כיתות ד' במחנ"ק

אני חושב ש 4 ימים זה ממש יותר מדי לילדים בכיתה ד'... ושהיו יכולים לעשות הרבה דברים שונה , פשוט לא חשבו מספיק ועשו דברים מאוחר מדי...

חצי הכוס המלאה

תראה, אני בא מהנהגה שארבעה ימים ל-ד' זה עניין שבשגרה... יש לך הזדמנות לראות - אולי זה כן טוב? אולי יש לזה גם יתרונות, אולי זה לא כל כך רע...

לא כזה נורא...שנה שעברה ...

שנה שעברה רישגדתי כיתות ה, ובהנהגה נתנו לשבטים לבחור כמה ימים איכשהו לא זוכר שהסכמתי לזה נבחר שלושה ימים, ותסמוך עליי זה בכלל לא מספיק זמן. החניכים לא מספיקים לטעום מחנה, הם מגיעים ביום הראשון שלהם, שזה במקרה שלנו יהיה עצרת נגד אלימות ויום הורים כלומר הלך יום שלם כמעט בלי זמן לפעילות ערכית קבוצתית, ביום השני בטח ישלימו החניכים בניה אבל לא ממש בזמן כי נשאר להם כולה לילה לישון במתקן שלהם...מבאס... ועוד באותו יום יש את הטקס סיום המוכר ולזה כל השבטים מתארגנים מוקדם...וביום האחרן פירוק... באמת באמת שזה לא מספיק זמן, סמוך עליי ותראה שיצא לך מחנה טוב כמובן רק אם באמת תשאף לזה!! נ.ב לא ציינתי את ה-3 מרכזי פעילות שצריך לבוא אליהם + מרכז הנהגתי. לא כולל זמן לארוחות מפקדים מוראל ודברים אחרים שבטיים והנהגתיים שגוזלים זמן... זה באמת יכול להיות איכותי!!!!

חצי הכוס המלאה

תראה, אני בא מהנהגה שארבעה ימים ל-ד' זה עניין שבשגרה... יש לך הזדמנות לראות - אולי זה כן טוב? אולי יש לזה גם יתרונות, אולי זה לא כל כך רע...

אייל!

למה אתה מדבר הרבה על ההנהגה שלך אתם סתם הנהגה של חתולים תיהיה רציני.... אני חושב שגם צריך 4 ימים לכיתות ד כי באמת זה לא מספיק... אבל דיי עם ההנהגה שלך!

מה הבעיה שלך?

אני לא מתבייש בזה שאני בשתי הנהגות ככה. אני חושב שזה דווקא מראה עד כמה אני מחויב לצופים. חוץ מזה, אני תורם ממה שאני יודע, ומותר לי בהחלט לעשות את זה בלי לסבול את הביקורת המאוד מגעילה שלכם בכל פעם שאני פוצה פה.

לא כזה נורא...שנה שעברה ...

שנה שעברה רישגדתי כיתות ה, ובהנהגה נתנו לשבטים לבחור כמה ימים איכשהו לא זוכר שהסכמתי לזה נבחר שלושה ימים, ותסמוך עליי זה בכלל לא מספיק זמן. החניכים לא מספיקים לטעום מחנה, הם מגיעים ביום הראשון שלהם, שזה במקרה שלנו יהיה עצרת נגד אלימות ויום הורים כלומר הלך יום שלם כמעט בלי זמן לפעילות ערכית קבוצתית, ביום השני בטח ישלימו החניכים בניה אבל לא ממש בזמן כי נשאר להם כולה לילה לישון במתקן שלהם...מבאס... ועוד באותו יום יש את הטקס סיום המוכר ולזה כל השבטים מתארגנים מוקדם...וביום האחרן פירוק... באמת באמת שזה לא מספיק זמן, סמוך עליי ותראה שיצא לך מחנה טוב כמובן רק אם באמת תשאף לזה!! נ.ב לא ציינתי את ה-3 מרכזי פעילות שצריך לבוא אליהם + מרכז הנהגתי. לא כולל זמן לארוחות מפקדים מוראל ודברים אחרים שבטיים והנהגתיים שגוזלים זמן... זה באמת יכול להיות איכותי!!!!

תשובה

אני פשוט מפחד שמלא חניכים ילכו הביתה עם ההורים שלהם ביום הורים מה שקורה הרבה פעמים וזאת הסיבה היחידה שאני לא רוצה שהם יהיו 4 ימים לא כי זה באמת איכפת לי לראות אותם עוד יום פחות יום ....

חצי הכוס המלאה

אני אופטימי

אני באמת חושב שאולי זה יהיה טוב אבל זה מפחיד אותי שהם לא יהנו יענו אני באמת מחכה לזה כל השנה אבל עם הם לא יהנו אז זה יהיהממש חבל כי זה באמת דבר שלא עובר ככה ולא זוכרים אותו , אני זוכר את המחנ"ק שלי בכיתה ד וה'... ואני רוצה שהם גם יהנו כמו שאני נהנתי ואני לא חושב שיש פה כל כך כוס מלאה או ריקה כי זה עדיין לא היה ואני רק יכול לספר לך איך היה להם שנה הבאה....

עומר - אתה מעופף לגמרי הא?

אצלנו הם עדיין יוצאים ל-3 ימים (כיתות ד' + צמי"ד)

תשובה

אני פשוט מפחד שמלא חניכים ילכו הביתה עם ההורים שלהם ביום הורים מה שקורה הרבה פעמים וזאת הסיבה היחידה שאני לא רוצה שהם יהיו 4 ימים לא כי זה באמת איכפת לי לראות אותם עוד יום פחות יום ....

לדעתי ילדים ילכו עם ההורים רק אם...

אין סיבה שהחניכים ירצו ללכת עם ההורים אלא אם כן לא כיף להם וזדה ביידיים שלך, לא זוכר אם אמרת שאתה ראשגד או מדריך. אם מדריך - ככל שתעבוד ותפעל ותשקיע הם יהנו יותר, ואם חניך ממש נהנה אין סיבה שילך הבייתה. אם ראשג"ד - תגרום לצוות שלך לעשות מה שרשמתי על מדריך... כמובן שיש מקרים קיצוניים כמו געגועים להורים אבל במקרה כזה, הם יתגעגעו גם אם זה יהיה שלושה ימים וגם אם ארבעה... והשנה אגב, לפי מה שהבנתי, הביקור הורים הוא לא יום לפני הסוף אלא יומיים לפני הסוף, יעני אם הם באים לארבעה ימים אז זה ביום השני...

מה הבעיה שלך?

אני לא מתבייש בזה שאני בשתי הנהגות ככה. אני חושב שזה דווקא מראה עד כמה אני מחויב לצופים. חוץ מזה, אני תורם ממה שאני יודע, ומותר לי בהחלט לעשות את זה בלי לסבול את הביקורת המאוד מגעילה שלכם בכל פעם שאני פוצה פה.

איל הפעם זה לא אני-איש הכוכביות

מישהו מתחזה לי

אני יודע.. זה איזה מישהו שקוראים לו דור..

לדעתי ילדים ילכו עם ההורים רק אם...

אין סיבה שהחניכים ירצו ללכת עם ההורים אלא אם כן לא כיף להם וזדה ביידיים שלך, לא זוכר אם אמרת שאתה ראשגד או מדריך. אם מדריך - ככל שתעבוד ותפעל ותשקיע הם יהנו יותר, ואם חניך ממש נהנה אין סיבה שילך הבייתה. אם ראשג"ד - תגרום לצוות שלך לעשות מה שרשמתי על מדריך... כמובן שיש מקרים קיצוניים כמו געגועים להורים אבל במקרה כזה, הם יתגעגעו גם אם זה יהיה שלושה ימים וגם אם ארבעה... והשנה אגב, לפי מה שהבנתי, הביקור הורים הוא לא יום לפני הסוף אלא יומיים לפני הסוף, יעני אם הם באים לארבעה ימים אז זה ביום השני...

תשובה למתן

טוב אז שבר ראשון אני מדריך ו בנות בשבט העומר שאתה בטח כל כך אוהב... דבר שני אני לא חושב שעם זה יהיה שלושה ימים ילדים ילכו אני חושב שזה מספיק והם ממצים את העניין לגמרי בשלושה ימים וכמובן שיש דברים שהם מעל ליכולת המדריך כי עם ילד באמת מתגעגע אז אין לך כל כך מה לעשות חוץ מ אולי לנסות כל הזמן להעסיק אותו ולא לתת לו לחשוב ע דברים אחרים חוץ מזה שהוא פה ושזהו ואבל זה גם רק לנסות . מה אני יגיד לך אני מאוד מקווה שיהיה טוב אבל אתה יודע מבחן התוצאה לא כל כך רחוק מאיתנו והלואי שאנחנו מתחילים מסורת חדשה שכיתות ד יבואו גם שנה הבאה ועוד שנתיים וכו' ל4 ימים

עומר - אתה מעופף לגמרי הא?

אצלנו הם עדיין יוצאים ל-3 ימים (כיתות ד' + צמי"ד)

לא

אני מעופף???? ממש לא אולי אתה מעופף שאתה לא יודע שכוווולם יוצאים ל4 ימים אולי אתם ל3 אבל אנחנו אצלנו הכיתות ד' יוצאים ל 4 ימים... או שזה בכלל לא קשור אתה סתם אומר שאני מעופף או שעשיתי משהו לא יודע ...

אני יודע.. זה איזה מישהו שקוראים לו דור..

לעומר כהן

נראה לי שאמיר קרא לך מעופך כי הוא חשב שאתה אני... אני עומר משבט מודיעין

תשובה למתן

טוב אז שבר ראשון אני מדריך ו בנות בשבט העומר שאתה בטח כל כך אוהב... דבר שני אני לא חושב שעם זה יהיה שלושה ימים ילדים ילכו אני חושב שזה מספיק והם ממצים את העניין לגמרי בשלושה ימים וכמובן שיש דברים שהם מעל ליכולת המדריך כי עם ילד באמת מתגעגע אז אין לך כל כך מה לעשות חוץ מ אולי לנסות כל הזמן להעסיק אותו ולא לתת לו לחשוב ע דברים אחרים חוץ מזה שהוא פה ושזהו ואבל זה גם רק לנסות . מה אני יגיד לך אני מאוד מקווה שיהיה טוב אבל אתה יודע מבחן התוצאה לא כל כך רחוק מאיתנו והלואי שאנחנו מתחילים מסורת חדשה שכיתות ד יבואו גם שנה הבאה ועוד שנתיים וכו' ל4 ימים

עומר...

תראה יש משהו הגיוני בדבריך, אבל אני באמת אומר לך מנסיון, זה נראה כאילו אתה מדריך שנה ראשונה אבל אני עברתי כבר הדרכה ורישגוד במחנה, 3 ימים באמת שהם קצת ואתה תראה את זה בטיול. והסברתי כבר, השנה יש גם יותר פעילות הנהגתית שמעבירה זמן וכמעט ולא נשאר זמן מתאים בשביל להשתמש בטיול ככלי לשנות ולפתח את הקבוצה שלך כי סך הכל זה מה שהמחנה הזה, כלי בשבילך! דבר נוסף, אם תאמין בהצלחה אתה בחצי הדרך להצלחה, תבוא לחניך שמתגעגע בגישה שהוא לא הולך הבייתה כי אתה אוהב אותו כמו אימא ואתה שם בשבילו, אין סיבה שהוא יילך הבייתה, והקשר החזק הזה שבינכם זה משהו שיצרת לאורך כל השנה, כמובן שלפעמים יש מקרים קיצוניים, וגם לי היה אחד כזה, ואם קורה ושום מאמץ לא עזר אז לא נורא לפחו קידמת אותו קצת בזה שהוא נשאר מעט. נ.ב אין לי בעיה עם שבט העומר כשבט העומר רק עם כמה אנשים ספציפיים שהם יודעים זאת טוב מספיק. והעניין הזה כבר לא לפה, אם תרצה לדבר על זה אז בכיף. בכל מקרה עם כל הדברים הפחות טובים שאני יודע ושמעתי על השבט שלך, דווקא על שכבת השישיות שמעתי דברים טובים שאתם עתיד טוב לשבט...אז בהצלחה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר