פורום משתמשי מכשירי CPAP

תודה לד"ר אלעד שאפשר לי להוסיף הודעה בפורום זה. הפורום החדש נועד לעזור למשתמשי מכשיר CPAP חדשים בבחירת מכשירים ומסכות, למשתמשים, לקבל הצעות ויעוץ בנושא תקלות בשימוש כגון דליפות במסכות, מקומות לרכישת ציוד, ציוד מומלץ לרכישה וכל בעיה הנוגעת לשימוש במכשיר.המשתמשים מוזמנים להגיב ולתרום מנסיונם. הפורום אינו אמור ליעץ בבעיות רפואיות ומומלץ להפנות שאלות כאלו לפורומי השנה. הקישור:http://www.portan.co.il/forums/forum.asp?FORUM_ID=24 בברכה, עמוס פורת מנהל הפורום

שלום

שמתי לב שאחר שאני ישן עם cppap אחרי זה אני יותר עייף מאשר בלי אף על פי שאם אני ישן בלי אני קם לפחות פעם אחת לשירותים והמעניין שעם המכשיר לרוב אני לא קם לשירותים .

איך ?

הייתי בפורום סיפאפ שהתברר לי כי הוא פלטפורמה מסחרית של לסוחר ללא גילוי נאות כלפי המשתתפים כי הוא בעל הפורום. קידם פוסטים רק שמהללים אותו וצינזר את מי שכתב דעה שונה משלו. 

זה גרם לכל חברי הפורום לעבור לפורום ללא כוונה מסחרית לכל משתמשי CPAP סיפאפ, ממליץ מאוד לנסות 

www.forumcpap.co.il

 

עמוס תודה,

נכנסתי לפורום פורטן הותיק שהמלצת עליו. 

אין ספק, פורום מלא במידע למשתמש סיפאפ ותיק ומשתמש חדש, נהנתי לקרוא את כל הפוסטים ולהעשיר את הידע בנושא דום נשימה והתאמת סיפאפ.

ממליצה להיכנס ולקרוא בפורום פורטן משתמשי סיפאפ הותיק. 

http://www.portan.co.il/forums/forum.asp?FORUM_ID=24

עמוס, למה אתה לא מספר שמכרת את הפורום הנ"ל אותו אתה מציע לסוחר במכשירי CPAP - ומאז הוא של בעל אינטרס. לעומת הפורום שהוקם על ידי מתנדבים לעזרה הדדית, www.forumcpap.co.ilדרושים לעבודה מהבית בקלדנות קלה, בכתיבה, בהזנת נתונים, תרגום, ותמלול קל
לפרטים נוספים נא לשלוח הודעה בוואטספ - 058-5599625
המשרות זמינות להתחלה מיידית, ומתאימות לכולם ללא דרישות מיוחדות ניסיון קודם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר