סקר לקראת הדאפט

סקר לקראת הדאפט

אנטוני דייוויס הולך ראשון להורנטס. מי הבא בתור?

מי צריך להיות הבחירה השניה בדראפט 2012?

אתה יכול לבחור רק אפשרות אחת
תומאס רובינסון
בראדלי ביל
האריסון בארנס
מייקל קיד-גילכריסט
אנדרה דרומונד
אחר
מנהל הפורום
5000+

אני רואה שבינתיים אני היחיד שהצביע לרובינסון? כרגע הוא מסתמן כמס' 2 המוביל בדראפט, בלי קשר לצורך העמדתי של הבובקאטס בפאוור פורוורד (אם כי גם סמול פורוורד יועיל להם). 

כמו שאני רואה את זה, בחירה בבארנס יכולה לנבוע מכך שהוא טאר היל, בנוסף לחישוב משוקל בקשר לדראפט הבא - הפרוספקטים המובילים בו הם סנטרים ופאוור פורוורדים. אבל בדר"כ שנה אחת משנה הרבה בעניינים האלה.

הנה אופציה לאחר: לבחור את בראדלי ביל ולשלוח אותו למינסוטה בתמורה לדרק וויליאמס. הבובקאטס משיגים סקורר מוביל שהם יוכלו לנסות בשתי עמדות הפורוורד עד הדראפט הבא. מינסוטה מחליפה בחירה מס' 2 בדראפט אחד עם בחירה זהה בדראפט אחר, רק שביל סוגר להם ת'פינה בשוטינג גארד. אם הוא מסוגל לתרום החל מהדקה הראשונה, הם יוכלו אפילו להישאר בתמונת הפלייאוף עד שרוביו חוזר.

מדובר גם על טרייד של הבחירה מס. 2 לאוק סיטי בשביל ג'יימס הארדן. מעניין את מי הם רוצים בת'אנדר. אולי את ביל, שמאוד מתאים להם מבחינת עמדה.

הבובקאטס צריכים שחקן בכל עמדה. לא תומאס, לא אוגוסטין, ולא ביומבו שחקנים שאפשר לסמוך עליהם למשהו. אני לא יודע מי הסקורר הטוב ביותר מאלה שמועמדים. את דראמונד לא הייתי לוקח - גם בחירה מס. 2, גם בובקאט וגם שחקן שקיים ספק לגבי המחויבות שלו למשחק? זה באסט מובטח.

לגבי וויליאמס - אני מסכים שמינסוטה צריכה לעשות טרייד עליו או על ביזלי, אין הגיון בשני שחקנים כל כך דומים באותה קבוצה. השאלה רק אם הוא באמת שחקן פחות או יותר ברמה של ביל. עד עכשיו הוא לא עשה יותר מדי.

וואלה, לא שמעתי על השמועה הזאת. נשמע הגיוני שאוקלהומה תלך על ביל כדי להחליף את התפוקה של הארדן, עם שחקן על חוזה רוקי. מבחינת שארלוט, אני לא חושב שהארדן הוא שחקן פרנצ'ייז ולדעתי לא מבקרים אותו מספיק על מהלכי ראש בקיר שהיו לו בסדרת הגמר.

אוגוסטין הוא פרי אייג'נט מוגבל בקיץ ושארלוט כבר לקחה את קמבה ווקר לעמדה שלו. הנדרסון הפגין שיפור מעונה לעונה, אז אני לא אומר שהקו האחורי שלהם סגור לגמרי, אבל לפחות שם יש עם מה ללכת למכולת. ביומבו יחסית לפרויקט, הפגין ניצוצות מעניינים העונה. 

גם ביזלי הוא פרי אייג'נט מוגבל, אולי מינסוטה תשאיר אותו במחיר נוח או שתאריך את חוזה הרוקי שלו בשנה אחת ואחרונה. הבעיה עם דרק וויליאמס זה שהוא תקוע בסיטואציה שלאב היה בה מאחורי אל ג'פרסון. האם הוא מסוגל לעשות יותר בעונת הסופמור שלו? יכול להיות. אבל אם לא, אז הערך שלו רק יירד. אני חושב שאם אתה לוקח את היכולת שלו אשתקד במכללות ושם אותו בדראפט הנוכחי, הוא אמור להיות בחירה 2 ברורה.

מינסוטה ינסו להיפטר מביזלי לדעתי. גם אם הוא יקבל חוזה חדש, הם יעשו עליו טרייד בהזדמנות הראשונה, והוא כרגע נופל תחת הקטגוריה של השבחת נכסים. הם קיבלו אותו בשביל בחירת סיבוב שני (אם אני זוכר נכון) לפני שנתיים, וינסו לקבל עליו שחקן טוב או בחירת דראפט בסיבוב הראשון, כך שזה סה"כ היה עסק משתלם בשבילם.

מנהל הפורום
5000+

למחוק את התגובה

יש דיבורים על זה שמייקל ביזלי יעבור ללייקרס בS&T תמורת ג'ורדן היל או טרייד אקספיישן... אולי בLA ישוב לפרוח כמו במיאמי...

אם נצליח להביא אותו בתוספת להחתמה של ברנדון רוי(מיד לבל אקספיישן) ותוספת של עוד כמה לוחמים על הספסל נוכל לדבר חזק בעונה הקרובה...

מאוד מעניין אותי מה יהיה עם הלייקרס. במצב הפיירול שלהם הם יצטרכו להיות יצירתיים, רק שלך תדע כמה קופצ'אק יורשה להיות יצירתי. מקווה שיצא להם משהו טוב מהבחירה ה 60 כמו שנה שעברה שיצא בסוף שחקן לא רע לקינגס.

מנהל הפורום
5000+

קבוצה שרוצה ללכת רחוק לא יכולה לבנות שתיפול עליהם מציאה במקום ה60. קראתי שהם ינסו לקבל בטרייד בחירה יותר גבוהה בסיבוב ה1 וינסו אולי ללכת על קוונסי מילר או על פרי ג'ונס...

שמע שחקן כמו ברנדון רוי יכול לשדרג בצורה משמעותית את הלייקרס. חוץ מהמיד לבל אקספיישן שאפשר להציע לו הוא יכול להרוויח בLA מפרסומות מיליוני דולרים מה שבערים אחרות יהיה לו קשה... סך הכל, חוץ מרצון, צריך גם הרבה מזל...

והשעון של קובי הולך ואוזל...

הכל נכון, אבל לא הייתי מרגיש בנוח לשים הרבה ביצים בסל של רוי גם אם איכשהו הלייקרס מצליחים להחתים אותו.

קווינסי מילר יכול להיות שחקן טוב, הוא מישהו שהייתי שמח אם יוטה היו מצליחים להשיג, אבל גם הוא מוצר לא שלם כרגע וגם אחרי קרע ב ACL.

אני חלילה לא אומר שהלייקרס או כל קבוצה אחרת צריכה לבנות על מציאה בסיבוב השני, אבל במצבם הנוכחי נשאר להם בעיקר לקוות למציאה שתשדרג אותם בין אם דרך הדראפט, פריי אייג'נסי או טרייד בגלל הפיירול העמוס שלהם. כמו שאמרת, השעון של קובי אוזל, ולך תדע כמה חופש קופצ'ק מקבל בשביל לעשות מהלכים תחת ג'ים באס.

מנהל הפורום
5000+

ג'ים באס התראיין לLA TIMES ואמר שהוא צופה שקובי בינום וגאסול יפתחו את העונה הקרובה כלייקרים...והוא גם אמר שהוא לא צופה צעדים גדולים או החתמות גדולות והצעדים הקרובים שלו צפויים להיות לנסות להחתים את סשנס ו-"לשפר את ספסל"...

לא צריכים 10 כוכבים בסגל בשביל לזכות באליפות, אבל עם החתמות נכונות של שחקנים משלימים טובים אפשר להגיע רחוק מאוד בעונה הקרובה... החתמות של שחקנים כמו של ראשארד לואיס(אם ישוחרר) או של ברנדון רוי או של מייקל פיאטרוס או אפילו של איזה כוכב שיסכים לחתום תמורת סכום נמוך יחסית בשביל לנסות לקחת אליפות  וS&T על ביזלי יכולים לשדרג מאוד את הספסל הגרוע של הלייקרס...

הספסל של מיאמי גרוע והם עדיין לקחו אליפות, אבל במצב הנוכחי אני חושב שהלייקרס חייבים שיפור רציני בספסל בשביל להגיע רחוק...

הספסל של מיאמי גרוע והם עדיין לקחו אליפות, אבל במצב הנוכחי אני חושב שהלייקרס חייבים שיפור רציני בספסל בשביל להגיע רחוק...

מסכים לגבי הצורך בשדרוג הספסל של הלייקרס.

מנהל הפורום
5000+

איך סקר על הדראפט הופך לדיון על הלייקרס?...יאללה, נזרום אתכם. למרות הדיבורים על חוסר מהלכים גדולים, ולמרות שכבר אין לי מושג מה עמדתו של הווארד בעניין, מה דעתכם על הטרייד המשולש הבא:

אורלנדו מעבירה את הווארד וטורקוגלו תמורת ביינום וקווין מרטין - נפטרים מהחוזה של הידו, מחליפים בין שני הסנטרים הטובים ביותר במשחק, משיגים סקורר יעיל על חוזה מסתיים.

יוסטון מעבירה את מרטין, סקולה ולאורי תמורת גאסול והידו - די דומה לחבילה שהם הסכימו עליה בדצמבר, בטרייד המבוטל. רק שהפעם את דראגיץ' הם מתכוונים להחתים מחדש, מה שמצריך טרייד על לאורי. הידו סה"כ חתום לשתי עונות נוספות, אחת מהן לא מובטחת במלואה לפי הופס וורלד. בכל מקרה הוא יוכל לתרום כשחקן שישי. דראגיץ', פרסונס, גאסול ודלמברט זו רביעייה שאם מצרפים אליה סקורר (מאיו?), אפשר להגיע רחוק.

יש לך כשרון לטריידים מורכבים. טרייד טוב לדעתי, באמת די דומה למה שבוטל העונה וכל קבוצה מקבלת תמורה. אני מת לדבר על הדראפט, אבל בעניין הזה נראה לי זה רק אני ואתה.

מנהל הפורום
5000+

תודה, הייתי שמח לתרגם את הכישרון הזה למשרת יועץ טריידים, אבל כרגע זה סוג של ג'וב מומצא...

בוא נפתח שרשור דראפט ונעבור בחירה-בחירה, ככה יקח זמן עד שנגיע ללייקרס...

ומה התכנון אגב בליל הדראפט? פותחים פה שרשור פעיל או איזה חדר בצ'אט?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר