגש הן גם מתרגשות כי הן יודעות שזה לא עוד משהו , זה משהו גדול נ.ב לי אישית ממש אין בעיה עם שבט זוהר באמת אני לא שונא אף שבט בכלל לא ההפך הוא הנכון אני ממש אוהב את כל ההנהגה . אני לא יודע מה שמעת או מה אתה יודע על השבט שלנו וזה בכלל לא חשוב . אני בכלל לא חושב שצריך לשנוא שבטים או אנשים כי יענו זה כל כך מיותר לעשות את זה כי עם תחשוב על זה שניה כוווולם בצופים ובשכב"ג לאותה מטרה של לשנות ולעשות משהו שונה ועם סתם נשנא אחד את השני אז לא נצליח כמו שאנחנו יכולים להצליח עם רק מאחדים כוחות ומבינים שכולם באותה מטרה אני מבטיח לך שהכול יראה שונה ויהיה להנהגה הקטנה הזאת והעניה הזאת מלא כוח לשנות ולהשפיע בהרבה תחומים שכל שבט עושה קצת כל ההנהגה יכולה לעשות ביחד מלא!!!

לעומר כהן

נראה לי שאמיר קרא לך מעופך כי הוא חשב שאתה אני... אני עומר משבט מודיעין

וואלה סבבה....

וואלה סבבה אחי לא ידעתי שיש עומר כהן משבט מודיעין שיהיה לך בכיף אחי , ויש לך שם מדהים באמת גם שם פרטי וגם משפחה באמת שם משפחה ממש מיוחד ....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר