הלייקרס,אורלנדו,פילדלפיה,דנבר בדיבורים עם בלוקבאסטר טרייד

אל הרינגטון ודוויט האורד ללייקרס

אנדרה איגואדלה לדנבר

אנדרו בינום לפילדלפיה

ארון אפללו ופאו גאסול לאורלנדו

בתור אוהד הלייקרס, אני לא בטוח שזה טרייד טוב בשבילנו.צריך גם לזכור שדוויט האורד כרגע פצוע ולא יכול להתאמן... אני גם לא בטוח שהוא יפתח את העונה בזמן וגם אם כן, זה אחרי תקופת אימון קצרה וזה יכול לגרום לפציעות בעונה ארוכה(81 משחקים+פליאוף).חוץ מזה, שדוויט האורד שחקן יותר טוב מבינום, לא בטוח ששווה להוסיף את גאסול גם ולקבל את אל הרינגטון במקום.

טרייד נורא ללייקרס

עם כל הארכה לפאו גאסול על שני עונות מדהימות שהובילו לאליפות צריך להודות שהוא בירידה עצומה ביחס למה שהוא היה (אחד הגבוהים הטובים בליגה) ולא רק הוא יושב על חוזה עצום (19 מיליון!!!) שלא מעט סופרסטארים היו שמחים להרוויח אותו.

בנוסף הוא מאוד כבד וכמעט חסר תנועה הן בהתקפה והן בהגנה, וזה בא לידי ביטוי במיוחד מול קבוצות אתלטיות כמו אוקלהומה שמוציאות אותו החוצה (או את ביינום) וחודרת לצבע משל היה מסננת.... הריגנטון אומנם לא השחקן הכי חכם בשוק אבל גיימסון והוא ביחד יביאו קליעה מצויינת שאמורה לפתוח את ההגנה לנאש והאוורד.

טרייד משונה קשה לי להאמין שהוא יתבצע במתכונתו הנוכחית כי צריך לזכור שהריגנטון מרוויח "רק"  שש וחצי מילון אפילו לא חצי מגאסול

* מנהלים, לא הצלחתי לערוך את ההודעה הראשית כאן, אז אני פותח נושא חדש. אפשר למחוק את הנושא הזה.

* מנהלים, לא הצלחתי לערוך את ההודעה הראשית כאן, אז אני פותח נושא חדש. אפשר למחוק את הנושא הזה.

זה אני(עוד פעם שכחתי לצאת מהמשתמש הזה)

עסקה ענקית ונהדרת ללייקרס, אורלנדו עם טרייד זוועתי. פשוט טרייד נוראי בשבילם. למה הם לא לקחו את ההצעה של הרוקטס?

כל הכבוד ללייקרס, קופצ'אק שוב יצא גאון, ואפילו לא היה צריך לוותר על ביינום+גסול אלא רק על אחד מהם.

THE RICH KEEP GETTING RICHER

מנהל הפורום
5000+

עסקה ענקית ונהדרת ללייקרס, אורלנדו עם טרייד זוועתי. פשוט טרייד נוראי בשבילם. למה הם לא לקחו את ההצעה של הרוקטס?

כל הכבוד ללייקרס, קופצ'אק שוב יצא גאון, ואפילו לא היה צריך לוותר על ביינום+גסול אלא רק על אחד מהם.

THE RICH KEEP GETTING RICHER

Wait, what?! 

מה ז״א לא ויתרו על שניהם? גאסול לאורלנדו וביינום לפילי, לא?

טרייד פסיכוטי יצא בסוף

הלייקרס נותנים את ביינום ומקבלים את דוויט. נשמע כמו רווח נקי אלא שדוויט לא יחתוםך על הארכת חוזה בינתיים, מה שיכול להוביל לשכפול הסאגה בקיץ הבא.

אורלנדו מוותרים על דוויט והחוזה של ג'יי ריץ ומקבלים את ארון אפללו החביב + ערימת אשפה בדמות הרינגטון, ניקולה ווצ'ביץ וכמה בחירות דראפט לא מאד אטרקטיביות. טרייד מצחיק כשחושבים על ההצעות שהיו להם מניו ג'רזי ויוסטון.

פילי מוותרת על הפנים של הקבוצה, אנדרה איגודאלה, ומקבלת את אנדרו ביינום לעונה אחת ואת ג'ייריץ' שדווקא יכול להועיל קצת לקבוצה. מוצלחות הטרייד תיקבע על פי יכולתם להאריך את החוזה של ביינום מה שלא נראה סביר בסגל הנוכחי.

דנבר מרוויחה הרבה מאד ואליו כשהיא מוותרת על אפללו והרינגטון בשביל איגי. מצד שני זה אומר שאיגי יצטרך לשחק שוטינג לצידו של גאלו (כשיש גם את וויל צ'נדלר על הספסל). מעניין לראות איך זה יסתדר, ומעניין יותר לראות מה יוסיף שחקן ההגנה הטוב בליגה לקבוצת ההגנה הגרועה בליגה.

אז העסקה בסוף נראית כך:

דנבר משיגה את איגודאלה בתמורה לאפללו, הארינגטון ובחירת סיבוב ראשון מוגנת - אומנם איגודאלה מרוויח פי 2 מאפללו והוא לא כוכב, אבל מדובר בסטופר עדיף מבחינה פיזית ושחקן התקפי מגוון יותר. יוסיף מנהיגות ואתלטיות לחמישייה של הנאגטס.

פילדלפיה משיגה את ביינום וג'יי-ריץ' בתמורה לאיגודאלה, ווצ'ביץ', הארקלס ובחירת סיבוב ראשון מוגנת - הסיקסרס לוקחים הימור כדאי על ביינום, למרות התחושה שאם הוא יוחתם מחדש על המקסימום בקיץ, אז סיפור בראנד והברכיים הפצועות יחזור על עצמו. 

הלייקרס משיגים את הווארד, דוהון וארל קלארק בתמורה לביינום ובחירת סיבוב ראשון מוגנת - עם שרשור נפרד עבור הלייקרס, אין מה להרחיב יותר מדי...רק 1.5 מיליון מובטחים מתוך המשכורת של דוהון לעונת 2013/14.

אורלנדו נפטרת מהווארד, ג'יי-ריץ', דוהון וקלארק בתמורה לאפללו, הארגינטון, ווצ'ביץ', הארקלס ושלוש בחירות סיבוב ראשון מוגנות:

אז כאן השאלה הראשונה היא קודם כל מה יוסטון הציעו בתמורה, בינתיים קראתי דיווחים שאורלנדו רצתה יותר. בינתיים הגיעו דיווחים רק על הצעת הנטס שהיתה אמורה לעלות מחדש באמצע ינואר - לופז, האמפריז, ברוקס וארבע בחירות סיבוב ראשון בלתי מוגנות - הצעה שמבחינת כישרון נראית אטרקטיבית יותר, אבל אני חושב שאורלנדו סירבה בצדק לספוג את חוזה המקס של לופז. אין ספק שהטרייד הזה נוח יותר לפיי רול העתידי של אורלנדו. בקיץ הבא הם יכולים לשחרר את טורקוגלו ולשלם לו רק 6 מיליון, כנ"ל עם הארינגטון (3.5 מיליון אם משוחרר). נלסון ירוויח 8.6 מיליון. ביג בייבי 6.4 מיליון, קיו-ריץ' 2.8, אפללו 7.7 מיליון (סה"כ חתום על 31 מיליון לארבע שנים). הגענו ל- 35 מיליון וכל השאר משכורות רוקיס (רדיק מסיים חוזה). אז יהיה למג'יק קאפ ספייס, אבל קודם כל ידהרו ללוטרי בתקווה לחלץ משם את הכוכב הבא של הקבוצה. השאלה השנייה היא עד כמה הבחירות של דנבר, הלייקרס ופילי מוגנות. הלייקרס ודנבר ממילא קבוצות פלייאוף ואין סיבה שאורלנדו לא תקבל את הבחירות שלהן בדראפט הבא. במקרה של הסיקסרס זה טריקי יותר, כי הם באמת לקחו הימור על ביינום וספגו את החוזה של ג'יי-ריץ'. 

לגבי אפללו, ווצ'ביץ' והארקלס: אפללו הוא רול פלייר נהדר שחתום על חוזה סביר. לכאורה אין בו צורך לקבוצה שנבנית מחדש, אבל זה לא שהוא מבוגר מדי ביחס לסגל שאורלנדו תרכיב. ווצ'ביץ' כרוקי רשם 7.5 נקודות, 52.6% מהשדה, 5 ריבאונדים וחסימה למשחק, ב- 18.5 דקות בפברואר. יחד עם הסנטר האנדרסייזד שאורלנדו בחרה בסיבוב השני והחליטה בעקבות ליגת הקיץ להחתים על חוזה לשלוש שנים, המג'יק יעמידו צמד סנטרים משלימים שאולי מספיק טובים בשביל לשחק לצד פאוור פורוורד כוכב, ואולי לפחות אחד מהם יתגלה כבאק אפ טוב. הארקלס הוא אחד הפרוספקטים הצעירים ביותר מהדראפט האחרון, סמול פורוורד בן 19 עם נתוני גובה ואורך מרשימים. בקושי הספיק לשחק בליגת הקיץ לפני שנפצע. האם הוא יתעלה מעל הפרוספקטים שהרוקטס הציעו?

בשורה התחתונה, טרייד רע לאורלנדו רק שאני לא בטוח אם האלטרנטיבות כאלה עדיפות. את לופז וביינום הם כאמור לא רצו, מסיבות משלימות - הראשון חתום על חוזה מקס בלתי מוצדק, השני היה משאיר אותם בלימבו של "יישאר או יעזוב בקיץ?" וגם בדרך לחוזה מקס בעייתי, ולשניהם יש גיליון פציעות מטריד. מבחינת הרוקטס, צריך לברר איזה חוזים הם היו סופגים ואיזה פרוספקטים/בחירות היו נותנים, אני לא בטוח אם אפשר מראש לקבוע שזו הצעה עדיפה בהרבה. כנראה שרוב הניגאן לא חשב כך.

טרייד רע לאורלנדו.

מצויין לכל השאר.

נכון יש סימני שאלה לפילי ו LA.

פילי לקחה את ביינום שהוא סיכון עם הברכיים שלו. מצד שני הם לא היו הולכים לשום מקום עם AI.

LA לקחה סיכון עם דוייט שהגב שלו אחרי ניתוח ולא ברור לי לפחות מתי יחזור וביאזה מצב. בהתחשב שהם נתנו בערך רק את ביינום זה עדיין טרייד מעולה להם.

אורלנדו פשוט לא קיבלו כמעט כלום. עדיף היה להם לא להחתים את DH מלכתחילה (וגם לוותר על ג'ייריץ' באותה הזדמנות שנה שעברה) ולעשות טנקינג. אני חושב שהם ודוייט פשוט שברו לאוהדים את הלב. לא יודע אם הייתי מצליח להתאושש מהטרייד הזה אחרי כל מה שקרה.

עושה הרושם שגם היו להם הזדמנויות יותר טובות מיוסטון ואולי גם אחרות (נטס?)

ועכשיו בקשר לדוייט, מה מצבו? עשה ניתוח? איך הגב? מתי יחזור לשחק? ידוע אם יוכל בכלל לחזור ליכולת המלאה שלו או לאיזה יכולת יוכל לחזור או שזה סימן שאלה ענק?

אורלנדו לא החתימה את הווארד השנה, זה הוא שבחר לא לממש את אופציית השחקן בחוזה שלו ולהפוך לשחקן חופשי בקיץ הזה. כמובן שלהחתים מחדש את ריצ'ארדסון ונלסון זה עוד מהלכים כושלים בשרשרת קבלת ההחלטות של הפרנצ'ייז הזה.

לפני הכל אני חייב התייחסות לזה ממישהו שמבין בדברים האלה - זה באמת קורה?ראינו 5000 שמועות כאלה כבר. זה באמת הדבר האמיתי?ואם כן למה?

עסקה נהדרת, תשנה לגמרי אךת פני הקבוצות, איך שאני מת על דברים כאלה !

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

דיווחים שהלייקרס יקבלו גם את ארל קלארק וכריס דוהן מאורלנדו...

הטרייד מהצד של אורלנדו נראה תמוה, למרות הבחירות דראפט שכנראה יהיו מוגנות...

אני עדיין מחכה לשמוע מה המצב של הגב של האורד. גב זה לא צחוק, במיוחד שמדובר בפריצת דיסק. השאלה גם כמה זמן יספיק

להתאמן לפני תחילת העונה. אם הוא לא יגיע מספיק מוכן פיזית הוא בכיף יכול להיפצע...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר