שינה חזקה מידי וחוסר יכולת התעוררות בבוקר

שלום, זה זמן רב שאני סובלת משינה חזקה מידי: אני לא שומעת שום דבר שקורה בזמן שאני ישנה (יכול לעבור לידי טרקטור ולא אתעורר מזה),וזה מתחיל להיות בעייתי ולהפריע למהלך חיי בגלל שגם את השעון המעורר בבוקר- את שניהם, ליתר דיוק- אני לא שומעת. הדבר הזה כמעט עלה לי באיבוד המשרה שלי. אני ישנה עם שני שעונים, לפעמים שלושה, ומבקשת גם מאנשים להתקשר להעיר אותי- וכלום לא עוזר. נדיר שאני שומעת את צלצול הטלפון. אגב, זה לא ממש פונקציה של כמות שעות השינה שלי...זה קורה כך בין אם אני ישנה 8 שעות בלילה ובין אם אני ישנה 3. האם יש פיתרון לבעיה הזו? תודה!

שינה "עמוקה מדי"

התופעה שאת מתארת מוכרת. נסי לבדוק קודם כל האם את ישנה מספיק. חסך שינה גורם לשינה עמוקה וקושי להתעורר. אם יש לילות שאת ישנה 8 שעות ויש כאלה של 3 שעות - סימן ששנתך אינה סדירה ואת כנראה בחסך שינה חלקי רוב הזמן. סובה אפשרית שניה - שאת טיפוס לילה, הולכת לישון מאוחר ומנסה להתעורר בזמן לעבודה. זה גורם גם לחסך שינה חלקי וגם לנסיון להתעורר "באמצע הלילה" שלך (שאולי מתחיל מאוחר ומסתיים מאוחר. בכל מקרה, את כנראה מנסה להתעורר בשלב של שינה עמוקה וזה קשה. יקיצה טבעית לעומת זאת אינה קשה, ולכן נסי למצוא לך סדר יום כזה שההשכמה בבוקר תהיה סמוכה לזמן היקיצה הטבעית שלך אחרי מספיק שעות שינה
מנהל הפורום
250+

תודה רבה על המענה.באמת אנסה לייצב את שעות השינה שלי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר