כולם מדברים על שלום, אף אחד לא מדבר על קירילנקו?

בהנחה ורוביו ממשיך להתקדם, AK47 עשה יופי של בחירה והמאמן הכי אירופאי בליגה בונה לעצמו את הסגל הכי אירופאי שיש.

בכיף יכולים להידחק לפלייאוף

אם זה סופי אני ממש מרוצה בשביל שני הצדדים. כדי לפנות לזה מקום מיני נפטרת מווס ג'ונסון המיותר בטרייד משולש שהבנתי שעוד לא נסגר. יש גם דיווחים חיוביים על המצב של ברנדון רוי, ככה שלגמרי יש מצב שמיני תהיה קבוצה נהדרת בשנה הבאה ותכיל כל כך הרבה אנשים שכיף להיות בעדם שזה כמעט לא פייר. 

זו שוב תהיה קבוצה שכיף לראות, עם המסירות של רוביו ו AK. לשלם לקירילנקו 10M זה קצת יותר מדי, אבל מינסוטה יכולים להרשות לעצמם כי הוא ממש מתאים שם. הם שוב יהיו הקבוצה ששווה לראות בליג פאס, ואולי יהיה אפשר לצרף לשם את הרוקטס עם כל הצעירים. בכל מקרה, מקווה שמינסוטה יגיעו לפלייאוף השנה.

מנהל הפורום
5000+

אני דווקא חושב שתהיה לקירילנקו בעיה להתאים לסגל של מינסוטה. אם יש דבר שהקריירה שלו ביוטה לימדה אותנו זה שב-NBA הוא צריך לשחק 4 ולא 3. ה-4 תפוס בקבוצה הזו על ידי אולי הטוב ביותר בתפקיד ב-NBA. לאב יכול גם לעבור לסנטר, אבל מה עם פקוביץ'? לא נראה הגיוני שהוא ירד לספסל, נכון?

מה שמשאיר את עמדה 3, שהיא גם לא טבעית לקירילנקו וגם יושב עליה דריק וויליאמס, שיהיה עצוב מאוד אם יישאר מחליף גם בשנה השניה ב-NBA. בכל מקרה הוא יצטרך את הדקות שלו, אלא אם כן הוא באמת מייקל ביזלי שנולד מחדש. וגם באדינגר שווה 15 דקות למשחק, אחרת למה הביאו אותו?

בקיצור, אני רואה את קירילנקו הולך לאיבוד בהרכב הזה.

מסכים עם אריק. במבט ראשון קירי במיניסוטה נשמע התאמה מגניבה, במבט שני אני לא בטוח שזה השחקן שהם צריכים. 

מצד שלישי, בהתקפה לאב משחק הרבה מחוץ לקשת אז אולי זה כן יכול לעבוד.

בהנחה ורוביו ממשיך להתקדם, AK47 עשה יופי של בחירה והמאמן הכי אירופאי בליגה בונה לעצמו את הסגל הכי אירופאי שיש.

בכיף יכולים להידחק לפלייאוף

אני חושב שהם יכולים מעבר ללהידחק.

אנחנו מדברים על חמישייה של ריקי רוביו (בן 21 וכבר בטופ 10 של הרכזים ב-NBA, בטופ 5 במבוקשים), ברנדון רוי (אם חוזר אפילו ב-70% יכולת מלפני הפציעה - מדובר בשוטינג גארד השלישי הטוב ב-NBA - אפללו חוזר לרביעי!), אנדריי קירילנקו (אחד השחקנים הורסטיליים ב-NBA, סוג של טורקוגלו מעונת השיא באורלנדו), קווין לאב (אין צורך להסביר, לדעתי הגבוה הטוב ב-NBA) וניקולה פקוביץ' (שחקן של 14 נקודות ו-8 ריבאונדים בשנת ההסתגלות שלו, מה שאומר שבעונה הקרובה הוא יכול להגיד ל-16/10), כשעל הספסל יושבים ג'יי ג'יי בראה ולוק רידנאוור (הרכז המחליף אולי הטוב ב-NBA ו-וטרן מוכח), אנתוני טוליבר (שחקן עם פוטנציאל עצום, ואפילו מעט קבלות), דרק וויליאמס (בחירה שנייה בדראפט 2011, אתלט ענק), צ'ייס בודינגר (מקום שני בתחרות ההטבעות האחרונה וקלע שלשות אדיר), ולסט באט נוט ליסט, הגדול מכולם! גרג סטימסמה!!!

ממוצע הגילאים בחמישייה - 25.8 (ממוצע הגילאים בחמישייה של אוקלהומה סיטי, הקבוצה המבטיחה ב-NBA, הוא 24.6, שנה הפרש, וקירילנקו עתיד לפנות את מקומו לדרק וויליאמס).

כולנו מדברים על יריבות סטייל סלטיקס-לייקרס בין מיאמי לאוקלהומה, אבל אני רואה יריבות לא פחות גדולה במערב, בין מינסוטה לאוקלהומה - דוראנט צולף מצד אחד, רוי מצד שני, איבקה נותן בלוק לוויליאמס, הכדור מגיע ללאב שתופר שלשה מהחצי... עתיד ורוד צפוי ל-NBA בשנים הקרובות.

נראה לי שהתלהבת מדי...

רוביו טופ 10 של הרכזים בליגה? בוא נראה: פול, נאש, דרון, רונדו, פארקר, ווסטברוק, רוז, אירווינג ולאוסון טובים ממנו כרגע בוודאות, וקשה לי להאמין שיש מנג'ר אחד בליגה שלוקח אותו לפני ג'נינגס או קרי. יודע מה? גם לא לפני צ'ונסי וקיד. זה לא אומר שהוא לא יכול להתפתח לשחקן ברמתם, אבל כרגע? לא שם.

לרוי אין סחוסים בברכיים. הוא אולי יחזור ליכולת שלו מלפני הפרישה, אבל לא להיות הגארד המצוין שהיה. וגב, גם ככה הוא לא שלישי בליגה - קובי, וויד, ו-JJ אוכלים אותו.

סה"כ מינסוטה התחזקו, אבל בשני שחקנים, שחקן הגנה טוב וגארד שאף אחד לא יודע כמה הוא טוב. זה אולי יספיק כדי להכניס אותה לפלייאוף, אבל יותר מזה? לא בטוח שיש לה איזשהו יתרון על ממפיס, שלא לדבר על הלייקרס, ס"א או אוק.

אה כן, ושכחתי גם את הולידיי שטוב מרוביו בוודאות. לא חושב שיש מנג'ר אחד בליגה שייקח אותו קודם, בטח לא אחרי הפלייאוף האחרון.

נראה לי שהתלהבת מדי...

רוביו טופ 10 של הרכזים בליגה? בוא נראה: פול, נאש, דרון, רונדו, פארקר, ווסטברוק, רוז, אירווינג ולאוסון טובים ממנו כרגע בוודאות, וקשה לי להאמין שיש מנג'ר אחד בליגה שלוקח אותו לפני ג'נינגס או קרי. יודע מה? גם לא לפני צ'ונסי וקיד. זה לא אומר שהוא לא יכול להתפתח לשחקן ברמתם, אבל כרגע? לא שם.

לרוי אין סחוסים בברכיים. הוא אולי יחזור ליכולת שלו מלפני הפרישה, אבל לא להיות הגארד המצוין שהיה. וגב, גם ככה הוא לא שלישי בליגה - קובי, וויד, ו-JJ אוכלים אותו.

סה"כ מינסוטה התחזקו, אבל בשני שחקנים, שחקן הגנה טוב וגארד שאף אחד לא יודע כמה הוא טוב. זה אולי יספיק כדי להכניס אותה לפלייאוף, אבל יותר מזה? לא בטוח שיש לה איזשהו יתרון על ממפיס, שלא לדבר על הלייקרס, ס"א או אוק.

הטופ 10 ברכזים הולך ככה: פול, רוז, רונדו, פארקר, דרון, אירווינג, נאש, רוביו, ווסטברוק וקוליסון.

חמשת הנחשקים (אם אתה מקים עכשיו שושלת לשנים הבאות, את מי אתה מביא): רוז, רונדו, אירווינג, רוביו, ווסטברוק.

אם אתה אומר שווסטברוק אחד הטובים בליגה כנראה שלא ראית הרבה כדורסל של אוקלהומה לאחרונה, הבן אדם הורס יותר מאשר יוצר, ליד דוראנט, עם כמות הזריקות שהוא לוקח, כל קבוצה מאפשרת לו בשמחה לקלוע כמה שהוא רוצה, בידיעה שהוא לא עובר חמישים אחוז מהשדה.

קיד, נאש וצ׳אנסי - יש להם שנתיים גג כל אחד.

לאוסון - אל תגזים, הוא אתלט, לא רכז.

הכל זה דעתי כן? אני בטוח שהרבה יחלקו עליי על שאני חושב שפול עדיף מרוז.

קוליסון, לול! כתף אל כתף מול צ'אקי אטקינס.

בנוגע לרכזים-

פול יכול לשרוד עוד שנים

לבילאפס אין שנתיים, לא נראה שיש לו עונה אחת.

לאוסון ?? איפה אתה מכניס אותו בכלל ??

אי אפשר כבר להכניס את רוז לרשימה.... צריך לזכור שהוא פצוע קשה... להרבה זמן....

חוץ מזה, אחרי הפליאוף האחרון די ברור לי שרונדו עדיף על רוז

אה כן, ווויליאמס גם לא מה שהיה פעם...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מסכים עם הבחור שחבר'ה כמו ווטסברוק, לאוסון הם לא יותר מאתלטים מחוננים שפורחים תחת ההגדרה החדשה של פוינט גארד ב-NBA. הם בטח לא עושים את החברים שלהם יותר טובים כמו רוביו. 

מצד שני, התיאור שלך על מינסוטה קצת מוגזם. נשמע כאילו אתה מנסה למכור אותם. אז נכון, יש שם קבוצה מעניינת - אבל רוביו חוזר מפציעה, כנ"ל B7, קירילנקו לא בדיוק הצליח להסתדר עם חבר'ה כמו פאפאניקולאו לפני כמה חודשים, ופק הוא עדיין פק. הספסל? בינוני ומטה. לוק רידאוור הוא בקאפ לגיטימי, במיוחד כשהוא משחק תחת נייט מק'מילן. אבל מפה ועד למועמדות לרכז המחליף הטוב בליגה? לא נראה לי. טוליבר ובאדינגר הם אחלה חבר'ה בסיטואציה הנכונה, אבל לא כאלה שיחזיקו לך את הספסל ויצרו חמישיה שניה מאיימת.  

מסכים עם הבחור שחבר'ה כמו ווטסברוק, לאוסון הם לא יותר מאתלטים מחוננים שפורחים תחת ההגדרה החדשה של פוינט גארד ב-NBA. הם בטח לא עושים את החברים שלהם יותר טובים כמו רוביו. 

מצד שני, התיאור שלך על מינסוטה קצת מוגזם. נשמע כאילו אתה מנסה למכור אותם. אז נכון, יש שם קבוצה מעניינת - אבל רוביו חוזר מפציעה, כנ"ל B7, קירילנקו לא בדיוק הצליח להסתדר עם חבר'ה כמו פאפאניקולאו לפני כמה חודשים, ופק הוא עדיין פק. הספסל? בינוני ומטה. לוק רידאוור הוא בקאפ לגיטימי, במיוחד כשהוא משחק תחת נייט מק'מילן. אבל מפה ועד למועמדות לרכז המחליף הטוב בליגה? לא נראה לי. טוליבר ובאדינגר הם אחלה חבר'ה בסיטואציה הנכונה, אבל לא כאלה שיחזיקו לך את הספסל ויצרו חמישיה שניה מאיימת.  

רוביו חוזר מפציעה קלה - יותר קלה מלינסניטי, וברנדון רוי כתבתי, גם אם יחזור ב-70% יכולת זה מספיק כשיש לך את קווין לאב.

לא אמרתי שרידנאוור הוא מהבק אפים הטובים בליגה, כתבתי את זה על בראה.

אני באמת מאוד אוהב את הקבוצה הזו, היא מהמלהיבות בליגה, עם בחורים טובים שאתה רואה שנהנים לשחק אחד עם השני, אני רק מקווה שלברון וקובי לא יהרסו את לאב באולימפיאדה ויגרמו לו להפוך לאנוכי סטייל הווארד.

אז מה? מי אמר שזה התפקיד של פוינט גארד? לנהל משחק ולמצוא את החברים? זה חלק מהתפקיד, אבל גם לקלוע. ולשמור.

זה לא כאילו שחסרים רכזים - סקוררים גדולים בהיסטוריה של ה-NBA. טים הרדאויי, למשל, לא עד כדי כך שיפר את אלה ששיחקו איתו. הוא פשוט דפק לך שלשות רצופות בפרצוף. מישהו חושב שהוא שחקן פחות גדול ממארק ג'קסון, נניח? אייברסון - נניח שהוא SG. אבל קווין ג'ונסון היה סקורר, וגם אייזיאה. טוני פארקר פחות טוב אני מסכים שווסטברוק לא בקליבר שלהם, אבל אי אפשר להפוך את העמדה הזו לעמדה של סטוקטונים וקידים בלבד.

אני לא מבין מה זה אומר "לא יותר מאתלטים מחוננים". "אתלט מחונן" זה גם ג'רלד גרין וג'רמי אוונס. לאוסון ו-ווסטברוק שחקני כדורסל מעולים, שעולים על רוביו בכל פרמטר חוץ מיכולת המסירה. אין GM אחד בליגה שלוקח את רוביו לפניהם. שלושתם משחקים בפוינט, ולכן הפ פוינט יותר טובים, לא יעזור כלום.

אגב - שימו לב כמה הרכזים האלה "שעושים את השחקנים יותר טובים" הם מלכודת דבש. הטובים שביניהם הם כל כך טובים, שהם עולים הון עתק. ובגלל זה, אי אפשר להחתים איתם שחקנים ברמה. מה שיוצא זה שבסוף כמה שהם עושים שחקנים אחרים יותר טובים, הקבוצות שלהם לא מגיעות רחוק, כי השחקנים הבאמת טובים פשוט לא מגיעים לשם. שימו לב - כמה אליפויות יש לסטוקטון? לקיד, כשחקן משמעותי? לפייטון, כנ"ל? לנאש? 

בקיצור, PG קלאסי זה לא מדד להצלחה, ובאמת אין מה לרדת על קומבו גארדים שמביאים את התוצרת גם אם הם לא נותנים 10 אסיסטים למשחק.

^זה מעניין מה שאתה אומר לגבי הרכזים. מי אני שלא אצדד בך, בייחוד מכוון שאני מאמין גדול בדמיאן לילארד, לדוגמא. בכלליות, לטעמי צריך לבחון כל סיטואציה לחוד. נתת דוגמאות יפות לגבי צד אחד של המטרס, אבל תרשה לי לקחת את המקרה של ווסטברוק לרגע. אני לא אוהב להשתמש במונחים 'טיפש', או באסקטבול איי.קיו., אבל כשלרכז שלך, זה שמתחיל את העניינים בחלק ההתקפי, חסרה המודעות הבסיסית וחוסר החיבור לשאר שחקני הקבוצה, אתה בבעיה גדולה. אם מייקל היה משחק עם ווסטברוק בגמר באותה קבוצה, אני מבטיח לך שהיו ביניהם מכות. ווסטברוק שיחק בשביל אבא ביציע, הוא שיחק בשביל לנצח. הוא שכח שספורט זה לא היאבקות יחידים, וכמה elbow jumpers שלא תקבור, כשאתה היחיד שנוגע בכדור, האנשים שאיתך מאבדים את ההרגשה של המשחק. בנאדם, לפחות אל תזרוק קללות לאוויר כמו סכיזופרן. זה רק מפרק ת'כימיה. את טיי לואוסון הייתי לוקח לפני רוביו, ווסטברוק לא. זו רק דעתי. 

את רוי ד"א לא הייתי מצוות עם אף אחד מהם מהם. ברנדון צריך לידו dead eye shooter, מצחיק שלילארד מתאים לו כמו כפפה ליד..

לגבי מינסוטה, בנגל, משתתף בתשוקה שיש לך לקבוצה הזאת ואתה מעלה טיעונים נכונים. אם הם יהיו מאריות המערב? קשה לי לראות את זה. יותר מדי דברים צריכים להתחבר. רק הזמן יספר. :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר