לברון השתיק את הפורום או מה?

אף הודעה כבר שבוע?! ובינתיים לברון עושה צחוק מהליגה, מהשיאים, מכוח המשיכה, ממגבלות של זמן או מרחק. הוא מדהים, תסתכלו על הסטט שלו בחמישה משחקים האחרונים וכמובן גם היום מול הלייקרס. כל משחק של ההיט בשבוע הזה מדברים על כמה הוא משתפר העונה בכל האספקטים, ובצדק. 

אין ספק בכלל שהוא השחקן הכי טוב בעולם כרגע, ומה שהכי מפחיד זה שהוא עושה את זה בלי מאמץ בכלל. או, עודי כותב את זה והוא שבר עוד איזה שיא חסר חשיבות של הכי הרבה משחקים ברצף במיאמי עם אחוזים מעל 60 או משהו

לא נעים מה שהוא עושה לליגה. ראיתי חלק מהמהשחקים האחרונים שלו, והכל נראה שבא לו בקלות. הוא יודע מתי בדיוק לבחור לעשות כל דבר ובחירת הזריקות שלו מושלמת. מזהה את ההזדמנות הנכונה וחודר לסל ומסיים בדיוק. יודע מתי לעשות פוסט אפ, מתי לשחק עם הפנים לסל, מתי לעלות לזריקה מחצי מרחק ומתי לדפוק שלשה - כל זה ביחד עם הגנה נהדרת על כל מי שצריך בלי קשר לעמדה, ויצירת התקפה לאחרים. מדהים מדהים מדהים. פשוט כיף לראות.

אצל הלייקרס הייתי אומר שהעניינים מתנהלים כמו נדנדה - פעם למעלה ופעם למטה, רק שזה יותר כמו פעם למטה ופעם יותר למטה. קורט ראמביס בדיוק דיבר עליהם איזה 7 דקות בספורט סנטר כשגם המנחים לא חוסכים שבטם מהלייקרס אחרי ההפסד למיאמי. אחד המנחים שואל אותו איך זה שלא הולכים לדוייט כשבצד השני יש רק את ג'ואל אנטוני והבירדמן, ואיך יכול להיות שהשיטה ההתקפית באה לפני IQ כדורסל בסיסי (הכוונה היתה לדאנטוני). כן, זו היתה השאלה - בשידור. אאוץ'.

מנהל הפורום
5000+

את האמת, לברון לא משאיר יותר מדי מקום לדיון. בתקופות כאלה נראה שכל מה שיקרה בליגה בשנים הקרובות תלוי רק בחשק שלו, בשיאו הוא כל כך יותר טוב ושלם מכל אחד אחר כרגע שאין מה להגיד על זה מעבר לציון העובדה.

הלייקרס לדעתי נראים טוב כבר תקופה יחסית ארוכה, גם אתמול. אני מאמין שהם יצטרכו לנצח 20 או 21 מה-30 שנשארו להם כדי להיכנס לפלייאוף, עכשיו אני כבר לא בטוח שהסיכוי שזה יקרה נמוך. 

אוי איזה כיף שהרמתם לי להנחתה. אם כבר הלייקרס וראיונות, ראיתם את ההתבכיינויות האחרונות של הפח ואביו אני מניח. אה כן, אם לא הבנתם אז ברור שפתאום ואן גנדי הוא החבר הכי טוב בעולם של הגולם הזה שפיטר אותו. בקיצור, כמו שקובי אומר הוא צריך להפסיק לחשוב על הכאבים שלו ומה המדיה חושבת עליו ולשחק למרות הקשיים. אבל הוא עשוי ממרגרינה שנשארת רכה גם בפריזר, אז כולנו יודעים שזה לא יקרה (חוץ אולי מסטבין איי ששאל אותו אם הוא רוצה להיות סנטר שמשפיע על המשחק בלבל של ווילט, ראסל ושאק. כמעט השתנתי מצחוק) והדבר היחיד שאני לא מבין בסיפור הזה זה למה בכלל מישהו בלייקרס מעוניין להמשיך את הפיאסקו הזה ולהתחנן לפיו שיחתום על עוד חוזה מקסימום שהוא לא שווה רבע ממנו ולבסס סביבו קבוצה שברור שאין לו שום יכולת להנהיג. מצד שני, אין לי כלום נגד הלייקרס אבל מגיע להם

למה? כי נאש בן 72, קובי רומז שהוא אוטוטו פורש כשנגמר לו החוזה בשנה הבאה וגם הוא כבר לא בדיוק צעיר, וגסול גם מתחיל להזדקן קצת וגם ככה הוא לא נראה כמו חלק מהעתיד שם (וגם הוא מסיים חוזה שנה הבאה). אז על מי יבנו שם, רון ארטסט? דוייט עוד צעיר, ואם הוא חותם שם יש להם בסיס לבנות סביבו ביום שאחרי קובי פורש, שעשוי להיות בסוף שנה הבאה במקום לבלות במרתף של הליגה בלי בחירות דראפט או נכסים בשביל לעשות טרייד.

בכל מקרה, אני לא חושב שהלייקרס נראים יותר טוב כמו שהם פשוט משחקים יותר נואשים. לדוייט קשה לי לבוא בטענות על יכולת כזו או אחרת כי הוא גם עדיין לא התאושש מהפציעה בגב, גם סוחב פציעה בכתף, וגם לא מקבל חלק מספיק גדול בהתקפה ומספיק זריקות.

מנהל הפורום
5000+

לבנות מה בדיוק? להוביל אותם הוא לא מסוגל, ולהעביר אותו בטרייד גם יהיה קשה אחרי שיתנו לו חוזה מקס והוא שוב יבכה/ייפצע/ייתן עוד עונה מאכזבת/ירוץ להתלונן בתקשורת על קובי והמאמן/הכל ביחד. 

זה שגאסול נאש וקובי זה לא העתיד לא אומר שצריך לזרוק הכל על דוויט. יש להם שחקני ספסל ממש נחמדים כמו קלארק וגו'די שאפשר לפתח בעונה שתיים הבאות ולפי איך שהם נראים העונה תהיה להם בחירה טופ 10.

ומספיק כבר עם הקשקושים על הפציעות האלה נמאס לשמוע אותו עושה קרעכצן כמה זה נורא (למרות שבהחלט נראה שהוא נכה לפי רמת המשחק). קובי משחק עם פציעות הרבה יותר קשות כבר 16 שנה

לא יודע כמה נותנים לו להוביל שם. נראה לך תקין שהוא מסיים משחקים שם עם 8-9 זריקות מהשדה? שרון ארטסט לוקח יותר זריקות ממנו? שארל קלארק זורק כמעט כפול (17 פעמים מול מיאמי) כשמול דוייט משחקים ג'ואל אנטוני, כריס בוש, האסלם והבירדמן? המאמן שלו דוגל בשיטה שבה הגבוהים יוצאים החוצה וכולם זורקים מבחוץ. אתה זוכר מהלכי פוסט אפ באיזושהיא קבוצה של דאנטוני? קובי עושה שם הכל, אבל שים לב שלידו (ועוד כשגסול פצוע) דוייט זורק הרבה פחות מאי פעם, ונאש מוסר הרבה פחות מאי פעם. הוא משחק 2 דקות יותר מהעונה שעברה, ומוסר 3 אסיסטים פחות. במקום להוריד לחץ מקובי עם הובלת הכדור והפליימייקינג שלו הוא הפך לפינישר שבעיקר זורק מבחוץ. דברים שם לא עובדים כמו שצריך ולא צריך להפיל את הכל על דוייט.

אם קובי, נאש וגסול לא העתיד, אז מי כן? מי נשאר שם? אתה אשכרה הולך לבנות קבוצה על מיקס וקלארק? ועם כל הכבוד לקלארק, הוא איכזב עד עכשיו בכל העונות שלו בליגה. ועכשיו פתאום שומעים עליו כי הוא משחק בלייקרס, אבל הוא סתם עוד שחקן בליגה כמו שכבר לא שומעים על טרבור אריזה או על שאנון בראון.

בוא נצא מנקודת הנחה שלא הולכים לעשות טרייד על קובי. איזה נכסים יש לליקרס חוץ מדוייט? נאש הזקן, וגסול שמסיים חוזה עוד שנה וכבר לא מה שהיה פעם. כל שאר השחקנים שם אינם בעלי ערך טרייד משמעותי - כזה שתקבל בשבילם בחזרה שחקנים ברמה מספיק גבוהה בשביל לבנות סביבם. והלייקרס בלי קשר לאיפה יסיימו את העונה, יהיו בלי בחירת דראפט בסיבוב הראשון. אפילו אם הם יהיו בלוטרי. הבחירה שלהם הולכת או לקליבלנד או למינסוטה בהתאם למיקום. איזו ברירה יש להם בדיוק? הם מעל ומעבר לתקרת השכר גם אם החוזה של דוייט יורד להם מהספרים, זה לא שהם יכולים לתת לו ללכת ולהחתים מישהו אחר במקומו. יש להם 3 אופציות: להחתים את דוייט ולבנות סביבו, להחתים את דוייט ואח"כ לעשות עליו טרייד, או לעשות עליו טרייד ב 10 הימים הקרובים.

אתה אומר שהוא לא מסוגל להוביל אותם, אבל תכל"ס לא ממש נותנים לו. לא שאין לו חלק גדול במה שקורה שם, אבל הוא גם סחב קבוצה לגמר ככה שאי אפשר לומר שהוא לא יכול להוביל קבוצה ושאי אפשר לבנות סביבו. והשאלה היא גם מי זה "אותם" בגלל שהתכנון הוא לבנות סביב דוייט שיוביל קבוצה אחרי שקובי, גסול ונאש כבר לא יהיו שם. הסגל יהיה אחר לגמרי ולא צריך להניח מראש שהוא לא יהיה מסוגל להוביל סגל אחר שאנחנו עדיין לא יודעים מה הוא יהיה. לא כל כך ברור לי מה אתה מציע - שיתנו לו לסיים את החוזה ולעזוב בלי לקבל כלום בתמורה? וגם אין מה לטפס יותר מדי על הפציעה שלו ולומר שהוא יפצע שוב אחרי שיקבל חוזה כאילו שהוא פצוע סדרתי. עד הפציעה בגב בעונה שעברה הוא היה איירון מן ולא הפסיד משחק אחד בשבע עונות.

מנהל הפורום
5000+

קודם כל, אני חושב שאם הוא היה מסוגל לעשות משהו חוץ מלחפור שמאלה הוא היה מקבל יותר זריקות. מה הטעם לתת לו יותר טאצ'ים אם שולחים אותו לקו והוא מחטיא אותם? כן, קובי זורק הרבה אבל זה הדבר שהוא צריך לעשות כי זה יותר יעיל מלתת כדור לדוויט שלא מסוגל למסור מהצבע אחרי שבא דאבל טים, לא מסוגל לקלוע מיותר מרבע אינץ' ולא מסוגל ללכת לקו. אני מסכים איתך לגבי נאש ונכון שלא הכל זה על דוויט. 

ולא, אני לא בונה קבוצה על מיקס וקלארק אני אומר אבל שיש שחקנים שיוכלו להשתלב בסגל גם אם תביא מישהו אחר במקום הפח. ואגב בלי קשר למספר הזריקות והפציעות הוא פשוט לא טוב. הוא לא מספיק טוב בהגנה ובטח לא יעיל בהתקפה, וזה עוד לפני שהתחלתנו לדבר על זה שהוא רעל לקבוצה. 

וכן, אני חושב שהם צריכים לעשות עליו טרייד השבוע או סיין אנד טרייד או משהו, רק לא לתת לו חוזה שיתקע אותם. ואני לא אומר שהוא לא מסוגל להוביל אותם - אני אומר שהוא לא מסוגל להוביל שום קבוצה, גם לא את הפועל עפולה. אולי להוביל מצרכים בעגלה של הסופר לחדר הלבשה. גם טרייסי מקגריידי "סחב" את אורלנדו לפלייאוף ופיפן "הוביל" את פורטלנד. 

הפציעה זה לא העניין - כל השחקנים נפצעים מתישהו, אז מה. העניין הוא הסיפור שהוא עושה מזה, החוסר רצון לעבור ניתוח (לא שאני אומר שזה הפתרון, אני לא רופא) ובעיקר השימוש בזה כתרוץ. קצת כואב, מה קרה. אתה רוצה להיות כוכב ולהרוויח כסף שלא מגיע לך אז כן, תסבול

כן, קובי זורק הרבה אבל זה הדבר שהוא צריך לעשות כי זה יותר יעיל מלתת כדור לדוויט שלא מסוגל למסור מהצבע אחרי שבא דאבל טים, לא מסוגל לקלוע מיותר מרבע אינץ' ולא מסוגל ללכת לקו.

אין ויכוח שקובי שחקן התקפה יותר טוב. אבל הוא כנראה הסקורר הטוב בהיסטוריה. ועדיין, קובי בעונת קריירה קולע ב 46% מהשדה, ודוייט בעונת שפל יחסית ועם כל הפציעות קולע ב 57% ומקום רביעי בליגה באחוזים מהשדה (וגסול לא ב 126 המקומות הראשונים), אז בוא נשים כל טענה על חוסר יעילות בלתת כדורים לדוייט בפרופורציה. לא לתת כדור לכזה שחקן בליגה בלי סנטרים זה בזבוז, אם להיות עדינים.

ולא, אני לא בונה קבוצה על מיקס וקלארק אני אומר אבל שיש שחקנים שיוכלו להשתלב בסגל גם אם תביא מישהו אחר במקום הפח.

מיקס וקלארק הם שחקנים משלימים. שחקני רוטציה שבכל קבוצה שאין בה מכת פציעות עולים מהספסל. הם לא בסיס לכלום. אם הם לא יהיו בלייקרס, יהיו שחקנים אחרים. אין מה להיות אופטימיים ולומר שאם מתחילים לבנות מחדש בלי כוכבים בכלל יש לך שני רול פליירס בלתי יוצאי דופן בעליל, בטח כשאין לך סביב מי לבנות כי אין לך את קובי, גסול, נאש או דוייט ואתה גם בלי בחירות דראפט. ואגב, אם דוייט חותם בלייקרס הוא יכול לחתום ל 5 שנים. זה אומר שנה הבאה זו שנה אחרונה עם כל הסגל של הלייקרס (חוץ מנאש) כי כולם שם מסיימים חוזה בשנה הבאה. כולל קלארק ומיקס. דוייט הוא הפרוספקט היחידי בסגל שם שיכול להיות חלק מהבנייה החדשה של הלייקרס לטווח ארוך.

ואגב בלי קשר למספר הזריקות והפציעות הוא פשוט לא טוב. הוא לא מספיק טוב בהגנה ובטח לא יעיל בהתקפה, וזה עוד לפני שהתחלתנו לדבר על זה שהוא רעל לקבוצה.

אני חושב שיש קשר הדוק, ושאם הוא היה בריא הם היו נראים אחרת לגמרי. הפציעה שלו מקשה עליו לזוז כמו שצריך או לקפוץ בשביל לחסום או לאיים בחסימות. לגבי יעילות בהתקפה  - אני אציין שוב שהוא מקום רביעי בליגה באחוזים מהשדה ועדיין נותן לך 16 נקודות וזה עוד כשלא משתמשים בו נכון בכלל וגם לא נותנים לו מספיק כדורים. ההשתלבות שלו מחוץ למגרש בהחלט לא נראית טוב, אבל נראה לי שהרבה מזה קשור למצב שבו הקבוצה נמצאת מתחילת העונה שרק מוסיף על כולם עוד לחץ וגם על זה שאלו הלייקרס וכל דבר הכי קטן שם מדובר בחדשות ומוצא מפרופורציות ויוצר סיפור.

וכן, אני חושב שהם צריכים לעשות עליו טרייד השבוע או סיין אנד טרייד או משהו, רק לא לתת לו חוזה שיתקע אותם.

סיין אנד טרייד הופך לכמעט בלתי אפשרי תחת חוקי ה CBA החדשים שכבר בתוקף. ומצד אחד אתה אומר שצריך לעשות עליו טרייד ומצד שני אתה חושב שיהיה קשה להעביר אותו בטרייד. עם כל הקבוצות שפינו מקום בפיירול שלהם העונה דווקא זה לא יהיה קשה, מה גם שחצי ליגה רדפה אחריו רק לפני שנה וחצי ליגה היתה משותקת בגזרת הטריידים עד שזה קרה. אבל אין סיבה לקבוצות אחרות לעשות עליו טרייד העונה ולוותר על נכסים כשהן יכולות להשיג אותו תמורת כלום בסוף העונה. עם איך שהדברים נראים העונה זה רק נראה כאילו הלייקרס זה לא המקום בשבילו והאפשרות שהוא יחליט לא לחתום שם מחדש נראית יותר ויותר ריאלית (אני לא אומר שזה יקרה אבל זה נראה יותר ויותר סביר ככל שהזמן עובר).

לתת חוזה מקסימום לדוייט לא יתקע את הלייקרס. עם הסגל הנוכחי הם יהיו מעל מס המותרות ובלי גמישות כלכלית גם בלי המשכורת של דוייט ככה שלהשאיר אותו עם הסגל הנוכחי זה נו בריינר כי זה או הוא או כלום. ואם בונים שם מחדש בלי קובי וגסול (נאש היחידי שחתום בקבוצה עוד שנתיים) , אז הוא לא תוקע את הקבוצה כי יש לך רק 9M בפיירול ששייכים לנאש. וזהו. אז הוא אבן בנייה מצויינת ובטח שלא תוקע אותם.

ואני לא אומר שהוא לא מסוגל להוביל אותם - אני אומר שהוא לא מסוגל להוביל שום קבוצה, גם לא את הפועל עפולה. אולי להוביל מצרכים בעגלה של הסופר לחדר הלבשה. גם טרייסי מקגריידי "סחב" את אורלנדו לפלייאוף ופיפן "הוביל" את פורטלנד.

מצד אחד אתה אומר שהוא לא מסוגל להוביל שום קבוצה, ובפועל הוא לקח קבוצה לגמר. טימאק לא עבר בחיים שלו סיבוב ראשון, ופיפן לקח את פורטלנד לגמר המערב פעם אחת כששיחק עם ג'רמיין אוניל, שרמפף, דיימון סטודומאייר, בראיין גרנט, בונזי וולס, סטיב סמית', ראשיד וואלאס, סאבוניס ועוד, ואח"כ יצא בסיבוב הראשון 3 פעמים רצופות עם סגל שכלל גם את בארקלי. ועכשיו תשווה את זה לסגל שהיה לדוויט באורלנדו.

הפציעה זה לא העניין - כל השחקנים נפצעים מתישהו, אז מה. העניין הוא הסיפור שהוא עושה מזה, החוסר רצון לעבור ניתוח (לא שאני אומר שזה הפתרון, אני לא רופא) ובעיקר השימוש בזה כתרוץ. קצת כואב, מה קרה. אתה רוצה להיות כוכב ולהרוויח כסף שלא מגיע לך אז כן, תסבול

אני לא חושב שהוא זה שעושה סיפור מכל העניין של הפציעה. זה יותר בגלל הלחץ מהתקשורת שנוצר בגלל המצב של הקבוצה. וזה שקובי אומר לתקשורת שהוא צריך לשחק עם הפציעה בטח לא עוזר (למרות שקובי יותר מהרוויח את הזכות לומר את זה). אם הוא עובר ניתוח, הוא בחוץ ליותר מחודש וזה אומר שהלייקרס נשארים בלעדיו ובלי גסול, ועם קו קדמי של רוברט סקרה וארל קלארק. זה נראה לך מצב יותר טוב? אז מצד אחד אתה תוקף את התפקוד שלו שקשור באופן די הדוק לפציעה, ומצד שני אתה תוקף אותו על זה שהוא לא רוצה לעבור ניתוח ולהשאיר את הלייקרס עם סגל מאוד חסר וללא קו קדמי. מצד אחד הוא בכיין ומצד שני הוא משחק פצוע בשביל טובת הקבוצה ובשביל לתת להם סיכוי להגיע לפלייאוף ובמקום לתת לו קרדיט אתה הורג אותו.

י

מנהל הפורום
5000+

ועם כל הפציעות קולע ב 57% ומקום רביעי בליגה באחוזים

זה אחוז נמוך בשביל מי שכל מה שהוא מסוגל לעשות זה דאנקים. לגבי לתת לו כדורים - אם היה לו שמץ משחק פוסט ניחא, אבל מה יעזור לתת לו את הכדור אם הוא לא מסוגל למסור ולא לקלוע עונשין? ה-16 נקודות שלו הן לדעתי יותר מריבאונד התקפה מאשר משימוש יעיל במסירות.

מצד אחד הוא בכיין ומצד שני הוא משחק פצוע בשביל טובת הקבוצה

אה, לא. הוא משחק "פצוע" (הוא לא עובר את הניתוח כי הוא לא רוצה לעבור ניתוח, לא כי החודש בחוץ זה מה שמזיז אותו) כי הוא מקבל יותר מדי ביקורת על זה שהוא מפונק ואולי כי הוא רואה איך מלחימים את קובי מחדש אחרי כל משחק. אם טובת הקבוצה לנגד עיניו הוא היה שותק ולא מבלבל תמוח על זה שלא מוסרים לו מספיק. אתה יודע, אפשר לעשות ניתוח בגב אבל בראש זה כבר inoperable

זה אחוז נמוך בשביל מי שכל מה שהוא מסוגל לעשות זה דאנקים. לגבי לתת לו כדורים - אם היה לו שמץ משחק פוסט ניחא, אבל מה יעזור לתת לו את הכדור אם הוא לא מסוגל למסור ולא לקלוע עונשין? ה-16 נקודות שלו הן לדעתי יותר מריבאונד התקפה מאשר משימוש יעיל במסירות.

נו באמת. לא חסרים בליגה שחקנים שרק מסוגלים לעשות דאנקים, ועדיין כולם חוץ משלושה נמצאים מתחתיו. ואמנם דוייט לא הולך לנשל את האקים כשחקן בעל מהלכי הפוסט המלוטשים ביותר, אבל זה לא נכון שאין לו משחק התקפה חוץ מדאנקים. זה שכרגע הופכים אותו בלייקרס למסיים אלי אופים ושאת שאר הנקודות שלו שישיג בריבאונד התקפה זה חלק מהבעיה שם, בטח כשיש שם את אחד המוסרים הגדולים בהיסטוריה של המשחק, ואת אחד הסקוררים הגדולים שהיו אי פעם בשביל למשוך תשומת לב מההגנה. לומר שהשחקן הרביעי בליגה באחוזים מהשדה קולע באחוזים נמוכים מדי זה... יצירתי....

אה, לא. הוא משחק "פצוע" (הוא לא עובר את הניתוח כי הוא לא רוצה לעבור ניתוח, לא כי החודש בחוץ זה מה שמזיז אותו) כי הוא מקבל יותר מדי ביקורת על זה שהוא מפונק ואולי כי הוא רואה איך מלחימים את קובי מחדש אחרי כל משחק. אם טובת הקבוצה לנגד עיניו הוא היה שותק ולא מבלבל תמוח על זה שלא מוסרים לו מספיק. אתה יודע, אפשר לעשות ניתוח בגב אבל בראש זה כבר inoperable

לא כתבת הודעה לפני שאתה לא רופא? לומר שהוא לא עובר את הניתוח כי הוא לא רוצה לעבור ניתוח זה לא לומר כלום. זה לא ממש הסבר או סיבה. ולהיפך, אם כל כך מטריד אותו כל הביקורת שהוא מקבל, הוא היה יכול לעבור ניתוח וזהו - לתת להם להסתדר בלעדיו כי הנה הוא מספיק פצוע בשביל לעבור ניתוח אז מה כולם רוצים ממנו, הוא לא יכול לשחק. אז במקום זה הוא משחק פצוע (כן, פצוע - לפי רופאים של הקבוצה) ועדיין מקבל ממך ביקורת למרות שהפציעה שלו רק מחמירה. אני ממליץ להקשיב למה שקורט ראמביס אמר על הפציעה הזו שממנה גם הוא סבל פעם. ואם הוא היה עובר ניתוח אני מניח שהיית גם כן מעביר עליו ביקורת על זה שהוא לא מספיק קשוח ושהוא פוסי שלא יכול להתמודד עם כאב ושהוא מעדיף לשבת בחוץ מאשר לעזור לקבוצה להגיע לפלייאוף ושהוא מתחמק מאחריות. והנה, כמוני, גם קובי טוען שמוציאים דברים שהוא אומר מהקשרם ושהתקשורת מייצרת דרמה סביב הלייקרס.

אגב, מה אתה אומר על הניקס? אמרה אשכרה עושה קולות של שחקן קבוצתי ששם את טובת הקבוצה לפני שלו. מגיע לו כל הכבוד. ברצינות.

מנהל הפורום
5000+

לומר שהוא לא עובר את הניתוח כי הוא לא רוצה לעבור ניתוח זה

מה שהוא אומר

אני לא טוען שהוא לא פצוע, אלא שהוא עושה יותר מדי ויתורים לעצמו בגלל התירוץ הזה. אני גם לא הייתי אומר כלום אם הוא היה עושה ניתוח, זה החלטה של רופאים לא של מישהו אחר. בינינו, אם הרופאים היו אומרים לו שהוא חייב ניתוח הוא לא היה עושה אותו?

והנה טור ממש טוב אם יש לך כוח לקרוא שמתאר את הסיטואציה ודרך הסיפור שלו ושל נאש מדגים כל מה שאני חושב על הבעיות של הווארד ולמה הוא אף פעם לא יהיה כוכב באמת.

לגבי הניקס - אני ממש לא יודע מה לעשות עם העונה הזאת. אני מייחס את זה בעיקר להשפעה של קיד וצ'נדלר שמסדרים לוודסון את החדר הלבשה. אם היו גם שומרים נגד הקליפרס אולי לא היו מפסידים 20 הפרש בבית, אבל כן אמארה עושה עבודה טובה. אני אגב כבר מזמן חושב שמלכלכים עליו יותר מדי. כרמלו בכלל נותן עונת MVP

אני לא חושב שכרמלו עושה משהוא שהוא לא עשה קודם, חוץ מלקחת את עניין הכושר שלו יותר ברצינות. לקלוע, הוא קולע כל הקריירה והוא עושה את זה גם עכשיו. ההבדל עכשיו זה שהוא בקונפרנס יותר נוח ועם סגל שקצת יותר נוח ומאפשר לו לעשות את זה כי כמעט כל השאר הם שחקני הגנה, שחקנים בני מאה, או SPECIALTY פליירס. כל זה מיתרגם לעונה טובה בסטנדרטים של הניקס של העשור האחרון אז יש קצת רעש, גם בגלל שתמיד יש יותר רעש כשדברים קשורים לניקס. תכל"ס מגיע לו ריספקט על איך שהוא מתפקד העונה ואני אפילו מוכן לפרגן לו אזכור של כבוד ברשימה ל MVP כל עוד ברור שהוא לא יזכה כי יש ראויים ממנו.

אגב, אל תיקח קשה את חוסר ההסכמה שלנו בנוגע לדוייט (איזה כיף זה למשוך את אותו ויכוח על איזה 3 עונות כבר נראה לי). זה אנחנו שמרחמים על העולם, כי אם היינו מסכימים על הכל אף אחד לא יוכל לעצור אותנו...

מנהל הפורום
5000+

Dwight has NEVER averaged 20 shots per game. His average shot attempts is 11.25. Last year, he had a career high 13 shots per game. He doesn't have the offensive skills to take 20 shots per game.

We have plenty of legitimate reasons to complain about MDA, but complaining that MDA hasn't nearly doubled Dwight's normal shot attempts per game isn't one of them.

Dwight suck on offense, he led a team to the final as a defensive force, and this year he can't even take a rebound on the road.

Steve nash can't stand him, Pau got 18 shots the first game he started at center, Dwight just bad.

Dwight's FG attempts in Orlando per season

2004-2005 - 8
2005-2006 - 11
2006-2007 - 11
2007-2008 - 12
2008-2009 - 12
2009-2010 - 10
2010-2011 - 13
2011-2012 - 13

20 shots per game for Dwight = 10 turnovers per game, its a fact.

If we played with Pau at center the whole season we are a top 5 seed for sure.

Dwight needs to realize doing it his way has him exactly where he is today. No rings. He needs to realize he has people around him that have won mulitple times saying this is not the way you do things. This is not championship play or a championship mentality.

ברוך הבא. תגובה יפה סה"כ, אבל אני לא כל כך מסכים איתה.

1. מישהוא אמר שדוייט אי פעם רשם ממוצע של 20 נסיונות זריקה למשחק? אני לא מבין איך זה קשור. אף אחד לא התלונן שדאנטוני לא הכפיל לו את מספר הזריקות. אבל גם אני וגם דוייט מתלוננים שהוא הוריד אותן למספר השני הכי נמוך בקריירה שלו.

2. אבל אם כבר נגענו בנקודה הזו, העונה הוא עם ממוצע של 10 נסיונות למשחק, הכי מעט מאז 2009. אז אמנם הוא משחק ליד קובי, אבל הוא גם משחק ליד מוסר נהדר כמו סטיב נאש, וליד גסול שרק נדחק הצידה עוד יותר ועכשיו בכלל פצוע כך שהוא די לבד בקו הקדמי. אף אחד לא אומר שהוא צריך לקחת 20 זריקות למשחק, אבל ראבאק, שיזרקו לו עצם. 10 זה מעט מדי. ואגב, כששחקן קולע בבממוצע קריירה של 57%, אתה רוצה שיהיו לו כמה שיותר נסיונות זריקה כי לא תמצא מי שיקלע באחוזים טובים יותר. נראה לך הגיוני שלארטסט (שאף פעם לא היה שחקן התקפה מדוייק או יעיל) יש יותר נסיונות זריקה למשחק בממוצע ממנו העונה?

3. אין ויכוח שהוא לא שחקן מלוטש התקפית עם הרבה מובים. אבל נראה לי קצת מופרך לקרוא לשחקן עם ממוצע קריירה של 18 נקודות ב 57% שחקן התקפה גרוע. בשורה התחתונה אתה מקבל 18 נקודות באחוזים גבוהים מאוד ולא משנה אם השחקן שקלע אותן לא נראה כמו האקים כשהשיג אותן. אלו מהאחוזים הטובים בליגה שנה אחרי שנה.

4. דוייט היה כוח הגנתי בליגה לאורך כל הקריירה, ולא רק כשהגיע לגמר ולראייה יש לו יותר תארי שחקן ההגנה של העונה מאשר הגעות לגמר. אתה צודק כשאתה מציין שעכשיו קשה לו לקחת ריבאונדים (ובכלל לזוז ולקפוץ) מה שרק תומך בטענה שהפציעה בגב (וגם בכתף) משפיעה עליו. קשה לקפוץ עם גב בעייתי. וכשאורלנדו הגיעו לגמר (אם כי לא רק) הם בנו את ההגנה סביב דוייט, אבל גם את ההתקפה, מה שמראה שהוא לא שחקן התקפה רע ושאפשר לבנות התקפה סביב שחקן גם אם הוא אף פעם לא לקח יותר מ 13 זריקות בממוצע למשחק.

5. מאיפה הבאת 20 איבודים למשחק? אני מניח שזו שגיאת כתיב. או שהתכוונת 10 איבודים ל 20 זריקות? כי גם זה לא מדוייק.

6. בהחלט יכול להיות שאם פאו היה משחק סנטר (בלי דוייט בחמישיה) הלייקרס היו נראים יותר טוב - זו טענה לגיטימית. אבל הוא משחק שם עם קובי הרבה יותר זמן, בעוד שדוייט חדש שם והלחץ עליו גדול פי כמה מאשר הלחץ שיש על גסול. אבל אנחנו לא נדע את התשובה. ועם כל הכבוד ליכולות הנהדרות של פאו, הוא מיצה את עצמו בלייקרס וכבר שנתיים משחק כבוי ואפאטי. ועדיין, זו הסתכלות על הכאן ועכשיו ולא על העתיד. פאו (מסיים חוזה בשנה הבאה), קובי (מסיים חוזה בשנה הבאה) ונאש (מסיים חוזה עוד שנתיים) מבוגרים. אין ללייקרס עוד חתיכות לבנות סביבן לעתיד חוץ מדוייט. בנקודה הזו בזמן, זה שסטיב נאש לא סובל אותו לא צריך להיות שיקול אם להיפטר מדוייט, בטח ביכולת שנאש מראה עם הסגל הזה. בכלל, נאש מרוויח מכל הקרקס סביב דוייט שמסית תשומת לב מהיכולת הלא מזהירה שלו בלשון המעטה, ומזה שגם הוא לא בדיוק מתאים באופן מושלם עד עכשיו.

7. לא נראה לי הוגן לומר שבגלל שדוייט רוצה דברים שיקרו בדרך שלו זו הסיבה שאין לו אליפויות. כאילו שלא היתה קבוצה בצד השני של הגמר שהיתה פשוט הרבה יותר טובה, או שה GM שלו לא עשה שטויות שקברו את הקבוצה אח"כ.

מנהל הפורום
5000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר