טלטלה בNBA, שמועות ששאקיל בבלוק!

פה

טרייד מצויין

לעומר- הם לא מוותרים על שום מספר 4. אמרה היה 4 תמיד עד שהסיטו אותו לסנטר. אמרה יהיה 4 ושאק 5, אין פה שום בעיה. זה מחזק את הסאנס בצורה רצינית. הדיזל משחק בהיט ללא מוטיבציה ואכפתיות. הדבר היחיד שמאיים על הסאנס הוא פציעה של שאק, שום דבר אחר. באחד על אחד שאק עדיין יטחן את הצורה לכל שחקן. הוא יפנה יותר שחקנים ל3 ויביא פתרון למשחק עומד, מה שאין לסאנס מול הספרס ומה שהם יצטרכו מול הלייקרס, שאק עם המשקל שלו יאתגר מאד את ביינום ופאו, תאמין לי. זה טרייד חכם גם מהסיבה שאין להם מה להפסיד, כי כולנו עמוק בלב יודעים שלסאנס לא היה שום סיכוי לקחת אליפות עם הסגל הנוכחי (אני אישית מאמין שגם עם שאק לא יקחו) וחובה שינוי אז קר מנסה. הטרייד בכלל לא תוע אותם. שאק חתום לשנתיים וגם אם היה תוקע עדיף אליפות אחת ולגמגם 3 עונות מאשר להיות בטופ 10 עונות ובלי אליפות. הסאנס מנסים לעשות מה שההיט עשו. יש להם קבוצה לשנה אחת בלבד. נאש יהיה סבא כבר שנה הבאה, שאק גם סבא, המטרה שלהם זה אליפות השנה וזהו. אין לכוכבים שלהם שנים לתת יותר. אמרה לא הכי מבסוט שם גם. לגבי מריון אם כבר להתנקש זה במי שהביא לו 17 מיליון. אין יותר אוברייטד מהשחקן הזה. חוץ מלהטביע לא יודע לעשות כלום. גרסה גרועה מאד של אודום היום. זה הטרייד הכי טוב שיכל להיות, להעיף את מריון. זה לא תוקע אותם בכלום. לסאנס יש זמן רק השנה וזהו והם הולכים בכל הכוח. גם אם לא ייצא טוב שאפו לקר, אני הייתי עושה בדיוק אותו מהלך.

מבחינת פיניקס, החוזה של מריון היה lose-lose

אם הוא היה מממש את האופציה שלו, הם היו משלמים לו בעונה הבאה 17 מיליון שזה פשוט יותר מדי (והיה מכריח אותם לעוד טרייד גרוע סטייל קורט תומאס / ג'יימס ג'ונס). אם הוא לא היה מממש את האופציה שלו, הם היו נשארים עם אופציית ה-sign and trade, ולא מקבלים תמורה ראויה תמורתו. כרגע הם חוסכים קצת כסף כי שאקיל מקבל פחות מבנקס+מריון ביחד, וגם בעונה הבאה החוזה של שאקיל יהיה שווה הרבה, לא משנה באיזה כושר הוא יהיה (20 מיליון שיורדים מהתקרה זה לא מעט).

דווקא האופציה הזו אני לא בטוח שקיימת

לא בטוח שפיניקס תוכל לעשות עליו טרייד של חוזה נגמר, לשאק יש אופציה בחוזה (למיב ידיעתי) שאי אפשר לעשות עליו טרייד ללא הסכמתו, כלומר, אם ירצו לשלוח אותו ליוטה או מיניסוטה, או משהו כזה, הוא יכול להטיל וטו על הטרייד, ויהיה ניתן לשלוח אותו רק לקבוצות שהוא יסכים ללכת אליהן, (זו לדעתי אחת הסיבות שהוא בכלל הגיע למיאמי, והסיבה שהלייקרס קיבלו עליו יחסית מעט) ותצטרך להיות התאמה בין קבוצה שהוא יסכים, שתרצה אותו ושיהיה לה מה להציע בתמורה ובכלל, לא בטוח ששאק יסכים לעבור עוד פעם גם בשנה הבאה... אבל זה לא משנה, הערך שלו הוא לעכשיו, אחרת לא היו עושים טרייד עליו בדד-ליין, טריידים של דד ליין הם כמעט תמיד נסיון של קבוצה לשפר את עצמה במטרה לקחת אליפות עוד באותה העונה, לא בנייה לעונות עתידיות.

יאללה יאללה, תחזור להודו

סתם כפרה, אבל מדהים איך כולם מסתכלים על "מה שאק יכול לתרום לפיניקס" ולא על "מה פיניקס מאבדת" או "איך הסגל של פיניקס נראה עכשיו עם חור ענקי בעמדות הפורוורד ו-4 שחקנים עם בריאות מועדת לפורענות בחמישייה"

איזה חור ענק, עכשיו הם משחקים סמול בול, עם פווארדים כסנטר ופוואר.

ועוד סוד, עם כל הריצה הזו סטאדומייר לא ממש חי בצבע, ככה שהוא באמת פוואר פווארד במסווה. אז עכשיו יש לך חיית צבע קטנה. אז החיים של סטאדומייר יהיו הרבה יותר קלים במשחק עומד. אני אישית רואה את הטרייד הזה כשהבחנה ברורה של סטיב קר שהקבוצה הזאת בדרך למטה. הבינו שחוסר העומק הוא נקודה בעייתי מאוד בפלייאוף ומשחק הריצה לא מספיק. המהלך הראשון של קר בתור GM היה לקחת שחקן שייתן טון איטי יותר לקבוצה המהירה במערב. עכשיו, כשהוא מנבא את השתלשלות הארועים, הוא בוחר לקחת סנטר אמיתי קלאסי לצבע, משהו שאני בטוח רצה לעשות מזמן, פשוט קוואמי בראון עבר לממפיס

בא ותסביר לנו, למה זה טוב לפיניקס

זה שפיניקס צריכה סנטר חזק ולשים אות אמארה בתפקיד הפאוור פורוורד כולם יודעים אבל איך לכל הרוחות שאקיל אוניל מתאים לפיניקס? פיניקס נעה בקצב של 400 קמ"ש אוניל אוהב ודורש להיות מעורב בכל התקפה זה ששאקיל לא יחזיק מעמד גופנית זה ברור אבל נניח שהוא כן היה מצליח להחזיק מעמד, נראה לך שהוא היה מסכים לרוץ למעלה ולמטה בלי לגעת בכדור? היתרון הגדול של פיניקס זה במשחק המהיר (אין להם הגנה משהו) נניח שהם ישנו את סגנון המשחק, ויחליטו להתאים את המשחק לשאקיל, אין להם את הפרסונל לשחק משחק עומד עם הגנה חזקה שאקיל בן 35, בשנתיים הקרובות הוא יהיה יותר כבד, יותר איטי, ויותר פצוע אם פיניקס תעשה את הטרייד הזה, זה יהיה השטות הכי גדולה בעולה גם אם מקובל עלי לעשות טרייד על מריון, אני לא חושב שצריכים להביא את שאקיל במקומו סטיב קר הוא אדיוט, תמיד היה אידיוט ותמיד ישאר אידיוט הדבר החיובי היחיד שהוא עשה מאז שהוא הגיע זה להביא את גרנט היל, אם אני הבעלים, אני מעיף אותו מיד

מההתחלה הוא רצה להאט את הקצב.

הוא לא מאמין גדול של אליפות בריצה.

הייתי מת לחזור... אז תודה על האיחולים הלבביים, אני מעריך את זה.

חזרת אה?

למה חזרת לישראל כל כך מהר? לא הסתדרת עם החורף ההודי? התגעגעת לבישולים של אמא? בשביל הכסף של גאידמאק? לא נתנו לך צ'אנסים כי אתה ישראלי? ההנהלה הקודמת התחלפה? טוב, ברוך החוזר.

לא אוהב את הטרייד הזה

כי פיניקס, לדעתי לפחות, נחלשים הגנתית בטירוף. כל חמישיה עם שאק ואמארה ביחד לא יכולה לשמור על אף אחד. שאק יסגור את הצבע, ככה שלאמארה יהיה קשה להשיג את כל הלייאפים והדאנקים שלו. חוץ מזה, מאריון היה השומר היחיד שלהם . האט את פארקר למשל, ושם גוף על דאנקן יותר טוב מאמארה (שזה מצחיק). זה לא שאני תופס ממאריון. כי אני לא. הוא הכי לוזר אי פעם, ואולי הכי אוברייטד בליגה. אבל פיניקס נראים כרגע לא מאוזנים התקפית, וכמו קבוצת ההגנה הרעה בליגה. השומר הסביר היחיד זה ראג'ה בל. אני מת לראות את שאקיל עוצר את דאנקן בפלייאוף. אעלק. זה יהיה 3 עבירות וחילוף. חד וחלק. כנל בוזר כנל נוביצקי כנל כל אחד. עכשיו כמובן שתגידו לי ששאק לא ישמור על נוביצקי ובוזר. אז אוקור ייתן לו בראש ביוטה, ונוביצקי ישים על אמארה סל כל התקפה. למה? כי אמארה הוא השחצן חסר ההגנה והפרחח המגעיל הגדול בליגה, ופעם אחרונה שהוא עשה צעד הגנה, הוא נפצע בברך מרוב הלם! בקיצור, הטעות הכי גדולה של פיניקס, לדעתי, היא הויתור על קורט תומאס. זהו. זה לא שהם לא צריכים להעיף את מאריון הנקניק הבכיין, וזה לא ששאק הוא לא ווינר, או השפעה חיובית, או כוח בפנים או אלף ואחת דברים שמאריון הוא בטח לא. פשוט פיניקס, לדעתי, עדיין לא מספיק טובים. לא הגנתית זה בטוח. ונראה איך זה משתלב התקפית. טרייד על קירילנקו היה עושה אותם לקבוצה הכי טובה בליגה לדעתי. טוב.

ועל מי דאנקן ישמור?

על שאקיל? העבירות שלו יגיעו בדיוק באותו הקצב. ואם הוא ישמור על אמארה, הוא יצטרך לצאת מהצבע, והפעם יחכה שם מישהו שמסוגל לקחת ריבאונד בהתקפה.

שאק משדרג את ההגנה

גם כי הוא שומר טוב וגם כי אמארה יפסיק לשמור על סנטרים. את מריון יחליף בחמישיה גראנט היל וזו ירידה באיכות השמירה בעמדה 3, אכן כן. גם יותר דקות לאלאנדו טאקר בעמדה הזו לא יפתרו את הבעיה כי הוא לא שומר גדול. אבל לדעתי, למרות המאזן, פיניקס לא היתה קונטדרית אמיתית קודם לכן אלא עם הגנה בעייתית, ככה ששינוי הם היו חייבים לעשות. והשאלה האמיתית היא מה הכושר של שאק. בשבועות האחרונים הוא נראה נורא. נורא.

מישהו יודע מתי שאק אמור לחזור מהפציעה?

אם יהיה טרייד כזה בטח תהיה לו מוטיבציה להחלים מהר יותר

הם מנסים לשבור את השיא של ממפיס בטרייד הכי מטומטם בעולם?

אלוהים אדירים, זה נשמע כמו מתחילה של 1 באפריל. שאקיל לפיניקס? שאקיל?? עם הפציעות האינסופיות, וה-25 דקות למשחק שהוא יכול לתת, וחוסר ההתאמה המוחלט למשחק של פיניקס, והכי חשוב - ה-20 מליון על התקציב שיגמרו לנאש את הקריירה. אני מקווה שמישהו מאוהדי פיניקס יתנקש בסטיב קאר לפני שהוא משלים את המהלך הזה. שוב מיאמי מצליחים להרים טרייד חסר הגיון לחלוטין מצידה של הקבוצה השנייה (אחרי הטרייד על ווקר). היא מקבלת את מריון עם החוזה הנגמר שלו, את בנקס ששווה יותר מכל הגארדים שלהם למעט וויד, ונפטרת מהחוזה של שאקיל. אלוהים בבקשה תעשה שזה לא נכון.

לדעתי המהלך הזה חיובי מצד קר. גם מצד ריילי כמובן.

אני לא יכול להגיד בבטחון מלא אם הם ישחקו טוב יותר ככה מאשר קודם. צפויה ירידה בתפוקה של אמארה, צפויה ירידה בתפוקה ההתקפית של פיניקס בין אם זה בגלל ששאקיל לא יספיק לעלות להתקפה או שפשוט יאיטו את קצב המשחק בשבילו. אבל- פיניקס צריכה שינוי. לפיניקס אין כלום שיכול לשמור על יאו/דאנקן/בוזר/גאסול+ביינום, הדבר שהיה הכי קרוב לזה עבר לסיאטל. ועכשיו יש לה. זה בהחלט הימור, אני לא יכול להגיד שפיניקס תשפר או לא תשפר את המשחק שלה, מה שאני כן משוכנע הוא שהמהלך הזה היה מתבקש. כי לפיניקס במתכונת הנוכחית הסיכוי לקחת אליפות הוא נמוך מאוד, ההגעה של שאקיל יכולה או לבטל אותו לחלוטין או להגדיל אותו בהרבה וזה הימור ששווה לקחת. קודם פיניקס הייתה באנקר למקום גבוה בפלייאוף אבל לא היינו יכולים לראות אותה יוצאת מהמערב, עכשיו בהחלט יש תסריט שכן. rapgamer4ever

פה

אנחנו צריכים להבין משהו ... תגיבו ....

במידה ושאק עובר לפניקיס יש קבוצת אליפות לשנה הזאת וזהו בדיוק כמו בוסטון במידה ומריון עובר למיאמי יש להם אפשרות להיפטר מהחוזה השמן של שאק וזה יפתח להם אופציות להתחיל לבנות קבוצה סביב וויד ולא סביב שאק... עכשיו ברור שאם הטרייד הזה יצא לפועל זה ישנה ל2 הקבוצות את סגנון המשחק פיניקס רגילים לרוץ את זה כולם יודעים ... איך הם ירוצו אם שאק ? את זה אף אחד לא יודע ... בגלל זה לפי דעתי הם יצטרכו להתאים את המשחק שלהם כאשר שאק על המגרש וכאשר הוא לא על המגרש... פיניקס מאבדים את אחד השחקנים הכי דומיננטיים שלהם בשנים האחרונות ... אולי הוא לא פיזי אולי הוא לא שחקן הגנה גדול אבל ידע במשחק הריצה של פיניקס יש לו ותקשורת טובה עם נאש יש לו... איך שאק יתקשר עם נאש זה לא דבר שיכול לקרות תוך חצי עונה זה דבר שלוקח לפתח למריון בניגוד לשאק נותרו עוד 5-4 שנים טובות של משחק ריצה ושל דאנקים מסוף העולם ימינה אבל שאק מנוסה יש לו כבר טבעת אליפות מה שאין למריון בקיצור יהיה ממש ממש מעניין ומוזר לראות את שאק בסאנס... שאק ואמארה אמא'לללללה!!! מריון וויד .... אמא'להההה !!!!!!!! אני יודע שסתרתי את עצמי מס' פעמים בתגובה הזאת אבל תאמינו לי גם אני מבולבל חחחח

אני חושב שזה טרייד טוב לשתי הקובוצות

מבחינת מיאמי, הטרייד הזה הוא מעולה. שאקיל סיים את הסיפור שלו במיאמי וסתם תוקע להם את השכר ולעומת זאת מריון יכול לסיים את החוזה שלו בקיץ. במקרה כזה, מיאמי יכולים להחתים איזה פרי אייגנט שבא להם. בנוסף לזאת, יש להם למעשה את וייד, בחירה בטופ 3 בדראפט ו-15 מיליון לשחקן חופשי. גם אם מריון יממש את האופציה שלו, החוזה שלו קצר משל אוניל בשנה ובכל מקרה הוא ייתן תרומה עדיפה משאקיל ויהיה אפשר לסחור בו כחוזה נגמר. ציון 8.5/10. לעומת זאת פיניקס, זה עניין אחר לגמרי. ברור כבר עכשיו, שמה שיש לפניקיס כרגע, כנראה לא מספיק לאליפות. שאקיל כיום הוא שחקן שנוטה מאוד לפציעות, יש לו חוזה מנופח לעוד שנתיים וחצי בסך 20 מיליון דולר לעונה והתרומה שלו היא הרבה יותר פחותה מאשר בעבר. ללא ספק, לפיניקס חסר נוכחות בצבע ושאקיל ייתן לה את זה רק ל-25 דקות בערב ורק אם הוא לא יהיה פצוע. מריון הוא שחקן שנותן הגנה ומשתלב באופן יוצא מן הכלל במשחק המהיר של פיניקס. אבל, כנראה הוא יעזוב אותם בקיץ ולא יהיה לפיניקס מספיק כסף כדי להחתים שחקן חופשי רציני. בנוסף לזאת, פיניקס נפטרת מהחוזה הגבוהה של בנקס. בשורה התחותנה, אני לא חושב חושב שהטרייד הזה ייתן לפיניקס אליפות. אבל הוא משדרג את הסיכויים ואם יחתימו את פי גי בראון על חוזה מינימום, זה ייתן להם שידרוג נוסף לסיכויים לזכות באליפות. ציון- 5/10

ועל מי דאנקן ישמור?

על שאקיל? העבירות שלו יגיעו בדיוק באותו הקצב. ואם הוא ישמור על אמארה, הוא יצטרך לצאת מהצבע, והפעם יחכה שם מישהו שמסוגל לקחת ריבאונד בהתקפה.

תשובה

Ain't no one whos'e dope as me i dress so fresh, so fresh and so clean דאנקן יכול לשמור על שאק במצבו המוחלש. ועל אמארה כשבכול אופן הפיק נ' רול מכריח את הספרס להחליף. ברור שפיניקס היא קבוצה שקשה מאוד מאוד מאוד לשמור. לפני הטרייד ואחרי הטרייד. יש סיכוי טוב שהם התחזקו בהתקפה. הקטע הוא שההגנה שלהם, לדעתי, נחלשה מאוד. מה שאומר, שוב, שזה לא שהטרייד לא טוב, אלא שהוא לא מספיק טוב. ככה אני מרגיש. אה, ולדעתי, פופ ישחק סמול בול, דאנקן ייקח את שאק, אודוקה/בואן ישחקו 4 וישמרו את אמארה (כבר היו דברים מעולם, אל תתפלאו) ופינלי, מאנו ופארקר בפרימטר. עכשיו, את מי שאק שומר בהרכב כזה? שוב, ברור שלספרס קשה להתמודד בריבאונד (נקודת חולשה שלה תמיד כשהיא בסמול בול) וברור שיש בעיה עם אמארה, וברור ששאק בערב נתון יכול להרוג את דאנקן. אבל כרגע, שאק נראה רע, אמארה אדיוט, ואני אופטימי.

מה שכן, עכשיו הורי ובואן לא יעיזו לגעת בנאש

נראה אותם נטפלים עכשיו לסטיבי, כשיש מאחוריו בריון כמו שאק

פה

שאק בראן&גאן??

איך הוא מתכוון להחזיק מעמד בקצב של פיניקס?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר