אתם לא יודעים מה היה!

אני פשוט חייב לספר לכם על אגדה שקמה לתחייה בבגרות שלי במתמטיקה היום: הבוחנת נכנסה והודיע לנו בלחש שהיא נותנת להעתיק והיא שומרת שאף מורה לא תבוא! הייתי בשוק! חשבתי שזה כמו דרקונים- סיפורי אגדות וכאלה ששומעים מהאחים הגדולים, שגם שמעו ממשיהו שקרה לא ולא להם. קיצר הייתי אומר שהבגרות הלכה מצוייין :) שי

הבגרות הייתה פשוט בדיחה...

אני בחמש יחידות ועשינו את השליש הראשון של הבגרות החדשה.... נלחצתי מזה בטירוף, בעיקר בגלל שאני לא קולטת שום דבר גיאומטרי וארבע תרגילים מתוך השש שאני יודעת לפתור (לא מלמדים כמעט בשום מקום את שתי השאלות של הסתברות) הם גיאומטריה. בכל מקרה, כל הכיתה שלי סיימה אחרי חצי שעה ונשארה לבדוק עוד רבע שעה ואז כמעט כולם יצאו... יש אלו שטוענים שמשרד החינוך רוצה להראות שהחדשה טובה יותר אז הוא עשה אותה קלה כדי שכולם יצליחו. מי יודע... בכל מקרה, אני מרוצה :)

גם אצלינו..

כנ"ל אחי. הבגרות של מחשבים אצלינו היתה עבודה משותפת. העתקתי את כל הבגרות בשביל שחברות שלי ישוו והעברנו את זה מול העניים של הבוחנת! גם שאלנו שאלות כיתתיות, בקיצר היה סבבה. ובכלל בבגרות בתנ"ך סיימתי חצי שעה לפני הזמן אז פשוט נשארתי בכיתה וניגשתי אל בנות שהיו להם שאלות, היו בנות שהשתמשו בחומש עם רש"י!!! מסיבה כלשהי השנה כולם מרשים להעתיק. כן ירבו. ואם כבר מדברים על בגרויות-ביום רביעי יש לי מתכונת בהיסטוריה ואין לי שמץ איך אני הולכת לזכור את כל הפרטים, אז תאחלו לי בהצלחה ושישבו לידי בנות שיודעות הכל :-)

גם כך היה אצלנו - ובסוף פסלו לכל השיכבה כמעט את הבגרות

חלילה וחס! שלא יקרה גם לנו! אבל זה רק לכיתה שלנו נראה לי...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע-בדיוני ופנטזיה - מועדון החברים
בחר
בחר