טלטלה בNBA, שמועות ששאקיל בבלוק!

מהשמועות - טרייד של שאקיל לפיניקס.

שמזמן רוצה להאט את קצב המשחק. אבל האם הGM החדש ירצה להביא סנטר ישיש לקבוצה?

אם הטרייד ייצא לפועל

צריך לבעוט לקאר בראש. מריון על שאק? מה הוא בדיוק יתרום למשחק הריצה של פיניקס?

טרייד נהדר עבור פיניקס

נשאר לראות אם קר לא ייפחד מהתגובות ואכן ייבצע אותו.

בא ותסביר לנו, למה זה טוב לפיניקס

זה שפיניקס צריכה סנטר חזק ולשים אות אמארה בתפקיד הפאוור פורוורד כולם יודעים אבל איך לכל הרוחות שאקיל אוניל מתאים לפיניקס? פיניקס נעה בקצב של 400 קמ"ש אוניל אוהב ודורש להיות מעורב בכל התקפה זה ששאקיל לא יחזיק מעמד גופנית זה ברור אבל נניח שהוא כן היה מצליח להחזיק מעמד, נראה לך שהוא היה מסכים לרוץ למעלה ולמטה בלי לגעת בכדור? היתרון הגדול של פיניקס זה במשחק המהיר (אין להם הגנה משהו) נניח שהם ישנו את סגנון המשחק, ויחליטו להתאים את המשחק לשאקיל, אין להם את הפרסונל לשחק משחק עומד עם הגנה חזקה שאקיל בן 35, בשנתיים הקרובות הוא יהיה יותר כבד, יותר איטי, ויותר פצוע אם פיניקס תעשה את הטרייד הזה, זה יהיה השטות הכי גדולה בעולה גם אם מקובל עלי לעשות טרייד על מריון, אני לא חושב שצריכים להביא את שאקיל במקומו סטיב קר הוא אדיוט, תמיד היה אידיוט ותמיד ישאר אידיוט הדבר החיובי היחיד שהוא עשה מאז שהוא הגיע זה להביא את גרנט היל, אם אני הבעלים, אני מעיף אותו מיד

אה, זה פשוט

עם מריון אין שום סיכוי לאליפות. עם שאק יש. מבחינה מקצועית? אינספור סיבות. אין טעם להתחיל למנות את כולן, זו שלמעלה היא העיקרית.

עם כל הכבוד, אני מאמין שסטיב קר מבין קצת יותר ממך...

אם הוא לא היה חושב שטרייד זה ישפר את הקבוצה, כנראה שהוא לא היה שוקל את זה.

קלישאות

1. פיניקס ונאש זה לא רק משחק ריצה. והדוגמה הטובה ביותר היא דקות הקלאץ' בסידרה מול ס.א. במשחקים שהיו צמודים בשנה שעברה. 2. אוניל כבר לא דורש את הכדור בכל התקפה, הוא לא טיפש והוא יודע בן כמה הוא. 3. בפלייאוף שנה שעברה קורט תומאס פתח הרבה בחמישיה במקום מייק ג'ונס ופיניקס שיחקה קצת יותר דיפנס וקצת פחות ריצה, ככה שלא מדובר במהפיכה תפישתית אלא במשהו שכבר יש לו שורשים. 4. במשחק הריצה של פיניקס לא כולם רצים. רק שחקן אחד או שניים. שאק יכול להישאר מאחורה.

פה

מעניין

קודם כל, זה יותר משמועות, זה נשמע אמיתי ורק מחכה להודעה רשמית. התגובה הראשונית שלי הייתה כמו של כולם- שהעולם השתגע. אבל אז התחלתי למצוא יותר ויותר הגיון בסיפור הזה. אין לי עדיין מושג מה אני הולך לכתוב על זה אם זה יקרה, אבל אני יודע איך הכתבה תתחיל- תוך פחות משבוע גם קובי וגם שאקיל חזרו להיות רלוונטיים למאבקי אליפות, ובאותו דיוויז'ן. משעמם לא יהיה.

הם מנסים לשבור את השיא של ממפיס בטרייד הכי מטומטם בעולם?

אלוהים אדירים, זה נשמע כמו מתחילה של 1 באפריל. שאקיל לפיניקס? שאקיל?? עם הפציעות האינסופיות, וה-25 דקות למשחק שהוא יכול לתת, וחוסר ההתאמה המוחלט למשחק של פיניקס, והכי חשוב - ה-20 מליון על התקציב שיגמרו לנאש את הקריירה. אני מקווה שמישהו מאוהדי פיניקס יתנקש בסטיב קאר לפני שהוא משלים את המהלך הזה. שוב מיאמי מצליחים להרים טרייד חסר הגיון לחלוטין מצידה של הקבוצה השנייה (אחרי הטרייד על ווקר). היא מקבלת את מריון עם החוזה הנגמר שלו, את בנקס ששווה יותר מכל הגארדים שלהם למעט וויד, ונפטרת מהחוזה של שאקיל. אלוהים בבקשה תעשה שזה לא נכון.

בא ותסביר לנו, למה זה טוב לפיניקס

זה שפיניקס צריכה סנטר חזק ולשים אות אמארה בתפקיד הפאוור פורוורד כולם יודעים אבל איך לכל הרוחות שאקיל אוניל מתאים לפיניקס? פיניקס נעה בקצב של 400 קמ"ש אוניל אוהב ודורש להיות מעורב בכל התקפה זה ששאקיל לא יחזיק מעמד גופנית זה ברור אבל נניח שהוא כן היה מצליח להחזיק מעמד, נראה לך שהוא היה מסכים לרוץ למעלה ולמטה בלי לגעת בכדור? היתרון הגדול של פיניקס זה במשחק המהיר (אין להם הגנה משהו) נניח שהם ישנו את סגנון המשחק, ויחליטו להתאים את המשחק לשאקיל, אין להם את הפרסונל לשחק משחק עומד עם הגנה חזקה שאקיל בן 35, בשנתיים הקרובות הוא יהיה יותר כבד, יותר איטי, ויותר פצוע אם פיניקס תעשה את הטרייד הזה, זה יהיה השטות הכי גדולה בעולה גם אם מקובל עלי לעשות טרייד על מריון, אני לא חושב שצריכים להביא את שאקיל במקומו סטיב קר הוא אדיוט, תמיד היה אידיוט ותמיד ישאר אידיוט הדבר החיובי היחיד שהוא עשה מאז שהוא הגיע זה להביא את גרנט היל, אם אני הבעלים, אני מעיף אותו מיד

גם אני חשבתי בהתחלה שזה טרייד הזוי

אבל לאט לאט אני חושב שזה אחד הדברים היותר טובים שפיניקס יכולים לעשות: 1. גם קארים בשנים האחרונות בלייקרס היה כבד ומבוגר, מה שלא הפריע לא לרוץ כשצריך. 2. שאק עדיין עם 58% מהשדה, ויחס ריב' ל48 דקות יותר גבוה מכל שחקן אחר בפיניקס. 3. הגנה הוא עדיין יודע לעשות, וכגוף גדול שתופס הרבה מקום כמות הריבאונדים בהתקפה שקבוצות לוקחות מול פיניקס תרד משמעותית (וזו הקטגוריה שהם נשחטים בה משחק אחרי משחק) 4. עם רכז כמו נאש, שאק יקבל את הכדור בדיוק במקום שהוא צריך, ויכולת המסירה המצויינת שלו תשתלב טוב מאוד עם קלעים כמו נאש, בל, ברבוסה. 5. שאק מרים את המשחק שלו בפלייאוף, להבדיל ממריון שנוטה להיעלם. 6. שאק יהיה משמעותי דווקא בדקות שנאש על הספסל: בהן פיניקס בד"כ לא רצה, והוא יהיה פתרון מצוין להתקפה. לדעתי עם ההרכב הנוכחי, הסיכויים של פיניקס לקחת אליפות נמוכים, וצריך להמר על כל הקופה. זה בדיוק טרייד כזה.

טוב ויפה, אבל תסתכל על הדאון סיידס:

1. שאק יהיה אפקטיבי, אולי, לעונה הנוכחית. בעונה הבאה הוא יתן מקסימום משחק פה ומשחק שם, ועוד 2 עונות הוא יהיה פגר שיושב על שליש מהתקציב, וכל זה על חשבון העונות האחרונות שנאש מסוגל לתת בקריירה שלו. 2. שאק, גם העונה, לא יוכל לשחק יותר מ 25 דקות בקצב של פיניקס. השמיכה של דאנתוני קצרה ממילא, מה שמשאיר אותנו עם חלוקת דקות עוד יותר דפוקה מאשר קודם. מריון הרי נשא בנטל הדקות יותר מכל שחקן אחר, ואל תשכח את בנקס שהיה אחד משחקני הרוטציה המעטים שיש לפיניקס. 3. בלי מריון היל נשאר השחקן היחיד שיכול לשחק בעמדה מספר 3. במצב הנוכחי פציעה של היל היא סוף הסיפור בשביל פיניקס. אתה באמת רוצה להיות תלוי בבריאות של היל? וזה בלי לדבר על הבריאות של שאק, שגם היא מועדת לפורענות. 4. החשיבות של מריון לפיניקס עצומה, את הדברים שהוא עושה - ריבאונד והגנה על שחקנים בעמדות 3-4, אין מי שיעשה עכשיו. שאק ריבאונדר טוב, אבל הוא ריבאונדר מסוג שונה. מריון היה מכסה כדורים אבודים וכדורים שעפים רחוק מהטבעת ועכשיו אין ממש מי שיעשה את זה. שלא לדבר על זה שמריון היה הציפור הכי חשובה בהתקפה בשביל המסירות של נאש. מי ירוץ לשם עכשיו, שאקיל? 5. שוב בנקס - תמעיטו בחשיבות שלו כמה שבאלכם, אבל בעיניי הוא שחקן טוב וחשוב לרוטציה הנוכחית. 6. לסיכום העניין, אחרי הטרייד לפיניקס תהיה קבוצה שעומדת על כרעי תרנגולת - הבריאות של היל ושאק, ועל שמיכה קצרה מתמיד, וזה נכון לעונה הנוכחית. בשתי העונות הבאות זה ייראה פחות או יותר כמו שמיאמי נראית עכשיו. זה באמת מה שאנחנו רוצים?

הם מנסים לשבור את השיא של ממפיס בטרייד הכי מטומטם בעולם?

אלוהים אדירים, זה נשמע כמו מתחילה של 1 באפריל. שאקיל לפיניקס? שאקיל?? עם הפציעות האינסופיות, וה-25 דקות למשחק שהוא יכול לתת, וחוסר ההתאמה המוחלט למשחק של פיניקס, והכי חשוב - ה-20 מליון על התקציב שיגמרו לנאש את הקריירה. אני מקווה שמישהו מאוהדי פיניקס יתנקש בסטיב קאר לפני שהוא משלים את המהלך הזה. שוב מיאמי מצליחים להרים טרייד חסר הגיון לחלוטין מצידה של הקבוצה השנייה (אחרי הטרייד על ווקר). היא מקבלת את מריון עם החוזה הנגמר שלו, את בנקס ששווה יותר מכל הגארדים שלהם למעט וויד, ונפטרת מהחוזה של שאקיל. אלוהים בבקשה תעשה שזה לא נכון.

מה נסגר איתכם?

מצחיק אותי שאנשים פה חושבים את עצמם הכי חכמים בעולם. סטיב קר יש לו רק איזה עשרים שנה נסיון בליגה, הוא יודע בדיוק מה קורה בחדר ההלבשה והוא חושב 24/7 מה יועיל כרגע לפיניקס בשביל לקחת אליפות. ממש לא מובן איך הוא מעז לעשות טרייד בלי לשאול קודם אנשים מישראל. ממש חוסר מקצועיות מצידו. באמת כמה מטומטם הוא יכול להיות. כנראה אנשים פה שכחו כמה אפס מריון היה ב- 3 פלייאופס אחרונים, כמה הוא הורס את אווירה בפיניקס עם הבכיינויות שלו וכמה כל שחקן מעל 2 מטר חוגג בצבע של פיניקס...

פה

על-פי כמה חב'רה אמינים במיאמי הטרייד סגור

במידה ושאק יעבור את הבדיקות הרפואיות תצא הודעה רשימית. עוד נקודה מקצועית: פיניקס קבוצת השלשות הטובה בליגה. כך שעם שאק בצבע אתה לא יכול לשלוח עליו דאבל טים, אבל מצד שני, הוא עדין ייקלע באחוזים מאד גבוהים במידה ואתה משאיר אותו לתנועה של אחד על אחד. שוב, מהלך מאד אמיץ של קר. הוא הבין שאין סיכוי לאליפות עם ההרכב הנוכחי והוא פועל. זה מה ש-GM צריך לעשות.

מה נסגר איתכם?

מצחיק אותי שאנשים פה חושבים את עצמם הכי חכמים בעולם. סטיב קר יש לו רק איזה עשרים שנה נסיון בליגה, הוא יודע בדיוק מה קורה בחדר ההלבשה והוא חושב 24/7 מה יועיל כרגע לפיניקס בשביל לקחת אליפות. ממש לא מובן איך הוא מעז לעשות טרייד בלי לשאול קודם אנשים מישראל. ממש חוסר מקצועיות מצידו. באמת כמה מטומטם הוא יכול להיות. כנראה אנשים פה שכחו כמה אפס מריון היה ב- 3 פלייאופס אחרונים, כמה הוא הורס את אווירה בפיניקס עם הבכיינויות שלו וכמה כל שחקן מעל 2 מטר חוגג בצבע של פיניקס...

אני רואה שלא סתם קראת לעצמך על שם אמארה הא

לפי ההגיון שלך לא היו נעשים טריידים רעים בעולם אף פעם, כי הרי כל ג'נרל מנג'ר יודע מה הקבוצה שלו צריכה נכון? מה, איזייה יכול לעשות שטויות וסטיב קר לא? ג'נרל מנג'רים, במיוחד של קבוצות כמו פיניקס, יושבים עם המון לחץ על הראש שלהם, ובלחץ הזה קל מאד לטעות. וזה אם נתעלם מהעובדה שהרבה פעמים אנשים לא מוכשרים, לחוצים, וחסרי חזון, מגיעים לתפקידים כאלה. תסתכל מסביב, ממש לא חסרות דוגמאות. בעיניי הטרייד הזה קובר את פיניקס סופית. אולי בעונה הזאת הם יצליחו להגיע לשלבים הקבוהים בפלייאוף, אבל החל מהעונה הבאה, אם לא יצליחו לשכנע את מקהייל לתת את ג'פרסון בתמורה לשאקיל או משהו כזה, אז הקבוצה הזאת הולכת לבית הקברות של הליגה לכמה שנים טובות.אם כבר לזרוק מישהו בטרייד אז הייתי הולך על אמארה ולא על מריון. אמארה גם ככה אוברייטד, נוטה לפציעות, ואחרי שנאש יפרוש אני מהמר על ירידה תלולה מאד אצלו. כדאי להפטר ממנו לפני ששאר הליגה תבין את זה.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר