זרמים חשמליים בגוף בזמן השינה

בתקופה האחרונה אני חשה בזרמים בגוף אשר מעירים אותי משינה בבהלה. את הזרמים החשמליים הללו אני מרגישה רק בלילה. בבדיקות אקו לב שעשיתי נמצאו הפרעות קצב בזמן מנוחה.האם יש קשר בין הדברים? למי לפנות באשר לתופעה זו? בתודה מראש, עדנה

לעדנה

תחושת זרמים במעבר בין ערות לשינה (בעת ההרדמות או מייד אחריה) היא תופעה נורמלית שיכולה להיות מוגברת בעת מתח. אותה התופעה יכולה לקרות לאחר יקיצות קצרות בלילה, גם אם אינן מודעות, בעת הרדמות חוזרת (אם כי כאן קשה יותר לאדם לעקוב אחרי התזמון). אם זה קורה אחרי שהשינה מגובשת (נניח, 15 דקות אחרי הרדמות או יותר), התופעה יכולה להעיד על התקפי חרדה ממשיים מתוך שינה. החרדה לא חייבת להיות מורגשת במצב עירות. נסי לגלות באיזה שלב בשינה הדבר קורה לך, ואם תתקשי - בדיקת שינה עשויה לספק פתרון. אני לא חושב שיש קשר בין התופעה לבין הפרעות קצב.
מנהל הפורום
250+

תודה רבה דוקטור

ראשית כל המון תודה, ברצוני לשאול האם טיפול אלטרנטיבי יעזור בפתרון "החרדה" בלילה? (במשך היום הכל כרגיל כפי שכתבת (במצב עירות) בתודה מראש, עדנה

לצערי על טיפולים אלטרנטיביים לא אוכל לומר דבר

מנהל הפורום
250+

שאלה: מזה חודש ימים אני חש זרמים בגול הגוף( סוג של רעידות פנימיות) לרוב התחושה ברגליים , ממה זה יכול לנבוע? והאם ייתכן ונפגעתי במערכת העצבים?

הי 

במהלך הלילה ברגע שאני משנה תנוחה יש לי סוג של זרמים שורפים בכל הרגליים שנעלמים לאחר שניות כמו לבה מהר געש

מתפשט לאורך הרגל,

מה זאת התופעה הזאת?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר