ניהול הלו"ז הדחוס

ניהול הלו"ז הדחוס

אז איך זה יעבוד? הקבוצות ישחקו בממוצע 3.9 משחקים בשבוע במקום 3.5, משהו כמו 2 משחקים יותר פר חודש. כל קבוצה תשחק לפחות בקטובקטובק אחד - המשמעות היא 3 משחקים ברצף ב 3 לילות, כל קבוצה תשחק עד 3 כאלה במשך העונה. בכל סדרת חצי גמר איזורי יהיה לפחות בק טו בק אחד כדי לקצר את הפלייאוף.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

וואו. בקטובקטובק. ופה כשמכבי משחקת 3 פעמים בשבוע אחד מורידים את הדגל לחצי התורן

לפי מה שהסבירו לי

בקטובקטובק היה דבר שגרתי ב NBA בשנות ה 70.

אז זה בקטודסבנטיז בעצם? מוזר

בשביל מה בעצם הם היו צריכים את זה? הרי לא שיחקו אז כ"כ הרבה בכל עונה

גם אני לא מבין למה אי-אפשר היה להוריד עוד קצת בכמות במשחקים

נגיד 58 משחקים - 2 נגד כל קבוצה בליגה. בית-חוץ. בלי חכמות.

במילה אחת:

כסף. בשתי מילים: זכויות שידור. אני לא יודע כמה אנשים יודעים את זה, אבל ל NBA יש הסכם עם רשתות השידור במסגרתו כל קבוצה מקבלת בערך 30 מליון דולר גם אם היה לוקאאוט שנמשך כל העונה. בתמורה, אם הליגה מפסידה משחקים, אז ברגע שמתחדשת הליגה רשתות השידור פשוט ישדרו יותר משחקים ממה שהיו משדרות קודם בשביל לאזן את המשוואה (עוד דבר שעבד לטובת הבעלים במהלך הלוקאאוט). כל זה אומר שצריך כמה שיותר משחקים בשביל להכניס כמה שיותר כסף ולכן זה האינטרס של הליגה שיהיו כמה שיותר משחקים בעונה גם אם הם דחוסים כי אחרי הכל לא החליפות ישחקו על הפרקט. לא חושב שחידשתי משהו.
מנהל הפורום
5000+

האינטרס ברור

לצערי, זה בא על חשבון הבריאות של השחקנים, אנחנו נראה שוב הרבה מאוד פציעות, הרבה מאוד שחקנים וקבוצות שיגיעו לפליאוף עם הלשוב בחוץ או עם הרגליים שבורות.

לגמרי

אני מקווה שיהיו קבוצות שיחשבו קדימה, יתנו לכוכבים לנוח וינסו להגיע לפליאוף מלמטה ואז להפתיע.

ניהול הלו"ז הדחוס

אז איך זה יעבוד? הקבוצות ישחקו בממוצע 3.9 משחקים בשבוע במקום 3.5, משהו כמו 2 משחקים יותר פר חודש. כל קבוצה תשחק לפחות בקטובקטובק אחד - המשמעות היא 3 משחקים ברצף ב 3 לילות, כל קבוצה תשחק עד 3 כאלה במשך העונה. בכל סדרת חצי גמר איזורי יהיה לפחות בק טו בק אחד כדי לקצר את הפלייאוף.

הנה הבריקדאון (הפתטי) במלואו

2011-12 NBA Schedule Breakdown Regular Season Start Date: December 25, 2011 Regular Season End Date: April 26, 2012 Playoffs Start Date: April 28, 2012 Last Possible Finals Date: June 26, 2012 Individual Team Schedule Breakdown Conference Games: 48 • Play 6 teams 4 times (2 home, 2 away) • Play 4 teams 3 times (2 home, 1 away) • Play 4 teams 3 times (1 home, 2 away) Non-Conference Games: 18 • Play 3 teams 2 times (1 home, 1 away) • Play 6 teams 1 time at home • Play 6 teams 1 time away Back to Back to Backs: All teams with at least 1; no more than 3 Playoff Back to Backs: Possible in second round

במילה אחת:

כסף. בשתי מילים: זכויות שידור. אני לא יודע כמה אנשים יודעים את זה, אבל ל NBA יש הסכם עם רשתות השידור במסגרתו כל קבוצה מקבלת בערך 30 מליון דולר גם אם היה לוקאאוט שנמשך כל העונה. בתמורה, אם הליגה מפסידה משחקים, אז ברגע שמתחדשת הליגה רשתות השידור פשוט ישדרו יותר משחקים ממה שהיו משדרות קודם בשביל לאזן את המשוואה (עוד דבר שעבד לטובת הבעלים במהלך הלוקאאוט). כל זה אומר שצריך כמה שיותר משחקים בשביל להכניס כמה שיותר כסף ולכן זה האינטרס של הליגה שיהיו כמה שיותר משחקים בעונה גם אם הם דחוסים כי אחרי הכל לא החליפות ישחקו על הפרקט. לא חושב שחידשתי משהו.

כן, ברור. פשוט יש פה עוד משתנה

שזה איכות המוצר. לא יודע עד כמה זה אינטרס של רשתות השידור לשדר משחק של הלייקרס נגד הסלטיקס, נגיד בתחילת מרץ, כש קובי בחוץ (שלל פציעות), גאסול נח (אחרי ששבע פעמים רצוף שיחק בק&בק), למאר ובלייק סובלים מתשישות, הרוקי של הקבוצה לא מכיר אף תרגיל (כי האימון האחרון היה איפשהו בתחילת ינואר) ופיש זקן מדי בשביל כל זה. בבוסטון הצמב עוד יותר גרוע. הזקנים (קרי - כוכבי הקבוצה) פשוט הפסיקו לנסוע למשחקי חוץ (עייפות, האוכל במטוס), גארנט ופירס עוד סוחבים פציעות מהפעילות האינטנסיבית שלהם בטוויטר במהלך הלוקאואט. רונדו מוסר לעצמו, רץ לליי-אפ ומחטיא (עייפות, שחיקה, הטוויטר של גארנט). התוצאה - הרבה יותר משחקים גרועים! אם אני average Joe, אני אומר לחבר שלי סטן - "עזוב אותך מלבוא אלי לראות את הלייקרס הפצועים האלה, והסלטיקס שבכלל נשארו בבית כי הם עייפים מהטיסות. בוא נקרא ספר במקום!". הרייטינג יירד במהלך העונה הרגילה ולא בטוח שיחזור בפלייאוף. וכל זה בשביל לדחוס עוד משחקים לעונה. לדעתי, לא כזה כלכלי.

*) בשביל לדחוס עוד 8 משחקים לעונה.

מצחיק

אתה מחמיץ את העיקר

שהוא - גם משחק גרוע עדיף על כלום וגם משחק גרוע מביא יותר רייטינג משידור חוזר של מוש השור. ואם הוא יהיה גרוע אפשר יהיה לדעת רק בדיעבד ובנתיים הרשת ששידרה אותו עשתה כסף מספונסרים ופרסומות שהיא מכרה מראש.
מנהל הפורום
5000+

האינטרס ברור

לצערי, זה בא על חשבון הבריאות של השחקנים, אנחנו נראה שוב הרבה מאוד פציעות, הרבה מאוד שחקנים וקבוצות שיגיעו לפליאוף עם הלשוב בחוץ או עם הרגליים שבורות.

להגיע עם הלשוב בחוץ זה דווקא יתרון

בעונת 70'-71' המילווקי באקס הגיעו עם הלשוב בחוץ מול הבלטימור בולטס וקרעו אותם 4-0 בפיינלס, וכנ"ל אגב בעונת 55'-56' הפילדלפיה ווריורס הגיעו עם הלשוב בחוץ לפלייאוף וזה לא מנע מהם לנצח בסופו של דבר את פורט-וויין פיסטונס בגמר. בקיצור- זה לא תירוץ.

אתה מחמיץ את העיקר

שהוא - גם משחק גרוע עדיף על כלום וגם משחק גרוע מביא יותר רייטינג משידור חוזר של מוש השור. ואם הוא יהיה גרוע אפשר יהיה לדעת רק בדיעבד ובנתיים הרשת ששידרה אותו עשתה כסף מספונסרים ופרסומות שהיא מכרה מראש.

זיבי יותר רייטינג משידור חוזר של מוש השור

פייר מתאים לי איזה שידור מוזר של מוש השור.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר