קשיי התעוררות

שלום,

אולי תוכלו לעזור לי, אני קצת מיואשת.

אני בת 24, ואני מתמודדת כל חיי בעצם, עם קשיים נוראיים בהתעוררות. לא חשוב מתי אלך לישון וכמה שעות אשן- גם אם אלך לישון ב9 בערב ואשן 8 שעות, או אם אשן במשך 4 או 5 שעות או 10 או אפילו יותר מ12 שעות. גם שינת לילה וגם שינה בצהריים או בשעות שונות. אני מוצאת שזה כמעט בלתי אפשרי בשבילי להתעורר בזמן שאני מתכננת. אני מכוונת 3 שעונים בבוקר וגם אותם מעבירה לנודניק, לוקח לי לא פחות מחצי שעה- שלושתרבעי שעה עד שמצליחה לקום. (אחרי שהצלחתי לקום מהמיטה אני לא באמת יכולה לתפקד עד אחרי המקלחת ו2 כוסות קפה, אבל זה כבר פחות מפריע לי). במהלך היום אני ברובו עייפה ומותשת גם אם ישנתי מספיק או מעבר לנדרש.

ניסיתי הכל- לכוון עוד שעונים, לתרגל לפני שהולכת לישון, לשנן מנטרות של קימה בזמן. חשבתי שהעניין יסתיים אחרי התיכון, אחרי הצבא- כרגע אני לומדת לימודים שמאוד מעניינים אותי ועושה דברים שמסבים לי עונג גדול, ז"א שבהחלט יש לי סיבות לקום בבוקר.

אני מנסה לקום בבוקר קצת יותר מוקדם מהרגיל- רק חצי שעה, בשביל לצאת לריצה קלה (זה הזמן היחידי ביום שבאמת יכולה להקדיש לספורט)- אבל לא מצליחה, לא משנה כמה מוטיבציה יש לי וכמה אני נחושה. מנסה לקום לפני השנייה האחרונה האפשרית כדי להספיק לארגן לי בנחת אוכל למהלך היום ולהספיק להגיע בזמן בלי לחץ- אבל לא מצליחה לבצע את זה אף פעם.

אני כבר ממש מיואשת, אני מרגישה ממש מוגבלת וזה פוגע בהתנהלות שלי במהלך היום.

אשמח אם מישהו יכול לנסות לסייע לי בדרך כלשהי.

תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה