שרשור הכובעים הרישמי לעונת 2011-2012

ואל תגידו לי שאתם לא יודעים כלום, נביאים יש פה מזרח: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. מערב: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. גמר ותוצאה: MVP: ROY: מאמן העונה: המאמן הראשון שהולך: שחקן ההגנה: השחקן השישי: השחקן המשתפר: הקבוצה המאכזבת של העונה: הקבוצה המפתיעה של העונה: האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:
55.jpg
77.jpg

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

יאללה זורם

מזרח (רק לפי מאזן, בלי להתחשב בראשי בתים וכאלה): 1. מיאמי 2. שיקגו 3. בוסטון 4. אורלנדו 5. ניקס 6. אטלנטה 7. אינדיאנה 8. פילי מערב: 1. דאלאס 2. אוקלהומה 3. לייקרס 4. קליפרס 5. סן אנטוניו 6. פורטלנד 7. ממפיס 8. פיניקס גמר ותוצאה: דאלאס-שיקאגו: 4-2 דאלאס. MVP: כריס פול ROY: קיירי אירווינג מאמן העונה: ריק קרלייל שחקן ההגנה: דוויטי השחקן השישי: ג'יימס הארדן הקבוצה המאכזבת: סן אנטוניו הקבוצה המפתיעה של העונה: קליפרס האנדרדוג שתפתיע בפלייאוף: גם קליפרס, יש מצב לגמר מערב

יאללה, ניתן ניסיון

הניחושים האלה אף פעם לא יותר מידי קרובים אז ננסה להיות מקוריים ויהיה מה שיהיה. מזרח: 1. מיאמי 2. שיקאגו 3. ניו ג'רזי/אורלנדו (מי שתקבל את דויט) 4. אטלנטה 5. ניו יורק 6. בוסטון 7. אינדיאנה 8. מילווקי מערב: 1. אוקלהומה 2. דאלאס 3. ממפיס 4. לייקרס 5. קליפרס 6. דנבר 7. סאן אנטוניו 8. פורטלנד גמר ותוצאה: דאלאס שוב מנצחת את מיאמי 4-2. MVP: לברון. עונה חלפה שנאה ירדה מיאמי ראשונים בליגה ולברון שלדעתי הוא בבירור השחקן הטוב בליגה חוזר לתואר. לאליפות זה לא יספיק לו ROY: קיל אירווינג. אני לא מבין כלו ברוקיז לעונה אז נלך פשוט על הבחירה הראשונה. מאמן העונה: ספואלסטרה. המאמן הראשון שהולך: ויני דל נגרו. ואחריו פול ווסטפאל שחקן ההגנה: וואנס אגין, הווארד השחקן השישי: וואנס אגין, אודום השחקן המשתפר: דיאנדרה ג'ורדן הקבוצה המאכזבת של העונה: קטגוריה קשה. נלך על הקליפרס שיהיו סבירים אבל לא מעבר הקבוצה המפתיעה של העונה: אינדיאנה האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: בוסטון. תצחק זה יחסי, היא תיעצר בגמר המזרח. גם דאלאס תצחק שוב.

אליפות ראשונה לדווייט האוורד

בלייקרס. המאכזבת - בוסטון. נתנו את ביג בייבי בשביל באס שמאתיים שנה הוא רק פוטנציאל. גארנט ופירס נהיו בקיץ מפלצות אגו נפוחות ביותר אוויר חם מאי פעם. והנסיון להביא את פול תמורת רונדו מראה על פשיטת רגל מוחלטת. המאמן הראשון שהולך: אני מאמין בכריס פול. המפתיעה - אטלנטה. היא תעבור את בוסטון ואורלנדו (נטולת דווייט) זה ברור, ואולי עם קצת מזל מישהי מבין שיקאגו ומיאמי תפשל ואטלנטה תגיע לגמר המזרח. אני גם מאמין מאד שפיניקס חזקה יותר ממה שנותנים לה.

אמממ

מזרח: 1. מיאמי 2. אטלנטה 3. שיקאגו 4. ניו ג'רזי 5. בוסטון 6. אורלנדו 7. ניו יורק 8. פילי מערב: 1. אוקלהומה 2. לייקרס 3. יוטה 4. דאלאס 5. קליפרס 6. מינסוטה 7. פיניקס 8. סן אנטוניו גמר ותוצאה: למרות דוראנט, לייקרס - מיאמי (4-2 ללייקרס) MVP: דרון וויליאמס ROY: קמבה ווקר מאמן העונה: מייק בראון המאמן הראשון שהולך: פול סילאס (שארלוט) שחקן ההגנה: שיין באטיה (סתם כי הוא במקום הנכון לקבל את זה) השחקן השישי: ג'יימס הארדן השחקן המשתפר: אנדרו ביינום הקבוצה המאכזבת של העונה: ממפיס הקבוצה המפתיעה של העונה: יוטה? האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:יש מצב שמינסוטה תעבור סיבוב, המזרח לא עשה שום כלום משמעותי לשנות את המפה והמערב מאוזן מאי פעם, ככה שאין שום אנדרדוג אם מתעלמים מאיך שהלייקרס מיוחצנים כרגע.

שלי

מזרח: 1. שיקאגו 2. מיאמי 3. בוסטון 4. ניו יורק 5. ניו ג'רזי 6. אטלנטה 7. אינדיאנה 8. אורלנדו מערב: 1. אוקלהומה 2. סן אנטוניו 3. דאלאס 4. קליפרס 5. לייקרס 6. ממפיס 7. פיניקס 8. יוטה גמר ותוצאה: ניו יורק 4 - סן אנטוניו 1 MVP: דוראנט ROY: דרק וויליאמס מאמן העונה: מייק דאנטוני המאמן הראשון שהולך: מייק בראון שחקן ההגנה: דווייט הווארד השחקן השישי: ג'ייסון טרי השחקן המשתפר: עמרי כספי הקבוצה המאכזבת של העונה: אורלנדו הקבוצה המפתיעה של העונה: ניו יורק האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:הניקס

אליפות ראשונה לדווייט האוורד

בלייקרס. המאכזבת - בוסטון. נתנו את ביג בייבי בשביל באס שמאתיים שנה הוא רק פוטנציאל. גארנט ופירס נהיו בקיץ מפלצות אגו נפוחות ביותר אוויר חם מאי פעם. והנסיון להביא את פול תמורת רונדו מראה על פשיטת רגל מוחלטת. המאמן הראשון שהולך: אני מאמין בכריס פול. המפתיעה - אטלנטה. היא תעבור את בוסטון ואורלנדו (נטולת דווייט) זה ברור, ואולי עם קצת מזל מישהי מבין שיקאגו ומיאמי תפשל ואטלנטה תגיע לגמר המזרח. אני גם מאמין מאד שפיניקס חזקה יותר ממה שנותנים לה.

אהבתי את המשחק עם המאמן

אם הבנתי נכון זה קשור לאחד הפוסטים שהיו כאן

יאללה זורם

מזרח (רק לפי מאזן, בלי להתחשב בראשי בתים וכאלה): 1. מיאמי 2. שיקגו 3. בוסטון 4. אורלנדו 5. ניקס 6. אטלנטה 7. אינדיאנה 8. פילי מערב: 1. דאלאס 2. אוקלהומה 3. לייקרס 4. קליפרס 5. סן אנטוניו 6. פורטלנד 7. ממפיס 8. פיניקס גמר ותוצאה: דאלאס-שיקאגו: 4-2 דאלאס. MVP: כריס פול ROY: קיירי אירווינג מאמן העונה: ריק קרלייל שחקן ההגנה: דוויטי השחקן השישי: ג'יימס הארדן הקבוצה המאכזבת: סן אנטוניו הקבוצה המפתיעה של העונה: קליפרס האנדרדוג שתפתיע בפלייאוף: גם קליפרס, יש מצב לגמר מערב

מזמין רוטב טבסקו בצד. שלא תגידו שאין אחרי שהזמנתי שנה מראש:

מזרח: 1.שיקגו 2.מיאמי 3.ניו יורק ניקס 4.בוסטון 5.אטלנטה 6.אינדיאנה 7.פילדלפיה 8.מילווקי מערב: 1.אוקלהומה סיטי 2.קליפרס 3.סן אנטוניו 4.לייקרס 5.דאלאס 6.ממפיס 7.דנבר 8.יוטה גמר ותוצאה: מיאמי-אוקלהומה סיטי. מיאמי ב 6 משחקים MVP: צמוד בין דוראנט לכריס פול/בלייק גריפין. דוראנט מנצח. ROY: קיירי ארווינג מאמן העונה: סקוט ברוקס המאמן הראשון שהולך: פול ווסטפול שחקן ההגנה: דוויט הווארד. שוב. השחקן השישי: ג'ורג' היל השחקן המשתפר: גרג מונרו הקבוצה המאכזבת של העונה: אורלנדו (תאבד את הווארד באמצע) וגולדן סטייט. הקבוצה המפתיעה של העונה: מינסוטה האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: מילווקי ודנבר.
מנהל הפורום
5000+

ואל תגידו לי שאתם לא יודעים כלום, נביאים יש פה מזרח: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. מערב: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. גמר ותוצאה: MVP: ROY: מאמן העונה: המאמן הראשון שהולך: שחקן ההגנה: השחקן השישי: השחקן המשתפר: הקבוצה המאכזבת של העונה: הקבוצה המפתיעה של העונה: האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף:

יאללה נו

מזרח: 1. שיקאגו 2. מיאמי 3. אורלנדו 4. ניו יורק 5. בוסטון 6. פילי 7. אינדיאנה 8. ניו ג'רזי (9. אטלנטה) מערב: 1. אוקלהומה 2. דאלאס 3. ל.א. לייקרס 4. פורטלנד 5. ל.א. קליפרס 6. סן אנטוניו 7. גולדן סטייט 8. מינסוטה (9. דנבר) גמר ותוצאה: MVP: רוזה ROY: דרק ויליאמס שחקן ההגנה: ג'ואקים נואה השחקן השישי: הארדן השחקן המשתפר: טייוון לואוסון הקבוצה המאכזבת של העונה: בוסטון הקבוצה המפתיעה של העונה: פורטלנד האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: פילי

מנסה

מזרח: 1. היט 2. סלטיקס 3. בולס 4. הוקס 5. מג'יק 6. פייסרס 7. ניקס 8. נטס מערב: 1. לייקרס 2. קליפרס 3. אוקלהומה 4. גריזליז 5. מאבריקס 6. ספרס 7. רוקטס 8. נאגטס גמר ותוצאה: היט ינצחו את הקליפרס 4-0 MVP: ווייד ROY: וויליאם מאמן העונה: המאמן של ההיט המאמן הראשון שהולך: המאמן של הקינגס שחקן ההגנה: הווארד השחקן השישי: טרי השחקן המשתפר: ג'ורדן הקבוצה המאכזבת של העונה: סאנס הקבוצה המפתיעה של העונה: רוקטס האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: רוקטס

יאללה נו

מזרח: 1. שיקאגו 2. מיאמי 3. אורלנדו 4. ניו יורק 5. בוסטון 6. פילי 7. אינדיאנה 8. ניו ג'רזי (9. אטלנטה) מערב: 1. אוקלהומה 2. דאלאס 3. ל.א. לייקרס 4. פורטלנד 5. ל.א. קליפרס 6. סן אנטוניו 7. גולדן סטייט 8. מינסוטה (9. דנבר) גמר ותוצאה: MVP: רוזה ROY: דרק ויליאמס שחקן ההגנה: ג'ואקים נואה השחקן השישי: הארדן השחקן המשתפר: טייוון לואוסון הקבוצה המאכזבת של העונה: בוסטון הקבוצה המפתיעה של העונה: פורטלנד האנדרדוג שתצחק על כולנו בפלייאוף: פילי

גמר ותוצאה?

התחזית שלי

מזרח : 1.שיקאגו 2.מיאמי 3.בוסטון 4.ניו יורק 5.אטלנטה 6.אורלאנדו 7.אינדיאנה 8.פילדלפייה מערב : 1.אוקלהומה סיטי 2.לייקרס 3.קליפרס 4.ממפיס 5.דאלאס 6.סאן אנטוניו 7.פורטלנד 8.דנבר גמר ותוצאה : בוסטון - ליייקרס : 1:4 MVP : קווין דוראנט מאמן העונה : המאמן של אוקלהומה סיטי המאמן הראשון שהולך : המאמן של ניו אורלינס שחקן ההגנה : קווין גארנט השחקן השישי : נייט רובינסון השחקן המשתפר : אל הורפורד הקבוצה המאכזבת : דאלאס הקבוצה המפתיעה: ממפיס ובסיכומו של דבר : עוד כישלון גדול ללוזר הכי גדול בתולדות ה NBA :לברון ג'יימס , בדיוק כפי שרשמתי בעונה שעברה , הולך להתפרק עוד פעם בפלייאוף ולהראות עד כמה לוזר הוא . שתיהיה עונה מהנה !!

גמר ותוצאה?

מיאמי 4- או.קיי.סי 1

8. ממפיס כמובן***

אני ממלא רק חלק

המאכזבת: פורטלנד המאמן שיפוטר הכי מהר: מייק בראון MVP: דווין וויד. יאללה כבר הגיע הזמן מזמן השחקן הכי אובר רייטד: דוויט. הטרייד עליו יהרוס גם את אורלנדו וגם את מי שתיקח אותו זה שהכי צפוי למות מזקנה במהלך משחק: דרק פישר המשתפר: קווין לאב, גרסת השוטינג גארד ההנגתי: מטאטא השלום השישי: סרג' איבקה מאמן העונה: דאנטוני המפתיעה: דנבר. ובמפתיעה אני מתכוון עוברת סיבוב פלייאוף אנדרדוג: לא בדיוק אנדרדוג, אבל בוסטון. זקנים מה זקנים, לפחות חצי גמר איזורי גמר: שיקאגו-אוקלהומה. אליפות ראשונה לדוראנט (אתם תאכלו כובעים. אני הולך על מגבעת רחבת תיתורת)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר