עכשיו זה בערך רשמי: דווין האריס להוקס, מרווין ויליאמס לג'אז

אין לי בעיה עם זה. נותן ליוטה SF אתלטי עם יד לא רעה מבחוץ ולא טווינר שגם שומר טוב. ויש סיכוי שהוא יצא מהחוזה שלו בסוף העונה הקרובה. בג'אז *מאוד* אוהבים את מרווין ויליאמס. אני כבר שנים שומע שהמועדון מאוד אוהב ורוצה אותו גם כשלא היו שמועות על טרייד שלו. גם בשיחות שלא קשורות אליו ישירות, תמיד מזכירים אותו כשחקן שהג'אז עקבו אחריו המון ושמאוד אוהבים, וזה כולל את פיל ג'ונסון שאמר את זה הרבה פעמים. אז אני סומך על הפרונט אופיס וגם חושב שביוטה הוא יהיה יותר טוב מבהוקס.

בהצלחה לדווין האריס שהיה מקצוען אמיתי וממש רחוק מלהיות שחקן גמור. יש לו עוד הרבה מה לתרום.

ובחזרה ליוטה. יש עכשיו חמישיה מאוזנת יותר, עם איומים מבחוץ. אמנם בלי רכז טבעי, אבל עם ביג אל בפוסט מו ויליאמס יותר מתאים לסגל מהאריס, ויש את היוורד שיהיה פליימייקר כנראה מעמדה 2.

PG מו ויליאמס

SG גורדון היוורד

SF מרווין ויליאמס

PF דרק פייבורס (דיר באלאק אם לא)

C אל ג'פרסון

חמישיה טובה ומאוזנת. ויש גם ספסל עם מילסאפ, בורקס, קרול, מרפי, קנטר, ווטסון, טינסלי ואוואנס.

לא נראה לי שמילסאפ הולך להיות מאושר, ולא הייתי פוסל את האפשרות שהוא יישלח לקבוצה אחרת בטרייד.

קישורים:

https://twitter.com/AlexKennedyNBA/stat ... 6055806976

http://espn.go.com/nba/story/_/id/81244 ... ng-sources

מנהל הפורום
5000+

לא מבין את אטלנטה, לדעתי האריס לא טוב כרכז ראשון, הייתי מעדיף את פלטון

אטלנטה לא בונים על האריס לטווח ארוך, הם מנסים לנקות חוזים ולהקטין את הפיירול. אתם עכשיו בתהליך של פירוק ובניה מחדש. פלטון יצא מהחוזה שלו והוא רוצה חוזה חדש עם כמה שנים. האריס מסיים חוזה בעונה הקרובה וזה מתאים להוקס הרבה יותר. גם הטרייד על ג'ונסון הוא בשביל חוזים נגמרים ובשביל להיפטר מהחוזה שלו, כי מבחינת חומר שחקנים ההוקס לא קיבלו שום דבר כמעט.

הבא בתור ללכת הוא ג'וש סמית' שרצה עוד קודם טרייד ועכשיו בטח עוד יותר. ותאמין לי, עדיף לך האריס מאשר פלטון.

מנהל הפורום
5000+

כן, הם יהיו 50 מיליון מתחת לתקרה בעונה הבאה emo_08.png

יהיה טאנקינג העונה, והם יצרכו להתאמץ, הם יכולים אפילו לנסות לנצח ועדיין יסיימו כנראה עם חס ספרתי של ניצחונות

אם ג'וש סמית רצה לעזוב לפני, הוא עכשיו ירצה לברוח

כן, הם יהיו 50 מיליון מתחת לתקרה בעונה הבאה emo_08.png

יהיה טאנקינג העונה, והם יצרכו להתאמץ, הם יכולים אפילו לנסות לנצח ועדיין יסיימו כנראה עם חס ספרתי של ניצחונות

אם ג'וש סמית רצה לעזוב לפני, הוא עכשיו ירצה לברוח

מתברר שטעיתי, ג'וש סמית' מרוצה מהשינויים, והוא רוצה להישאר

מתברר שטעיתי, ג'וש סמית' מרוצה מהשינויים, והוא רוצה להישאר

הזוי.

היו שמועות שיהיה איחוד בינו לבין רונדו בסלטיקס אבל בעיניי לסלטיקס יש יותר מדי פורוורדים נמוכים בשביל שזה ייקרה. עמדת ה SF PF מלאה לגמרי אלא אם כן לא מחתימים את גרין וחלק מהפורוורדים עוברים בטרייד.

אבל ג'וש סמית מרוצה? אפשר לחשוב שג'ו ג'ונסון לא היה אול סטאר. אמנם קיבל יותר מדי כסף אבל עדיין שחקן מצויין. הם לא הרוויחו כלום בטרייד הקודם ובטרייד הזה קיבלו תמורה טובה אבל לא משהו שיפצה בשבילו על הטרייד עם JJ.

יש כבר ספקולציות שאם הווארד ופול יהיו פרי אייג'נטס בקיץ הבא, הם יגיעו לאטלנטה יחד עם חבריהם הטובים סמית ופארגו (בהתאמה). טרייד על הורפורד וטיג בתמורה לאיזה סווינגמן משובח, והרי לפניכם הרביעייה האימתנית בליגה..

יכול להיות שסמית שמח להיות השחקן המוביל באטלנטה, הוא לא אהב את זה שמקפחים אותו בבחירות לאולסטאר בזמן שג'ונסון נבחר לשם שנה אחר שנה. או שבאמת דני פרי מכר לו את התוכנית הגדולה לחימוש מחדש באחד הקיצים הבאים.

לגבי הטרייד, כבר קיבלתי מרטקסס את הרושם שיוטה עשתה עם הבלייזרס טרייד עבור הבחירה השלישית בדראפט 2005, מתוך תקווה שאטלנטה תבחר ברכז ותשאיר לה את מרווין (:

החוזה של מרווין כבר נוח לעיכול עם 15.8 מיליון בשנתיים הקרובות, כשאולי הוא יבחר לסיים אותו מוקדם בקיץ הבא. אם לא, אז יוטה קיצצה 7.5 מהקאפ ספייס שלה בקיץ הבא, אבל ממילא כולם שם יסיימו חוזה מלבד הרוקיס. עכשיו השאלה היא מה באמת עושים עם ג'פרסון ומילסאפ. אני מסכים שפייבורס-ג'פרסון הוא השילוב האידיאלי כרגע, לפחות עד שקנטר מוכיח את עצמו כבריא וטוב מספיק בשביל לפתוח (וגם אז, מי יספק את הנקודות של ביג אל?). אז טרייד על מילסאפ (ואולי גם מו וויל) במהלך העונה, אולי בתמורה לרכז, נראה כמו מהלך הגיוני. 

נ.ב, לגבי איחוד בין סמית לרונדו, קראתי או שמעתי לאחרונה לחשושים על כך שלקראת דראפט 2006 סמית רמז להוקס שעדיף להם להתרחק מרונדו בכל הנוגע לכימיה קבוצתית...

לגבי הטרייד, כבר קיבלתי מרטקסס את הרושם שיוטה עשתה עם הבלייזרס טרייד עבור הבחירה השלישית בדראפט 2005, מתוך תקווה שאטלנטה תבחר ברכז ותשאיר לה את מרווין (:

אני חושב שכולם יודעים מה יוטה מקבלים בטרייד הזה. אף אחד לא מצפה לכוכב אלא לרול פלייר איכותי ששינוי קבוצה ומערכת יכול לעשות לו טוב. במקרה ספציפית לגבי ויליאמס אני שומע כבר שנים עד כמה שיוטה אוהבים אותו גם בלי ששואלים עליו. השם שלו תמיד עולה, כולל על ידי פיל ג'ונסון שהיה פרשן ברדיו ביוטה העונה. אז אני מקווה שהפרונט אופיס יודעים מה הם עושים ושיש להם סיבה טובה. גם במקרה שמרווין ויליאמס לא יפרוץ פתאום, מספיק שייתן הגנה טובה, אתלטיות וריבאונד הגנה (מקום 10 בליגה בריב' הגנה מעמדת ה SF) ושיקלע כשהוא פנוי. השיטה בהוקס לא התאימה לו כי שיחקו שם הרבה בידודים והוא לא שחקן 1-1 טוב.

סתם משהו שמצאתי בלי לחפש:

The Jazz have liked Williams since he came out of North Carolina in the NBA Draft. The Jazz drafted Deron Williams with the pick after the Hawks selected Marvin Williams.

מנהל הפורום
5000+

אם יש אמת בספקולציה של מתי, זו באמת קונטנדרית מוטרפת. גם בלי טרייד על הורפורד תהיה לה את בחירת הדראפט של אטלנטה, שבלי JJ ו-וויליאמס תהיה גבוהה.

יוטה קיבלה שחקן שעל הנייר יכול להיות אידיאלי. הרבה אפסייד עם מעט דאונסייד. יפה מאוד.

זו ספקולציה לגמרי לא מבוססת, שתלויה ביותר מדי גורמים במשוואה: קודם כל שהווארד יסיים חוזה בקיץ הבא, בין אם באורלנדו או בקבוצה שתהיה מוכנה לשכור את שירותיו לעונה. פול כנראה לא יאריך חוזה הקיץ, כדי להרוויח יותר בקיץ הבא. עדיין הוא יצטרך להעדיף עיר כמו אטלנטה על פני LA. 

ומצד שני, את דוויט, ג'וש סמית' ואל הורפורד במקום בלייק גריפין ודיאנדרה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר