הרגלי שינה מוזרים...

שלום, אני בת 28. בריאה בדרך כלל. בשנה האחרונה הרגלי השינה שלי מאוד מדאיגים אותי: אני מגיעה בערב הביתה ולא מסוגלת לתפקד יותר. בשבע בערב אני נעשית כל כך עייפה עד כדי כך שאני לא מסוגלת להחזיק את עצמי- ונרדמת עד הבוקר. מה שאומר כמובן, שאני מתעוררת מוקדם בבוקר (5-6). בחודש האחרון המצב נהייה בלתי נסבל- העייפות בערב מתגברת, אני נרדמת מאוד מוקדם וקמה כל יום בשעה קבועה ב-4 בבוקר, נשארת במיטה ערה, לפעמים נרדמת עד 6-7 ולפעמים לא מצליחה. אני מנסה להבין מה קורה לי- מעולם לא היו לי הרגלי שינה מוזרים כאלו, תמיד הייתי אדם של לילה... להרדם אף פעם לא היה קשה לי, אבל מעולם לא הגעתי למצב עייפות שכאלו. אורח החיים שלי לא ממש השתנה בשנה האחרונה- כמו כולם חיה חיים לפעמים מעט לחוצים ומתוחים, אבל לא באופן קיצוני. אני עושה ספורט (הולכת ורוכבת) ואוכלת אוכל מאוזן- לא מתוקים, הרבה ירקות ופירות, רק 2 כוסות קפה ביום (בבוקר) אלו סיבות יכולות לגרום למצב הבלתי נסבל הזה? לתגובתך אודה...

שעון ביולוגי מקדים

יש מצב כזה שבו השעון הביולוגי מקדים והשעות האופטימליות לשינה הופכות להיות מוקדמות מאוד (הפוך מהמצב שבו היית לפני שנה. זהו מצב נדיר יחסית, אך אפשרי). סיבה נוספת - מצב של דכאון סמוי, גם בו יש שעון מקדים. כמובן צריך ראיון עומק עם רופא שינה כדי לאבחן ולנסות לטפל
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: anat+gev, katalan224, , , yair11563
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר