ג'וויל מגי במבצע

גם אני חושב שתמונת הפלייאוף הנוכחית לא אמורה להשתנות, אלא במקרה של פציעות/טריידים משמעותיים.

איזה שחקנים צעירים היית מחתים על חוזים קצרים יותר, בהשוואה למה שפניקס נתנה לביזלי, דראגיץ' ובראון? ג'ראלד גרין למשל חתם באינדיאנה על חוזה לשלוש שנים. גם יש גבול למה שניתן להשיג עבור בחירת דראפט גבוהה. אני חושב שהסאנס עשו שימוש טוב בקאפ ספייס שלהם, צריך לזכור שהם היו הרבה מתחת לרצפת השכר. כבר אמרתי מה אני חושב על דראגיץ', וביזלי עדיין ראוי לצ'אנס נוסף, בטח בעלות של 18 מיליון לשלוש שנים. עכשיו שצ'ילדרס שוחרר, החוזה הכי מיותר שם שייך לפריי, 19.2 מיליון לשלוש שנים - בהחלט כזה שניתן לסחור בו. גם סקולה הוא נכס לשנים הבאות, קיבל חוזה של 13.2 לשלוש שנים.

אנחנו הולכים סחור-סחור, אז בוא נגיד שבפעם הבאה אני אתנסח בצורה זהירה יותר, אבל עדיין אעלה את הספקות שלי ביחס לטענות שלכם - כמו למשל מה שכתבתי עכשיו ביחס להצעה שלך לפניקס.

אתה מדבר עם מעריץ ותיק של סדרת הספרים, אז בעיני בהחלט היו מספיק התרחשויות ועוד יקרו דברים מרעישים בעונות הקרובות, אבל אם אתה מחכה רק לכיבוש של ווסטרוז ע"י דאינריז, או למלחמת כל האוכלוסייה האנושית ב-"אחרים", זה ייקח עוד זמן. המהות של הסדרה הזאת היא במורכבות שלה, שאותה הספרים מעבירים טוב יותר (כן, אני נשמע עכשיו בדיוק כמו האנשים שסימונס מתעצבן עליהם).

אגב אם רציתם ביקורת שלי על החתמה, אז בזכות הטור הזה נחשפתי לפרטי החוזה החדש של נלסון באורלנדו - 19 ומשהו מיליון לשלוש שנים - ואני בהחלט נגד, בהינתן שפע הרכזים הזמינים בליגה (סשנס שהוחתם על חוזה לשנתיים בשארלוט, הוא אופציה עדיפה למשל).

לא ידעתי שג'ראלד גרין חתם באינדי, טוב לדעת.

איזה חוזים הם יכלו להציע? מאיו חתם לשתי עונות על 4.5 לעונה עם אופציית יציאה. למה? כי לא הציעו לו את מה שהוא רצה וגם בגלל שהוא רצה לנצח והיה מוכן לוותר על כסף (לפי הסוכן שלו). אין לי בעיה עם חוזים ענקיים לפרק זמן קצר. פיניקס יכלו לתת לו חוזה גדול לעונה אחת  - 9 לעונה נניח, מה שלא היה מזיז להם ואולי אפילו הוא היה מצדיק את זה (נחיה ונראה מה הוא יעשה במאבס, אני מחזיק ממנו). אין לי בעיה עם ביזלי וכמה שהוא מקבל לעונה, אבל תן לו יותר כסף ושנה פחות. על סקולה אי אפשר לעשות טרייד במשך שנה, וגם אז השווי שלו יהיה בערך 4 לעונה (פיניקס זכו בו עם הצעה של 13.5 ל 3 שנים). תן חוזים גדולים לפרק זמן קצר, ואז יש לך מלא חוזים נגמרים שאפשר לסחור בהם וגם גמישות כלכלית. בחרת את מארשל בדראפט, תן לו להשתפשף. כמה דקות הוא יראה מאחורי דראגיץ' (אולי הם ישחקו ביחד כשדראגי'ץ זז לעמדה 2?)? שיעשו מה שעשו עם קוואמי והאמפריז בעונה שעברה - 7M לקוואמי (שלא שווה חצי מזה) אבל לעונה אחת בלבד, ו 10M להאמפריז לעונה אחת, ועכשיו הנטס עשו איתו משהו דומה עם 24M לשנתיים.

בקיצור, חוזים גדולים לזמן קצר מביאים אותך לרצפת השכר ועדיין נותנים גמישות כלכלית וגם עשויים להיות אטרקטיביים כחוזים נגמרים בטרייד ונותנים לך להיות שחקן בשוק הפרי אייג'נטס הבא (ואז שוב לזרוק חוזה מקס' על מישהו ולקוות שהפעם לא ישוו שזה מה שהסאנס עשו הקיץ עם גורדון), זמן לצעירים שיתפתחו וישתפרו, הפסדים = בחירת דראפט טובה, ו ותיקים עם טרייד ואליו. זה נותן סיכוי יותר טוב ממה שיש לפיניקס עכשיו להיות טובים יותר בעתיד.

בקשר ל THRONES, אני מאוד נהנה מהסדרה למרות שיש לי כמה בעיות עם איך ש HBO מציגה שם דברים. לא קראתי את הספרים, אז אני לא יודע אם כל עונה זה בדיוק ספר שלם או שחילקו ספר אחד ליותר מעונה. זה פשוט שיש כל כך הרבה קווי עלילה כך שבסוף נגמרת עונה ובסוף הכל עדיין באוויר, מתקדם לקראת קליימקס שממאן להגיע. אבל זו חופשי אחלה סדרה, מהטובות שיש כרגע. אין לך מה לדאוג מביל סימונס, עם כל זה שאני מחזיק ממנו, הוא גם די מעצבן לפעמים, בעיקר בפודקאסטים שלו שבהם הוא נשמע כאילו הוא יודע יותר טוב מכולם ושהכל כל כך פשוט כשהוא שואל "אני לא מבין למה אתם לא עושים ככה וככה" כאילו הצד השני משחק דוקים כל היום. פעם הוא עשה את זה עם סטרן שענה לו בסרקסטיות אופיינית בראיון טוב (אם אתה רוצה אני יכול למצוא לזה לינק. מומלץ).

אנחנו הולכים סחור-סחור, אז בוא נגיד שבפעם הבאה אני אתנסח בצורה זהירה יותר, אבל עדיין אעלה את הספקות שלי ביחס לטענות שלכם - כמו למשל מה שכתבתי עכשיו ביחס להצעה שלך לפניקס.

סבבהemo_45.pngemo_114.pngemo_113.png

מנהל הפורום
5000+
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר