ג'וויל מגי במבצע

ג'וויל מגי במבצע

רק 50 מיליון דולר ל-5 שנים, זה מה שדנבר מציעים. והנציגים שלו אמרו כבר לשא ימהרו להחליט. צודקים, אני במקומו בשביל פחות מ-60 מיליון לא רץ להתקפה בכיוון הלא נכון.

הרבה פחות מקומם מלופז ב58 ל4 שנים. אני חושב שאפשר כבר להגדיר את השביתה כהצלחה ענקית נכון?

אני במקומו הייתי מנסה להטביע את החוזה.. מהשלוש.. לאסלה בשירותי נכים. 

לא נראה לי שהם למדו ממקרה ננה, אלא אם כן הם שוב חושבים ששווה להם להחתים שחקנים רק בשביל לעשות עליהם טרייד אחרי חודשיים בשביל מישהו אחר.

מנהל הפורום
5000+

מה שהופך את כל העניין לעוד יותר מוזר. למה להעביר שחקן מוכח כמו ננה בשביל שחקן שעוד לא הוכיח כלום ויש לו הרבה בעיות כמו מגי - בשביל חוזה יותר גדול?

אם מקגי חותם על 50 מיליון לעשר שנים, זה מחיר ריאלי ביחס למה שסנטרים אחרים מרוויחים. קודם כל לגבי ננה, הוא חתם על 67 מיליון לחמש שנים. הקליפרס השאירו את ג'ורדן על 43 מיליון לארבע שנים. אחרי מה שמקגי עשה בפלייאוף מול הלייקרס, לא הייתי אומר שהוא לא הוכיח כלום.

ננה מבוגר יותר ונפצע הרבה, אז אני לא רואה מה מוזר בטרייד שדנבר עשתה עליו.

מה שהופך את כל העניין לעוד יותר מוזר. למה להעביר שחקן מוכח כמו ננה בשביל שחקן שעוד לא הוכיח כלום ויש לו הרבה בעיות כמו מגי - בשביל חוזה יותר גדול?

כי למגי יש יותר פוטנציאל,הוא הראה ניצוצות בפלייאוף 

מגי הוא אתלט מטורף חזק וצעיר אני הייתי משלם לו את הכסף כי סנטרים טובים עם פוטנציאל למעולים לא באים בזול ותדירות גבוהה גם עם הם יצאו להתקפות עם 4 שחקנים מידי פעם

מנהל הפורום
5000+

אפשר להבין את ההתלהבות ממגי, פעם גם חשבו שהילטון ארמסטרונג שחקן עם הרבה פוטנציאל, שלא לדבר על דיאנדרה ג'ורדן. אני מהמר שחצי שנה מהיום דנבר תתחיל לחפש לו טרייד.

אפשר להבין את ההתלהבות ממגי, פעם גם חשבו שהילטון ארמסטרונג שחקן עם הרבה פוטנציאל, שלא לדבר על דיאנדרה ג'ורדן. אני מהמר שחצי שנה מהיום דנבר תתחיל לחפש לו טרייד.

אני איתך בעניין הזה, אבל צריך לראות על מה הוא חותם בסוף. אולי בסוף יהיה טרייד של דיאנדרה ג'ורדן בשביל מקגי?emo_72.png

מנהל הפורום
5000+

אני איתך בעניין הזה, אבל צריך לראות על מה הוא חותם בסוף. אולי בסוף יהיה טרייד של דיאנדרה ג'ורדן בשביל מקגי?emo_72.png

ברור, זה מחויב המציאות. כמו הטרייד של רשארד לואיס על ארינס. 

אתם מגזימים עם הקטילות, ג'ורדן ומקגי הם לפחות סנטרים אתלטיים, מצרך נדיר וחשוב בליגה שכרגע נשלטת ע"י מיאמי ואוקלהומה. הבעיה עם מקגי היא בראש, אבל לפחות יש לו תשוקה למשחק בניגוד לבאסטים בעמדה שלו. הכישרון בהחלט שם. ג'ורדן דרך במקום העונה מבחינת שיפור סטטיסטי, אבל יש לו יופי של נוכחות הגנתית בצבע, סוג של דאמפייר ארוך יותר ואתלטי.

כן. הוא גם סוג של דאמפיר בחוזה הנוראי שלו. אתה קולט שהבנאדם מרויח בערך כמו נואה? יותר מפרקינס? 

מילא, אם היה לפחות מביא ריבאונדים כמו דמפיר. 8.3 למשחק זה די חלש לשחקן שלא עושה הרבה חוץ מריבאונד והגנה. 

מגי לא הצליח אפילו לנשל את מוזגוב מתפקיד הסנטר הפותח, והוא אפילו לא חור מוחלט בהתקפה כמו גו'רדן.

זה לא ש-7 פוטר אתלטי זה דבר רע, אבל כמה אפשר לשלם לשחקנים שלא מביאים נצחונות? 

הוא יותר צעיר מנואה ומפרקינס. יש לו גוף של סנטר לגיטימי בניגוד לנואה. הוא גבוה, ארוך ואתלטי מפרקינס. 

מקגי רק הגיע לדנבר, אז קארל העדיף להריץ אותו עם היחידה השנייה והמנוסה יותר שכוללת את מילר והארינגטון. 

אני לא יודע איך מחליטים אם שחקן בודד מביא ניצחונות או לא. מה שבטוח זה שצריך גודל וגובה בליגה הזאת, במיוחד אם אין לך כוכבים כמו במקרה של דנבר.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר