עוד קצת על בילי האנטר

עוד קצת על בילי האנטר

ארגון השחקנים שם את בילי קינג בהשעיה בתשלום. נראה שמתגברים הקולות להחליף אותו, לאחר שאחד מסוכני ה NBA הבולטים (ארן טלם) הביע דיעה פומבית שצריך להחליף אותו, ונראה שכרגע יש לפחות 10 נציגים של ארגון השחקנים שרוצים להחליף אותו גם כן. האנטר מצידו פיטר את הבת שלו מארגון השחקנים, כנראה בתגובה לדו"ח שיצא על ההתנהלות שלו ועל הפייבורטיזם שלו לבני משפחתו, רק שזה נראה כמו צעד שקוף שנעשה מאוחר מדי.

 

בכלל, נראה שיש חוסר שביעות רצון גדול מכיוון השחקנים כלפי בילי האנטר על ה CBA שנחתם ושהוא עלה להם כסף לא רק בלוקאאוט (הפסד שכר בגלל המשחקים שבוטלו) אלא גם בהסכם שנחתם. גם ההתבטאות של לברון על זה שה CBA לא מאפשר לו להרוויח את שווי השוק האמיתי שלו יכול להראות כביקורת לכיוונו של האנטר. וכמובן יש את כל עניין ההעלאה של 15M שהוא נתן לעצמו (נתן לעצמו חוזה חדש ל 5 שנים שהשחקנים לא אישרו)...

 

האנטר עצמו הראה שרידות מרשימה עד עכשיו, וכשדרק פישר כנשיא ארגון השחקנים קרא לבדק בית בתקופת הלוקאאוט (ומסיבה טובה כמו שרואים עכשיו וכפי שפורסם בדו"ח על פעולותיו של האנטר), האנטר הצליח להסית נגדו את השחקנים ולהדיח אותו מתפקידו. נראה איך יגמר כל הסיפור הזה, אבל איך שלא יהיה, בילי האנטר בכל מקרה כבר יצחק כל הדרך אל הבנק.

מנהל הפורום
5000+

ועכשיו זה כבר רשמי (בערך) - השחקנים הצביעו לנשל את האנטר מתפקידו כיו"ר איגוד השחקנים. פרטים נוספים בטח יתגלו בקרוב.

מנהל הפורום
5000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר