היי אנשים, חנוכה מתקרב ואני אומר- מפגש פורום!

אז איפה אתם חושבי שכדאי ונוח להיפגש? אני אישית לא מכיר הרבה מקומות פוטנציאלים, וגם לא ממש עולים לי רעיונות כרגע, אבל בכל אופן תחשבו על זה כי יכול להיות ממש כיף. שי

אוקי מפגש...

אוקי חנוכה מתקרב כך אומרים לי :) , משהו יכול בבקשה לציין את התאריכים ? אני אבקש מכל אחד מכם שיענה על השאלות הבאות: 1.אם יתקיים מפגש פורום בחופשת חנוכה ,האם תבוא? 2.אם תבוא באיזה ימים ושעות נוח לך לבוא? 3.האם אתה יכול לתרום ביתך למפגש (בהנחה ואתה גר בגוש-דן ,יענו מרכז הארץ ) אחרי שחשבתם על 3 השאלות הללו, אם לא יהיה לנו בית או מקום להפגש בו במרכז הארץ (חשוב לציין כי אני לא אוכל להגיע לשום מקום מחוץ למרכז הארץ) אני מציע כרגע בתור ברירת מחדל ,אם לא תהיה אופציה אחרת ,להפגש בעזריאלי באחד מימי החופשה , האם פגישה הצהריים עד הערב המוקדם או המאוחר (זאת הצעה בלבד) שיהיה לכם כל טוב ולילה טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

אז ככה

1.אני מאמין שאני אגיע (אלא אם יקרה משהו ברגע האחרון). 2.נוח לי הכל הימים, מלבד ימי ראשון ורביעי. 3.לצערי אני לא אולכ לתרום את ביתי ולכן אני די בעד עזריאלי. והתאריכים של החג הם 19-27 לחודש (כולל שבתות) שי

תשובתי להלן:

1.אם יתקיים מפגש פורום בחופשת חנוכה ,האם תבוא? הייתי רוצה אבל כבר יש לי תוכניות לימים מסויימים בחג. 2.אם תבוא באיזה ימים ושעות נוח לך לבוא? הכי טוב לי יום א' כי אני גם ככה במרכז בשעות הבוקר. ימים שני ושלישי אין מצב ואח"כ... לא בטוח כי זה אומר עוד פעם לחזור למרכז בשבילי. 3.האם אתה יכול לתרום ביתך למפגש (בהנחה ואתה גר בגוש-דן ,יענו מרכז הארץ ) לא, כי אני מצפון הארץ. עזריאלי מתאים לי. בקיצור... נראה לי שאני קשה הפעם. זה יוצא יום ראשון או בכלל לא בשבילי. חבל...

אז ככה

1.אני מאמין שאני אגיע (אלא אם יקרה משהו ברגע האחרון). 2.נוח לי הכל הימים, מלבד ימי ראשון ורביעי. 3.לצערי אני לא אולכ לתרום את ביתי ולכן אני די בעד עזריאלי. והתאריכים של החג הם 19-27 לחודש (כולל שבתות) שי

טוב אז ככה

אני אבוא תלוי בימים יום ראשון אם זה בוקר או צהרים אולי שני ערב וחמישי ואני גר בדרום אז לא רלוונטי

היי אנשים, חנוכה מתקרב ואני אומר- מפגש פורום!

אז איפה אתם חושבי שכדאי ונוח להיפגש? אני אישית לא מכיר הרבה מקומות פוטנציאלים, וגם לא ממש עולים לי רעיונות כרגע, אבל בכל אופן תחשבו על זה כי יכול להיות ממש כיף. שי

על אף שעבר הרבה זמן

ואני כבר לא כותב פעיל בפורום אני עדיין עוקב אחר המתרחש. יכול ליהיות שאני אגיע (סיכוי די טוב) בים ראשון לעזריאלי. כך גם אני אוכל לבקר ידידה שעובדת שם בחניון. מענין אותי לדעת מי יגיע ואת מי אני אזהה מהמפגש האחרון שנכחתי בו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע-בדיוני ופנטזיה - מועדון החברים
בחר
בחר