בבקשה

בבקשה

בבקשה לכתוב את כל התוצאות עד עכשיו צריך לעשות סדר ולראות מה קורה במשחקים

איילוס!!1 אנחנו עולים!!!!!!!!!

אנחנו בטוח עולים פרט למקרה אחד וזה אם נפסיד טכני.... והאמת נראה לי שגם במצב הזה אנחנו עולים כי יהיה תיקו ואנחנו ניצחנו את היובל אבל זה לא יקרה כיח לא נבריז... ואנחנו עולים שלב פעם ראשונה בהיסטוריה של השבט!!!!!!!1 כל הכבוד לנו!!!!!!! רואים שמגדלים פה אימפריה...

ניצחנו את אלעד 53-10 ואת העומר 47-6

אימפריה יש רק אחת!

ביה"כ ניצחו את זוהר 10 הפרש.

המשחק נגד בית הכרם

אל תידאגו אנחנו ניפגש עוד פעם ואז התוצה תהיה שונה

המשחק לא היה אמור להיות ב15.6??

ישר-אל קודם תעברו אותנו ברבע ואז תדברו על עוד משחק מול בית הכרם..

תגובה ללהבות

אחי שני שחקני חמישיה שלי לא שיחקו שבמיקה הם שמינסטים בהמות ושיחקתי יותר מחצי מהמשחק אם 3 חמשושים כן כן חמשושים שלא יודעים הרבה בכדוסל אז אני מצפה למשחק שלנו בקוצר רוח היה חם מואד שם אני מבטיח

אור רון שיחק? העיפו את מי שהלך מכות? ושוב למה הקדימו לכם את המשחק?

תגובה ללהבות

כן אור רון שיחק רק תום הלך מקות וכן העיפו אותו ולא יודע למה הקדימו לנוא את המשחק ושאלה לי הלכם מי אמר שאתם תנצחו את מודעין

תשווה את התוצאות..

אנחנו ניצחנו את אלעד ב43 הם 6 אנחנו ניצחנו את העומר ב41 הם ב21... עוד סיבה?

ביה"כ ניצחו את זוהר 10 הפרש.

בית הכרם...

היה משחק יפה!!!! תכלס אני מרוצה, מבחינתי ניצחנו!!!!! עם כל השחקנים שלכם ונגמר תוצאה יחסית צמודה. כל הכבוד על המשחק עוד נפגש שוב! להבות...זהירות עם הדיבורים עוד תראו שלא כל מה שנראה לכם נכון...

תשווה את התוצאות..

אנחנו ניצחנו את אלעד ב43 הם 6 אנחנו ניצחנו את העומר ב41 הם ב21... עוד סיבה?

מצטער מאוד..

ב2 המשחקים נתקלנו בשיפוט מזוויע! השופט במשחק נגד אלעד אמר למאמן שלנו שהוא יחפש אותנו והוא גם קילל אותו.. אל תדאג-אנחנו לעומתכם לא בציפיות בשמיים אבל אנחנו מוכנים ויש לנו סגל חזק מאוד! אני מקווה שיחזירו לנו את השחקן שהרחיקו לנו שגם זה היה לא הוגן בכלל כי הוא רק קיבל מכות מאיזה אפס מאלעד ולא החזיר... את המחאה של השבט שלנו אפשר לראות בבית פיליפס בחוץ וגם בפנים. -מודיעין אימפריה-

איילוס!!1 אנחנו עולים!!!!!!!!!

אנחנו בטוח עולים פרט למקרה אחד וזה אם נפסיד טכני.... והאמת נראה לי שגם במצב הזה אנחנו עולים כי יהיה תיקו ואנחנו ניצחנו את היובל אבל זה לא יקרה כיח לא נבריז... ואנחנו עולים שלב פעם ראשונה בהיסטוריה של השבט!!!!!!!1 כל הכבוד לנו!!!!!!! רואים שמגדלים פה אימפריה...

חחחחח

בית הכרם...

היה משחק יפה!!!! תכלס אני מרוצה, מבחינתי ניצחנו!!!!! עם כל השחקנים שלכם ונגמר תוצאה יחסית צמודה. כל הכבוד על המשחק עוד נפגש שוב! להבות...זהירות עם הדיבורים עוד תראו שלא כל מה שנראה לכם נכון...

מתן, ממש נהייתם סינדרלה...

מבחינתך ניצחתם? מצחיק

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת ירושלים
בחר
בחר