טלטלה בNBA, שמועות ששאקיל בבלוק!

פה

שאק בראן&גאן??

איך הוא מתכוון להחזיק מעמד בקצב של פיניקס?

הוא כנראה פגש את סר צ'ארלס בשירותים גם

לדעתי ריילי פגש את סר. צ'ארלס..

פה

טרייד עם ביצים

גם אם זה לא יעבוד, סוף סוף יש GM שמוכן לקחת סיכון בשביל להביא את הקבוצה שלו למדרגה הבאה. כל הכבוד לסטיב קר. למיאמי זה מצויין, זה ברור. מריון יתן לריילי הרבה אפשרויות, לא רק בתור כוכב שני אלא גם בתור קומבו פורוורד ונוכחות הגנתית. מרכוס בנקס יכול להיות הרכז הפותח שלהם, הוא הרבה יותר מתאים לריילי מאשר לד'אנטוני. גם החוזה שלו, שהיה נורא עבור פיניקס, עשוי להיות טוב מאוד בשביל רכז פותח או מחליף דומיננטי במיאמי

הפורום פה מזלזל במריון

אני גם מסכים ש17 מיליון זה יותר מידי אבל הוא שחקן מצוין הבעיה של מיאמי..שזה קצת מאוחר מידי

שאק בראן&גאן??

איך הוא מתכוון להחזיק מעמד בקצב של פיניקס?

לפני שנתיים שלוש..יכול להיות שזה היה עובד

היום הוא נראה כמו גוויה וגם אם הוא יצליח להראות ניצוצות פה ושם..זה לא יחזיק מעמד הלוואי ואני טועה

ראן אנד גאן מת

זהו המסר של סטיב קאר לד'אנטוני. בשלב הבא (אם לא תהיה אליפות) תגיע הודעת פיטורים.

פה

זהו, עבר הטרייד. שאקיל מבטל את אופנת הRUN&GUN.

מהשמועות - טרייד של שאקיל לפיניקס.

שמזמן רוצה להאט את קצב המשחק. אבל האם הGM החדש ירצה להביא סנטר ישיש לקבוצה?

טרייד גרוע!!

מה חשבו לעצמם פיניקס שעשו את הטרייד הזה?? הם שיחקו כל כך מהר בהתקפות..עכשיו הם עוד קבוצה ב NBA

זהו, עבר הטרייד. שאקיל מבטל את אופנת הRUN&GUN.

לא רק הטרייד עבר, יש גם איזה אוהד שעבר ממיאמי לפיניקס...

רק שאק, תגובתך-

פה

זהו הטרייד נחתם סופית ושאק הוצג בפיניקס

בואו נראה אם מה שחשבנו באמת יקרה פיניקס תחלש או תתחזק : מה שבטוח היא ניסתה כמה פעמים לזכות באליפות בשנים האחרונות... מייבי שאק יתן לה את הפוש האחרון מיאמי תחלש או תתחזק : מה שבטוח להיחלש היא יותר לא יכולה

לא רק הטרייד עבר, יש גם איזה אוהד שעבר ממיאמי לפיניקס...

רק שאק, תגובתך-

יאללה פיניקס!

עזוב, איגי, אני לא אוהד אמיתי. יש כמה שחקנים שאני אוהב, אבל לאהוד קבוצה זה משהו שכבר לא קיים אצלי. מדוויין ווייד אני אמשיך להחזיק תותח על כמובן. מה שכן, שאק העונה זה בינתיים לא שחקן יורוליג אפילו. זה לא המשך טבעי של הדעיכה בגלל ההזדקנות אלא צניחת מדרגה דרמטית משנה שעברה. התקווה שלי היא שזה משהו שיחלוף.

פה

תענו לי כולם ב-כן או לא

האם נאש יצליח להחזיר את שאק לימים זוהרים יותר? האם הוא יהפוך אותו לשחקן של מינימום 10,17 ?

טוב...

אני אענה לך כמו שמעון פרס בימיו הטובים: כן ולא. ...כי לדעתי אתה שואל את השאלה לא נכון - זה לא תלוי בנאש. זה תלוי קודם כל בדיזל, האם נשאר לו מספיק כוח. אבל אם אתה מבקש הימור - אז כן (וזה בעיקר משאלת לב, כי אין לי מושג)

פה

השאלה הגדולה ביותר שנובעת מכל זה

הוא מה יעשו הקבוצות האחרות? כמה לחץ יש עכשיו על המאבס להשלים את העסקה ולהביא את קיד? מה יעשו הספרס? גם ככה הם לא במצב טובכמו שהם היו רוצים להיות, ועכשיו כשהלייקרס והסאנס, ואלי בקרוב המאבס מתחזקים, האם יש משהו בכלל שהם יכולים לעשות, בפרט בהתחשב בזה שיש עוד שבועיים לטרייד דד ליין? האם יש להם משהו לתת מלבד השלושה הגדולים שלהם? האם יש סיכוי שהם יעשו טרייד על פארקר או ג'ינובילי? מה בקשר לניו אורלינס? האם להם זה ילחיץ אותם? ידענו כל הזמן שגמר המזרח הוא 99.999% סלטיקס-פיסטונס מה יקרה עכשיו במערב? מה שכן, אם בתחילת העונה הייתי סבור שרק לסן אנטוניו יש סיכוי להביס את בוסטון בגמר, עכשו זה כבר לא כל כך בטוח. מישהו יודע איזה מספר גופייה יש לשאק בפיניקס? ?32 (פעם קיד לבש את זה שם, אח,כ אמרה נדמה לי לפני שהוא החליף ל-1) 34? (המספר של סר צ'ארלס, אני לא יודע אם הם הוציאו את המספר לגמלאות)
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר