הנה

מזרח: 1. מיאמי 2. שיקגו 3. בוסטון 4. אטלנטה 5. ניקס 6. אינדיאנה 7. אורלנדו 8. פילדלפיה מערב: 1. אוק סיטי 2. דאלאס 3. לייקרס 4. פורטלנד 5. קליפרס 6. ממפיס 7. סן אנטוניו 8. פיניקס גמר ותוצאה: מיאמי - אוק סיטי 2:4 MVP: דוראנט ROY: מאיפה לי מאמן העונה: זה של פורטלנד

מצטרף למנחשים

מזרח: 1. מיאמי 2. שיקאגו 3. אורלנדו 4. בוסטון 5. ניו יורק 6. פילדלפיה 7. אטלנטה 8. אינדיאנה מערב: 1. אוקלהומה 2. קליפרס 3. לייקרס 4. דאלאס 5. ממפיס 6. פורטלנד 7. דנבר 8. סן אנטוניו גמר ותוצאה: בוסטון את קליפרס בשישה משחקים. MVP: כריס פול ROY: קיירי ארווינג נראה הכי בשל מאמן העונה: ספלוסטרה המאמן הראשון שהולך: המאמן של מילווקי שחקן ההגנה: דוויט השחקן השישי: איוון טרנר השחקן המשתפר: איוון טרנר הקבוצה המאכזבת של העונה: סן אנטוניו הקבוצה המפתיעה של העונה: גולדן סטייט - תיהיה על סף הכניסה לפלייאוף האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: אין בדיוק, אבל בוסטון יראו לכולם שוב פעם מזה ווינריות.

עוד כובע לסומבררוים שלי

מזרח: 1. מיאמי 2. שיקגו 3. ניו יורק 4. בוסטון 5. אטלנטה 6. אורלנדו 7. פילי 8. אינדי מערב: 1. אוקלהומה 2. דאלאס 3. לייקרס 4. קליפרס 5. ספרס 6. דנבר 7. ממפיס 8. גולדן סטייט גמר ותוצאה: מיאמי-לייקרס 4- 1 (רק כי מתישהו צריך גמר כזה) MVP: דוראנטולה ROY: קיירי מאמן העונה: פסיפלורה המאמן הראשון שהולך: קינגס. בשעה טובה. שחקן ההגנה: מה, שוב דוויט? יתנו העונה כבוד ללברון. השחקן השישי: הארדן. השחקן המשתפר: ג'ארט ג'ק הקבוצה המאכזבת של העונה: אורלנדו. הקבוצה המפתיעה של העונה: ניקס? טופ שלוש במזרח זה הפתעה קטנה. האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: אטלנטה תנצח את זקני בוסטון.

הניחושים של ESPN

במזרח: ההיט והבולס מקבלים מהם את ראשות הבתים שלהם פה אחד, בוסטון מקבלת את ראשות האטלנטי בהצבעה של 17 מול 11 לניקס (ו-2 לפילי). אלופת המזרח: מיאמי פה אחד. במערב: דאלאס מקבלת 16 קולות מול 9 של הספרס (ו-5 לממפיס) אוקלהומה מקבלת פה אחד, והלייקרס מפסידים 13-17 לקליפרס. אלופת המערב: אוקלהומה (26) (הלייקרס-2, דאלאס-1, קליפרס-1). אלופה: מיאמי (25), הבולס עם 3, אוקלהומה עם 2. *לא ברור לי אם הם מדברים על תוצאת הפליאוף או על למי יהיה את המאזן הכי טוב בבתים, בקונפרנסים ובליגה.

ההימורים של הנביא !!

מזרח: 1. מיאמי 2. שיקאגו 3. בוסטון 4. ניו יורק 5. אורלנדו 6. אטלנטה 7. אינדיאנה 8. פילדפיה מערב: 1. אקלהומה 2. קליפרס 3. דאלאס 4. לייקרס 5. ממפיס 6. סן אנטוניו 7. יוסטון 8. פיניקס גמר ותוצאה: מיאמי-קליפרס - 2:4 MVP: לברון ROY: ארווינג מאמן העונה: פסיפלורה המאמן הראשון שהולך: מאמן מילווקי שחקן ההגנה: לברון השחקן השישי: הארדן השחקן המשתפר: גורדן-קליפרס הקבוצה המאכזבת של העונה: לייקרס הקבוצה המפתיעה של העונה:קליפרס האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:ממפיס

YOU ARE SO NON-PROPHET YOU SHOULD BE TAX FREE

איזה כיף שיצא לי לומר את זה. כל הזכויות שמורות לסקיפ בייליס. *נא לא להיעלב
מנהל הפורום
5000+

שרשור הכובעים הרישמי לעונת 2011-2012

ואל תגידו לי שאתם לא יודעים כלום, נביאים יש פה מזרח: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. מערב: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. גמר ותוצאה: MVP: ROY: מאמן העונה: המאמן הראשון שהולך: שחקן ההגנה: השחקן השישי: השחקן המשתפר: הקבוצה המאכזבת של העונה: הקבוצה המפתיעה של העונה: האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:

מה שהולך לקרות העונה הוא לא כדלקמן:

מזרח: 1. מיאמי 2. שיקגו 3. ניו יורק 4. אינדיאנה 5. אורלנדו (או הנטס אם הווארד עובר לשם) 6. סיקסרס 7. בוסטון 8. אטלנטה מערב: 1. אוקלהומה 2. דאלאס 3. ממפיס 4. קליפרס 5. לייקרס 6. ספרס 7. דנבר 8. מינסוטה גמר ותוצאה: מיאמי-דאלאס 4- 3 MVP: לברון מאמן העונה: דל-נגרו הסדרה הגדולה: דרבי חם בעיר המלאכים. הלוזרים יקחו 4-3 את הלייקרס עם סל מחצי מגרש על הבאזר של בריאן קוק שחקן ההגנה: הווארד, שוב פעם השחקן השישי: למאר בדאלאס השחקן המשתפר: קווין לאב (כלומר, הוא יזרוק ויקלע מלא שלשות שלא כמו בעבר, פלוס את ההחטאות שלו שיעופו רחוק מהטבעת הוא יאסוף בתור עוד ריבאונד לסטטיסטיקה, ובכלל, הקבוצה שלו הולכת להשתחל בפלייאוף). הקבוצה המאכזבת של העונה: הסלטיקס הקבוצה המפתיעה של העונה: מינסוטה

שלי

פלייאוף: עם אווירת הטריידים המטורפת שיש עכשיו, אין לי מושג. אני אפילו לא יודע באיזה קבוצה ישחק דוויט. גמר ותוצאה: מיאמי - אוק סיטי 1-4. MVP: פול. ROY: ג'ימר פרדט. מאמן: דל נגרו. ראשון שהולך: אין לי מושג. שחקן ההגנה: דוויט. שוב. השחקן השישי: מו וויליאמס. המשתפר: דיאנדרה ג'ורדן. המאכזבת: סאן אנטוניו. המפתיעה: אינדיאנה. האנדרדוג שתצחק בפלייאוף: לא תהיה.

אם יוב לא מגן על תוארו

אני מטיל וטו על כל ההימורים ברינג אים אובר היר

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

יוב לקח את הטלנט שלו לאתר של וואלה, ויביך את עצמו בהימורים מול קהל גדול יותר

וטיזר, כדי להזכיר שאני לא יודע כלום 1-4 למאימי על סאן אנטוניו.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר