בעיה של חוסר שנות שינה

לפני חודש וחצי בערך נשארתי ער עד הבוקר כשהייתי על המחשב ועשיתי טעות, במקום ללכת לישון מיד דילגתי על השינה בשביל לא להפוך את הימים וזה קרה לי אולי פעמיים (אני כבר לא ממש זוכר), נוצר לי מין חוסר סדר יום מוזר כזה וחוסר שעות שינה חמור שגרם לי לכל מני הפרעות מתח ועוד דברים שאני לא יכול לפרט אותם שלא הצלחתי לפתור ושאני נלחם בהם כל יום. מאז אני מנסה לישון גם במהלך היום אבל לא מצליח, זה משהו קריטי ואני לא יודע לאן ללכת בשביל לטפל בזה, אני צריך לקחת משהו מאוד מאוד חזק בשביל להירדם, משהו שהייתי נרדם איתו כאילו שחזרתי הביתה מאחר בלילה מת מעייפות והייתי ישר נרדם. קרה לי דבר דומה כשהייתי ילד קטן והייתי חולה, אבא שלי לא הבין מה קרה לי אחריי כל מני התקפים שהיו לי כתוצאה מזה וקרא לרופא. הוא נתן לי מלטונין במינון שהיה לי אז טוב יחסית ונרדמתי בלי יותר מדי בעיות וזה עבר לגמריי אחריי איזה פעם או פעמיים שעשיתי את זה. אני צריך עזרה דחוף, אני כבר איזה חודש וחצי ככה וזה מאוד לא פשוט. אני יודע שאני צריך להיות ער איזה שעתיים - ארבע שעות אחריי שאני קם בבוקר ואז ללכת עוד פעם לישון בצהריים בסביבות שתיים בערך אבל עוד הצלחתי לעשות את זה, רק הצלחתי לנוח טיפה וכבר היה קצת שיפור. בבקשה תעזרו.

אני מצטער, אני לא מצליח להבין את מה שאתה כותב. זה לא מתחבר לתמונה שלמה. פנה למרפאת שינה לבירור

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר