טוב, דבר אחד כבר גיליתי לבד

שאק ישחק 32

תענו לי כולם ב-כן או לא

האם נאש יצליח להחזיר את שאק לימים זוהרים יותר? האם הוא יהפוך אותו לשחקן של מינימום 10,17 ?

למה לא?

במשחק הדי עומד של מיאמי הוא עשה 14 ו 8. עם סטיב נאש כל מה שהוא צריך לזכור זה להתמקם נכון ולהטביע, 2 דברים ששאק עדיין לא שכח איך עושים. אז ה 10 ריב' זה קצת אתגר אבל ה 17 נקודות ריאלי לחלוטין.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

ואל תשכח

הוא גם מוסר נהדר מהפוסט רק שהיו חסרים לו לאחרונה שחקנים שיעשו עם זה משהו, עכשיו יהיו לו, בין אם זה נאש משלוש או אמרה בדאנק בצד השני של הצבע.

תענו לי כולם ב-כן או לא

האם נאש יצליח להחזיר את שאק לימים זוהרים יותר? האם הוא יהפוך אותו לשחקן של מינימום 10,17 ?

לא.

השאלה הגדולה ביותר שנובעת מכל זה

הוא מה יעשו הקבוצות האחרות? כמה לחץ יש עכשיו על המאבס להשלים את העסקה ולהביא את קיד? מה יעשו הספרס? גם ככה הם לא במצב טובכמו שהם היו רוצים להיות, ועכשיו כשהלייקרס והסאנס, ואלי בקרוב המאבס מתחזקים, האם יש משהו בכלל שהם יכולים לעשות, בפרט בהתחשב בזה שיש עוד שבועיים לטרייד דד ליין? האם יש להם משהו לתת מלבד השלושה הגדולים שלהם? האם יש סיכוי שהם יעשו טרייד על פארקר או ג'ינובילי? מה בקשר לניו אורלינס? האם להם זה ילחיץ אותם? ידענו כל הזמן שגמר המזרח הוא 99.999% סלטיקס-פיסטונס מה יקרה עכשיו במערב? מה שכן, אם בתחילת העונה הייתי סבור שרק לסן אנטוניו יש סיכוי להביס את בוסטון בגמר, עכשו זה כבר לא כל כך בטוח. מישהו יודע איזה מספר גופייה יש לשאק בפיניקס? ?32 (פעם קיד לבש את זה שם, אח,כ אמרה נדמה לי לפני שהוא החליף ל-1) 34? (המספר של סר צ'ארלס, אני לא יודע אם הם הוציאו את המספר לגמלאות)

לא מסכים איתך בכמה דברים

קודם כל- לספארס אסור לשנות את הבסיס ומאנו וטוני הם בהחלט הבסיס. ניו אורלינס? גם ככה הם לא באמת כיוונו לאליפות השנה, הם יתנסו בפלייאוף וכל סיבוב שיעברו יהיה בונוס יפה. אני גם לא מסכים שכמעט בטוח שיהיה גמר של דטרויט-בוסטון. קליבלנד שווה לדטרויט בסדרה ביניהן. rapgamer4ever

הפורום פה מזלזל במריון

אני גם מסכים ש17 מיליון זה יותר מידי אבל הוא שחקן מצוין הבעיה של מיאמי..שזה קצת מאוחר מידי

למה מאוחר מידי?

מישהו פה בכלל מבין את המשמעויות הכלכליות של הטרייד הזה? בחירת דראפט טובה כבר מובטחת למיאמי, אבל הכסף שהם הולכים לפנות בתקרה הוא המשמעותי יותר מהדראפט הקרוב.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר