כולם יושנים ??הלו להתעורר!

מה נסגר ? אולי משחק אליפות ואליפות ראשונה של לברון (חס ושלום ...) והפורום מת ???

בכל מקרה : מקווה שאוקלהומה יצליחו איכשהוא לנצח , ולמרות שכל הסיכויים נגדם , הם עדיין קבוצה מעולה ואם עדיין יש בהם אמונה , אני חושב שהם בהחלט עדיין במשחק .

התקווה הכי גדולה שלי שלברון לא ייקח את האליפות שכל כך לא מגיעה לו , יש המון סיבות לכך .

יאללה אוקלהומה !!

סקוט ברוקס בטוח יושן.

ומי שלא סתם ישן אלא נכנס לקומה זה הארדן, חשבתי יהיה האקספקטור של הסדרה בינתיים הוא נראה כמו שמשון הגיבור אחרי שגזרו לו את הזקן

ומי שבטוח ישן : זה הקהל של מיאמי !!!וצוות השדרים !

בכלל אני מרגיש שאין אווירת גמר NBA בסדרה הזאת - כל השחקנים יותר מדיי ידידותיים אחד לשני , חיבוקים , נישוקים וכולי , לא לעניין בקיצור .

סדרת גמר NBA צריכה להיות מלוכלכת , אגריסיבית , מעט אלימה ועם יריבות אמיתית בין השחקנים - בסדרה הזאת אין שום דבר מהדברים האלה .

רק לתאר אם בוסטון הייתה בגמר .

אתה צודק לגמרי, אין הרגשה של פלייאוף בכלל. אבל נראה שבליגה חושבים אחרת ונתנו הוראות ברורות לשרוק מייד כל פעם שמישהו מתקרב לסל ו/או ללברון. מענין אם שנה הבאה גם שחקנים מההיט יקבלו פלגרנטים כשהם יעברו לידו על המגרש.

מה שכן, סדרה גדולה שלו. איזה דברים הוא עושה לגבוהים (קיינע גבוהים אבל מילא) של אוקסי, כל מהלך כזה של שהייה באוויר, םיצוץ, סל וקליעת עונשין אני מוחא לו כפיים

התעוררתי רק עכשיו אחרי הפסקת חשמל שכונתית מ-7 בערב בערך, הלכתי לחבר שגר ליד לראות פורטוגל-צ'כיה וגם אצלו נפל החשמל באמצע המשחק וראינו כמו מסכנים באייפון emo_04.png.

הייתי בטוח שאני אזכה לראות רק את השידור החוזר ושמתי שעון ל-10 ועשרה בבוקר, אבל התעוררתי עכשיו כשכל החשמל בחדר שלי נדלק בקול תרועה רמה.

נראה שאוק לא מוותרים, כשאני קמתי היה 53-36, והם לא נתנו להם לברוח ועכשיו "רק" 59-49, נראה לי שהולכת להיות מחצית שניה מלחמתית ביותר.

(זה פיירפוקס, מגניב שאפשר לערוך).

תחזור לכינוי פיירפוקס, אחרת אני לא מגיב.. :)

סדרה גדולה של לברון ? ממש לא מסכים איתך . כבר ראיתי תצוגות גמר הרבה יותר גדולות מזה של לברון , ובטח ובטח שהסגל של מיאמי שהוא הכי טוב בליגה , עוזר לו בענק לתת סדרה טובה , לא יותר מזה .

כשאתה מסתכל ימינה ורואה לידך את וויד , ואז מסתכל שמאלה ורואה לצידך את בוש , אז הרבה יותר קל לתת סדרה טובה .

גם השחקנים המשלימים של מיאמי מצויינים , ועם הקבוצה הזאת הוא היה צריך כבר לקחת בהליכה 2 אליפויות .(או 8 כמו שהוא הבטיח).

סדרה גדולה של לברון ? ממש לא מסכים איתך . כבר ראיתי תצוגות גמר הרבה יותר גדולות מזה של לברון , ובטח ובטח שהסגל של מיאמי שהוא הכי טוב בליגה , עוזר לו בענק לתת סדרה טובה , לא יותר מזה .

כשאתה מסתכל ימינה ורואה לידך את וויד , ואז מסתכל שמאלה ורואה לצידך את בוש , אז הרבה יותר קל לתת סדרה טובה .

גם השחקנים המשלימים של מיאמי מצויינים , ועם הקבוצה הזאת הוא היה צריך כבר לקחת בהליכה 2 אליפויות .(או 8 כמו שהוא הבטיח).

זה הכי קרוב למחמאה שאי פעם נתת/תתן ללברון. ;)

אוף איך ידעתי שאני אמצא את עצמי במצב שאני צריך לסנגר עליו. עכשיו תשמע:

1. השנאה מעוורת אותנו. תשים בצד את האנטי המובנה (שהוא הרוויח בצדק אבל זה לא שייך).

2. ברור שהיו תצוגות גמר גדולות מזו, אבל בסדרה הזו הוא השחקן הכי טוב וגם זה שהכי משפיע על מה שקורה בה.

3. נכון שיש לידו שחקנים גדולים, אבל וויד (שאני מת עליו) נותן פלייאוף חלש כולל הסדרה הזו הוא די נעלם. בוש חזר טוב מהפציעה, אבל כשהוא לא שיחק אף אחד לא ספר את ההיעדרות שלו בתור משהו משמעותי אז עכשיו פתאום הוא איזה כוכב על?

4. לא שאני משווה אבל גם למג'יק היו לידו את ג'אבר ו-וורתי, לג'ורדן את פיפן ולונגלי (!) לקובי את שאק וכו'. עדיין צריך מישהו שינהיג את החבורה. בעיני אגב השחקן הכי חשוב בהיט אחרי ג'יימס זה בכלל בתיה אבל זו הערת שוליים.

5. אליפות לא לוקחים בהליכה בליגה הזאת, אבל נראה לי ש4-1 זה די משכנע.

6. ונחתום בפאנץ' החביב עליי - גם לדוויט היה צוות מסייע מעולה באורלנדו, אז מה הוא עשה איתו ולאן המג'יק הגיעו (רמז: לראות את היריבה העירונית מהיציע)?

גיים סט אנד מאץ. מברוכ להיט, וללברון

טובבב אז ככה :

דווין וויד גם כשהוא חלש , הוא אחד השחקנים הכי טובים בליגה .

בוש אחד הגבוהים הטובים בליגה , גם כשהוא חוזר מפציעה לא ארוכה - ודרך אגב : בוש בכל קנה מידה נחשב לפי כל הפרשנים סופרסטאר .

עכשיו בוא תענה לי על השאלה הזאת :: באיזה קבוצה אי פעם ב NBA הייתה קבוצה עם 3 שחקנים בקנה מידה כזה ??

ולגבי דוויט הווארד : לא היה לו אפילו חצי מהכישרון שיש בסגל של מיאמי , שלא נדבר על זה שהווארד עצמו הוא שחקן די מוגבל .

רק שאק- מילה על צלמרס את באטייה?

ב59-54 קמו אלופי המכללות על אוקלהומה ובשתי שלשות רצופות, פלוס סל מהצלת כדור אבוד, ושלום על המשחק

כמה דברים מעבר ללברון ו-ווייד שבזכותם מיאמי זוכים בתואר:

1. בוש. אנשים פה זלזלו בו ובחיסרון שלו מול בוסטון, אבל בסדרה הזאת אנחנו רואים כמה הוא חשוב למיאמי. הוא מוסיף עוד מימד של קליעה מבחוץ בתור גבוה מה שגם מוציא את הגבוהים של היריבה מהצבע ומאפשר ללברון ו-ווייד לחדור יותר, וגם לוקח אופנסיב ריב' לא מעט.

2. הצוות המשלים. בסדרה הזאת היתה פשוט התעלות אדירה של שחקנים משלימים. היום זה מילר המטורף שמפציץ 7 שלשות אחרי שכל הפלייאוף שיחק איזה 5 דקות למשחק, ב-2 משחקים ראשונים זה היה באטייה (שממשיך להיות עקבי), במשחק האחרון נוריס קול וצ'אלמרס...כל פעם מישהו נתן את ה-15-20 נקודות בנוסף לטריו, וזה עשה את ההבדל במיוחד כשבאוקלהומה רק דוראנט ו-ווסטברוק נתנו תפוקה יציבה.

3. ספולסטרה. ההחלטה שלו להעלות את באטייה בחמישייה היתה מעולה ונתנה למיאמי פוש אדיר, כל הרוטציה הרחבה שלו (לקח מהמשחק הראשון) הוכיחה את עצמה ולראיה הוא המשיך להתעקש על מילר אפילו שלא פגע כל הסדרה, והיום ראינו כמה זה השתלם לו, ובכלל אני לא זוכר החלטה שגויה אחת שלו בכל הסדרה, כל המשחק של מיאמי פשוט התנהל כמו שצריך.

מברוק להיט, מגיע להם, Haters will hate אבל הם פשוט היו יותר טובים מאוק בהרבה.

וואו הרגע שהראו את דוראנט בוכה על הספסל ממש נוגע ללב emo_03.png

סיכום קצר שלי :

חבל שפלייאוף כל כך איכותי נגמר בסדרת גמר כל כך בינונית , כל כך לא מעניינת , התנהלה לה באווירת משחקי עונה סדירה ולא סדרת גמר NBA . לא הייתה שום יריבות בין הקבוצות ובטח בין השחקנים , ובסך הכול הסדרה הכי חלשה מאז הסוויפ של סאן אנטוניו על קליבלנד .

בנוסף : הרבה זמן לא ראיתי חגיגות כל כך מאופקות ולא טבעיות ורגשיות אחרי אליפות NBA .

לברון זכה סוף סוף באליפות שלו , והוא עשה את זה כמובן בדרך הכי מכוערת וקלה שיכולה להיות , העדיף להצטרף לקבוצות סופרסטארים ולקחת איתם אליפות בהליכה , מאשר לעשות את זה בדרך הקשה , ובגלל זה מבחינתי הוא לא ראוי בשום אופן לאליפות NBA !!!אז נכון שיהיה רשום שהוא זכה בטבעת , אבל האליפות הזאת הגיעה בדרך מכוערת ביותר.

נקווה לימים טובים יותר בליגה הענקית והמרגשת הזאת ...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר