על מה אתם מדברים, אחלה טרייד לכספי

נתחיל מזה שהקאבס מאוד חלשים בעמדה שלו, חוץ מזה מסתמן שהם מתכוונים לבנות קבוצת מגרש פתוח סביב אירווינג, כבר יש להם את כספי ותומפסון הרוקי כשחקני כנף פלוס ורז'או בסנטר. הקבוצה אומנם גרועה אבל לפחות נבנית מחדש, עם הרבה פחות אגו באופן משמעותי לעומת מה שהולך בסקרמנטו..

עזוב אותך כספי, מסכנים אנחנו.

מנהל הפורום
5000+

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

איזה דיכאון לכספי - טרייד לקליבלנד עבור היקסון

אני כבר רואה את זה - 82 שידורים של קליבלנד בערוץ הספורט

מה האינטרס של הקאבס לתת את שחקן העתיד שלהם?

חיזוק הקשרים עם יהדות קליבלנד? ומה סקרמנטו צריכה עוד טווינר לעמדות 4-5, קאזנס ותומפסון לא מספיקים?

אם לא שמת לב

התגובות שלנו היו הכל חוץ ממקצועיות השארנו לך להציג את הצד השני של המטבע

האמת מבחינה מקצועית זה טרייד טוב לשני הצדדים

נשמח בשביל כספי על קבוצה שהוא אשכרה יכול לקבל שם מסירות, ולאו דווקא לחיות משאריות ופירורים. מבחינת הקינגס, אפשר להיות מבסוטים. שחקן יחסית צעיר שהוכיח שהוא מסוגל לתרום הולך לקבל דקות נכבדות ולעלות בחמישיה. יכול להתאים יופי. מבחינת הצופים בארץ הקודש, נאמר כבר הכל מבחינת קליבלנד? נמצא יורש?? :)

חיזוק הקשרים עם יהדות קליבלנד? ומה סקרמנטו צריכה עוד טווינר לעמדות 4-5, קאזנס ותומפסון לא מספיקים?

מבחינת הקינגס זה טרייד נהדר

ג'ייסון תומפסון סביר, לא יותר מזה. היקסון וקאזינס יכולים להיות שילוב מאוד מעניין בצבע. וכשהרבה כדורים גם ככה יתעופפו להם שם כשטייריק, ג'ימר טורנטון וסלמונס יפציצו, יהיה מי שיאסוף אותם.

הם לקחו PF מבטיח בבחירה רביעית

אז זה העתיד שלהם, לא היקסון. אני גם קורא שסקוט לא היה מרוצה ממנו ברמה האישית. משהו בקשר למאמץ שלו. אז נכון היקסון שם מספרי פנטזי נהדרים בסוף עונה, אבל זה לא אומר הרבה עם איך שהקבוצה נראתה. אני קורא כתבות ובעיקר טוקבקים בארה"ב - כולם די מאוחדים בדעה שקינגס הרוויחו בגדול בטרייד הזה. לא בטוח בכלל. לדעתי, כספי יכול, בסיטואציה מתאימה, להפוך לשחקן ממש מיוחד בליגה הזו. הוא מאד קשוח מנטלית, משחק עם המון אינטנסיביות, יש לו תנועה מצוינת ללא כדור (שמצריכה רכז טוב בשביל לנצל אותה), יש לו יד, יסודות טובים. מדובר בסלאשר יעיל עם יד טובה שיודע לעשות הרבה דברים טוב (בעיקר דברים קטנים, כמו להתמקם נכון, לחסום ולעבור טוב דרך החסימות, למסור טוב מההיי-פוסט ועוד). אני גם רואה אותו, שוב - בסיטואציה המתאימה - הופך לאחד השחקנים האלה ש"נמצאים בכל מקום על המגרש". גדול ב-intangibles. וזה לא יין או פטריוטיות שמדברים מגרוני עכשיו. אני באמת מאמין בשחקן הזה. אז מה זו הסיטואציה המתאימה עבור כספי והאם היא קיימת בקליבלנד? מוקדם להגיד, אין מספיק נתונים. שלשוה דברים יוצרים אותה: רכז שיודע ואוהב למסור, פלור-ג'נרל מסוגו של ג'ייסון קיד הצעיר. מאמן שמנחיל משחק פתוח - כל ה-uptempo transition-oriented offense וכימיה בחדר ההלבשה. זה אולי הכי חשוב. השחקנים צריכים להתחבר. אז המון תלוי באירווינג הזה. לא ראיתי אותו בקולג' (ואני לא היחיד, הוא בקושי שיחק), אבל אני קורא השוואות לכריס פול ושחקן חכם ואחראי וזה. נראה. מה שכן קאבס ממש צריכים 3 וכספי עונה שם על צורך אמיתי. מבחינת ההתאקלמות וחיבור בחדר ההלבשה - טוב ש-AP שם.

הקינגס יכולים להביא את השחקן הכי טוב בעולם ועדיין יצאו מופסדים

בגלל שעם הסגל שיש שם הוא לא יבוא מספיק לידי ביטוי ולא ימצה את יכולותיו. היקסון אולי שחקן טוב מכספי אבל בקבוצה שתהיה שם הוא יירד במספרים ויאכזב ולא בגלל שהוא לא טוב. הוא לא יראה הרבה כדורים שם.
מנהל הפורום
5000+

על מה אתם מדברים, אחלה טרייד לכספי

נתחיל מזה שהקאבס מאוד חלשים בעמדה שלו, חוץ מזה מסתמן שהם מתכוונים לבנות קבוצת מגרש פתוח סביב אירווינג, כבר יש להם את כספי ותומפסון הרוקי כשחקני כנף פלוס ורז'או בסנטר. הקבוצה אומנם גרועה אבל לפחות נבנית מחדש, עם הרבה פחות אגו באופן משמעותי לעומת מה שהולך בסקרמנטו..

טריסטן תומפסון לא שחקן כנף. הוא PF נמוך

מנהל הפורום
5000+

קליבלנד הולכים על המודל של אוקלהומה -

בחרו את דוראנט, החלישו את הקבוצה בטריידים וככה צירפו תוך זמן קצר מהדראפט גם את ווסטברוק והארדן. אם הם בונים על טריסטאן אז הם בהחלט יבקרו בלוטרי שוב בקרוב. כשהוא דורג בכל המוקים בעשיריה השניה חשבתי שזה מעט גבוה בשבילו, אבל הריצ' המטורף הזה לטופ 5? ולדעתי הוא הרבה יותר SF מ- PF ויתחרה עם כספי. הויתור על היקסון סביר. הוא סוס אבל אין לו הגנה ואין לו קליעה טובה מחצי מרחק.

אירגון הזוי

הם לא ביצעו טרייד עבור אמארה כשהייתה להם אפשרות בטענה שהיקסון הוא העתיד, עכשיו הם מוכרים את "העתיד" עבור עמרי כספי, אל תנסה להבין אותם. אם הם היו עושים אז את הטרייד עבור אמארה סיכוי סביר שלברון ג'יימס ואמארה היו בקליבלנד עכשיו, אבל לא, היקסון.....רגע, מי?

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

אני מאוד מרוצה

כספי עובר לסיטואציה אידיאלית - SF פותח טבעי, שהובא בטרייד גדול ושיש ממנו הרבה ציפיות. אין שום סיבה שהוא לא יקבל 30-35 דקות לערב. לידו בקבוצה יש שלושה רכזים שיודעים למסור ולמסור טוב, ושחקן התקפה שלא יאלץ אותו להוביל, אבל גם לא צריך ולא רוצה 30 זריקות למשחק. במצב הזה אין שום סיבה שהוא לא יוכל להתפתח לשחקן של 15 נק' ו-6.5 ריבאונדים למשחק. נראה לא סביר? אלה פשוט הממוצעים שלו עד היום ל-36 דקות. גם אם הוא יקבל פחות דקות, וזה סביר, התפקיד היותר גדול בקבוצה והשיפור באחוזי קליעה שיתקבל ממשחק עם רכזים נורמליים יכול להביא אותו לשם. אני לא יודע אם יש לכספי מה שצריך כדי להגיע לשם. אחרי העונה הראשונה הייתי אומר שכן, אחרי השניה כבר לא בטוח. אולי לא יעמוד בציפיות, אולי יתפרק תחת הנטל הפיזי, אבל יש לו את ההזדמנות המושלמת לנסות. לגבי האטרקטיביות של קליבלנד - בעיני היא לא נופלת מסקרמנטו. מכיוון שיש לה מוסרים טובים, יכול להיות שנראה כדורסל נורמלי, במקום באחד על אחד עם הראש בקיר של טייריק וקאזינס. תהיה שם קבוצת התקפה לא רעה עם אירווינג, ג'ימיסון ודיוויס/ סשנז (שאגב הצליח לא רע בתור SG בעונה שעברה), וכן - גם כספי. מעבר לזה - יש פוטנציאל בקבוצה. אירווינג, PF טוב שיגיע מהדראפט בעונה הבאה, ו-SG שיגיע בשביל החוזה של ג'ימיסון, והם על הסוס להרבה שנים. וגם אם אחד מאלה יתברר כפלופ, יש את הדראפט של 2013 ומודל אוק סיטי. עדיף בעיני על סקרמנטו, שתקועה עם אלפי סקוררים לא אינטליגנטים והגנה גרועה.

טריסטן תומפסון לא שחקן כנף. הוא PF נמוך

התכוונתי לשחקני כנף במגרש הפתוח

ובמובן הזה תומפסון - כמו קניון מרטין, טיירוס תומאס, מריון של פניקס ואחרים - נראה לי כמו יופי של שחקן כנף לסיום מתפרצות.

היקסון לא טווינר ולא שחקן עתיד של כלום

הוא פאוור פורוורד אנדרסייזד, אומנם בנוי כמו טנק ואתלטי, אבל עדיין מיס-מאץ' הגנתי. הקאבס החליטו בדראפט ללכת על 4 אנדרסייזד אחר, שלפחות נראה כמו נשק הגנתי מעניין מאוד וכפי שאמרתי, שחקן כנף שיכול לסיים מתפרצות. כרגע מסתמן שהם רוצים לפתח זהות הגנתית שגם תאפשר להם לרוץ. בכל מקרה אירווינג הוא שחקן העתיד שלהם כרגע, היקסון פשוט מילא ואקום וזה ניכר באחוזי הקליעה ומספרי האיבודים שלו. הבנתי שהוא התחיל לתפוס מעצמו שחקן של חוזה מקסימום... מבחינת סקרמנטו, הם דווקא זקוקים ל4-5 אבל הגנתי, לדעתי הם היו צריכים ללכת על ורז'או ואז גם בחירת הדראפט לא היתה נחוצה. פרדט-אוואנס-סלמונס-היקסון-קאזינס זה חתיכת ליין אפ התקפי, אבל גם אם ווסטפאל יגרום להם לשמור, יהיו שם כמה מיס-מאצ'ים הגנתיים.

אני מאוד מרוצה

כספי עובר לסיטואציה אידיאלית - SF פותח טבעי, שהובא בטרייד גדול ושיש ממנו הרבה ציפיות. אין שום סיבה שהוא לא יקבל 30-35 דקות לערב. לידו בקבוצה יש שלושה רכזים שיודעים למסור ולמסור טוב, ושחקן התקפה שלא יאלץ אותו להוביל, אבל גם לא צריך ולא רוצה 30 זריקות למשחק. במצב הזה אין שום סיבה שהוא לא יוכל להתפתח לשחקן של 15 נק' ו-6.5 ריבאונדים למשחק. נראה לא סביר? אלה פשוט הממוצעים שלו עד היום ל-36 דקות. גם אם הוא יקבל פחות דקות, וזה סביר, התפקיד היותר גדול בקבוצה והשיפור באחוזי קליעה שיתקבל ממשחק עם רכזים נורמליים יכול להביא אותו לשם. אני לא יודע אם יש לכספי מה שצריך כדי להגיע לשם. אחרי העונה הראשונה הייתי אומר שכן, אחרי השניה כבר לא בטוח. אולי לא יעמוד בציפיות, אולי יתפרק תחת הנטל הפיזי, אבל יש לו את ההזדמנות המושלמת לנסות. לגבי האטרקטיביות של קליבלנד - בעיני היא לא נופלת מסקרמנטו. מכיוון שיש לה מוסרים טובים, יכול להיות שנראה כדורסל נורמלי, במקום באחד על אחד עם הראש בקיר של טייריק וקאזינס. תהיה שם קבוצת התקפה לא רעה עם אירווינג, ג'ימיסון ודיוויס/ סשנז (שאגב הצליח לא רע בתור SG בעונה שעברה), וכן - גם כספי. מעבר לזה - יש פוטנציאל בקבוצה. אירווינג, PF טוב שיגיע מהדראפט בעונה הבאה, ו-SG שיגיע בשביל החוזה של ג'ימיסון, והם על הסוס להרבה שנים. וגם אם אחד מאלה יתברר כפלופ, יש את הדראפט של 2013 ומודל אוק סיטי. עדיף בעיני על סקרמנטו, שתקועה עם אלפי סקוררים לא אינטליגנטים והגנה גרועה.

אני גם רואה אותו מגיע למספרים של 18, 7 אם הכל ידפוק כמו שצריך. אם אירווינג יקיים את ההבטחה, הקבוצה תתחבר וכספי יקבל 35 דקות משחק, הוא מסוגל להעמיד מספרים טובים מאלה שהיו לו בקינגס (ל-36 דקות). זה אמנם בסט-קייס סנריו, אבל לא בלתי אפשרי.

אירגון הזוי

הם לא ביצעו טרייד עבור אמארה כשהייתה להם אפשרות בטענה שהיקסון הוא העתיד, עכשיו הם מוכרים את "העתיד" עבור עמרי כספי, אל תנסה להבין אותם. אם הם היו עושים אז את הטרייד עבור אמארה סיכוי סביר שלברון ג'יימס ואמארה היו בקליבלנד עכשיו, אבל לא, היקסון.....רגע, מי?

רגע, רגע, רגע -

אני לא זוכר בדיוק, אבל נדמה לי שאתה הבאת בזמנו פרטים על זה שאמארה לא רצה לבוא לקליבלנד כי לברון נתן לו טיפ שהוא עוזב. ושג'יימסון במקום אמארה זו פשרה שלברון עמד מאחוריה. בטח קצת עיוותתי את הדברים - תרענן את זיכרוני.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר