לפתוח שרשור? לא לפתוח שרשור? החלטתי שכן. בוסטון- סאן אנטוניו

בעיקר השביל הנוחיות כי השרשור השני כבר התארך יתר על המידה. אוקיי, אז דעתי. קודם כל אני מקווה שכולם פה יודעים שבוסטון היא כרגע הקבוצה השנייה האהודה עלי בליגה, וסאן אנטוניו ה-30. מה שאומר שאני הולך להכריע פה לטובת סאן אנטוניו למרות שקשה לי עם זה. טוב, אז מבחינת כדורסל נטו בוסטון היא הקבוצה הכי טובה בליגה נקודה. גארנט כפי שחשבתי לא יכל להראות את הכל במינסוטה ועכשיו כשיש לו שחקנים אמיתיים לידו הוא משחק כמו שחשבתי שישחק וכמו שטענתי תמיד- אני אחסוך הגדרות כדי למנוע ויכוחים אבל אין ספק שהוא בינתיים מוביל את המירוץ ל-MVP בזכות גדולה, אין ספק שהוא האחראי העיקרי לזינוק המטאורי של בוסטון ומצד שני לנפילה המטאורית של מינסוטה. שימו לב- עיקרי, לא יחיד. בקיצור אני חושב שבוסטון כיום היא הקבוצה הכי טובה בליגה, בפער לא זניח. גם בלי הרבה תרגילים התקפיים אי אפשר לעצור באמת 3 סופרסטארים שבאים לעשות הכל כדי לנצח, הגנתית הם הקבוצה הכי טובה שנראתה לא מעט זמן. הרשימה של סארד די עוזרת לי להתייחס ליתרונות של סאן אנטוניו, לדעתו לפחות. נסיון ברמות הגבוהות של הפלייאוף- יש לספארס יתרון, מצד שני גם גארנט, פירס ואלן נתנו כבר פלייאופים ארוכים. אם נוסיף את העובדה שהדרך שלהם לגמר תהיה קלה יותר ואת הרעב העצום, אני חושב שסה"כ איזנו פחות או יותר את הנקודה הזאת. לכידות קבוצתית- לא רואה שיש בסאן אנטוניו יתרון על בוסטון. הטירוף והמוטיבציה האדירה שגארנט הביא מחלחת לכולם ששמים את הנצחןו מעל הכל. בוסטןו מתואמת הגנתית בצורה מאוד מרשימה, בניגוד לספארס היא גם צפויה להשתפר התקפית. מאמן- הנקודה הגדולה ביותר והחשובה ביותר. לפופ יש אינספור קבלות, כל דבר חוץ מנוקאאוט שלו על ריברס יהיה הפתעה גדולה ואני חושב שזה מה שבסופו של דבר יכריע לטובת הספארס- למרות שבוסטון טובה יותר. קליעה מבחוץ- אין לסאן אנטוניו יתרון. בבוסטון ישחקו כמעט כל הזמן 2 שלשיונרים קטלניים בדמות אלן ופירס, שבלי ספק עדיפים על כל שלשיונרים שיש לספארס להציע. בנוסף- גארנט הוא הגבוה עם הקליעה הטובה ביותר מחצי מרחק ולונג 2, בקליעה מבחוץ דוקא בוסטון הם אלה עם היתרון. ספסל- נקודה נכונה. למרות שהספסל של בוסטון מפתיע לטובה ומספק שחקנים ראויים בהחלט, לספארס יש ספסל עדיף ואמין יותר. מצ'אפים הגנתיים- אני די שולל את מה שסארד כתב שם. אפשר להתחיל לעבור אחד אחד ולהגיד שגארנט לא שוקל 30 קילו פחות מדאנקן אלא 15 ושהוא מאוד מאוד חזק יחסית למשקל שלו וככל הנראה השחקן שיעשה לדאנקן חיים הרבה יותר קשים מכל שאר השומרים שהוא יפגוש, אפשר להגיד שג'ינו לא באמת יכול לשמור על אלן כמו שצריך אבל לא זו הנקודה. ההגנה של בוסטון מאוד מתואמת, מאוד חכמה ויחד עם הפוטנציאל הגדול שלה- היא טובה מסך חלקיה. בנוסף, כמו שהיטיב לומר רביץ, ההגנה מתחילה מבפנים וזו נקודה מאוד חשובה. 2 מ-3 הכלים ההתקפיים העיקריים של הספארס יעילים אך ורק כשהם קרובים לטבעת. טוני לא יציב מחצי מרחק, דאנקן לא מתיימר להיות כזה. מאוד לא קל לעשות נקודות מקרוב לטבעת כשגארנט ופרקינס (אנדרייטד) בפנים. מצד שני, לבוסטון יש 3 נשקים אמינים מרחוק. האיכויות ההגנתיות של דאנקן ירדו בחשיבותן כי לשמור טוב על גארנט הוא לא יוכל, פירס אחד הסקוררים הטובים בליגה ואלן הקלעי הכי טוב בליגה לטעמי. תוסיפו את העובדה שהרבה יותר קשה לשמור מול בידודים (יעילים מאוד במקרה של בוסטון) מאשר מול תרגילים מסודרים, והנה עוד יתרון לבוסטון. אבל, למרות הכל, כמו שאמרתי הפסל והבעיקר המאמן יעשו את שלהם. אם היום בוסטון וסאן אנטוניו נפגשות לגמר הפלייאוף, אני נאלץ להמר 55-45 ספארס. זה מאוד יכול להשתנות עד סוף העונה או בעונה הבאה. אני יכול לומר בלב שלם שהסיכוי שגארנט יפרוש עם טבעת אחת לפחות גבוה מאוד. rapgamer4ever

סחטיין על הפוסט. אבל למה דווקא ס.א?

כרגע דטרויט נראת הרבה יותר טוב מהספרס, ונכון שאנחנו עוד לא בפלייאוף, אבל גם לפיסטונס יש ניסיון עצום במעמדים החשובים. לדעתי זו תהיה בוסטון או דטרויט שתלכנה עד הסוף. אלופת המזרח, בקיצור.

ודאי שאמרת, אחרת לא הייתי כותב את זה

תגבוה לבנוסף 1- דוקא היה לי הרושם שזה הפוך. חוץ מזה, אם התקשית להבין את ההשוואה אני אסביר לך שלא הכנסתי בכלל את יוטה למשוואה, אלא אמרתי שמול בוסטון אתה עסוק בלהלל ולשבח את הספארס בעוד שמול יוטה אתה רק מספר כמה הם פגיעים וכמה אפשר לנצח אותם. בנוסף 2- אין צורך להתעצבן, זה שאני כבר לא לוקח אותך ברצינות זה לא סיבה. rapgamer4ever

סחתיין על ההוכחה הלוגית

אבל שנינו יודעים שאם הייתי באמת כותב כזה דבר - כבר היית מביא ציטוט + קישור לדף המקורי. ולכל מי שלא מכיר אותך, בואו נוסיף תרגום: גם הפעם ראפטמבל, כמו שהוא עשה בעבר, חפר אחורה זמן רב בתגובות שלי וחרש אותן היטב היטב (או שהוא בכלל שומר אותן?). הוא השתוקק להביא קישור למה שאמרתי - כמו שהוא כבר עשה בעבר - רק שאין. בקיצור - הוא אפילו לא טועה, הוא סתם משקר. נשמה. קדימה, אדוני - איפה אמרתי שיוטה מועמדת לעבור את ס.א.?

וואוו...אתה פשוט חי בסרט

אני מאוד מקווה בשבילך שאין לאגדות האלה שלך קשר לחיים שאתה חי, כי אם כן זה די חולני. הדמיון שלך מאוד פורה וצר לי לבאס אותך אבל אני לא זוכר שאי פעם עשיתי דבר כזה, מצד שני אני לא פוסל את זה ואגיד שאם זה קרה זה קרה פעמים בודדות מאוד על נושאים מאוד עקרוניים. שנינו יודעים אה...רק אם אתה מתכוון בשנינו "לאני והדמיון המפותח שלי". לא מבין מאיפה הגעת למסקנה שלאנשים אין פה חיים, כמו שאמרתי אני מקווה שזה לא בא מנסיון אישי. בכל אופן מה שאני זוכר זה שקצת לפני הסדרה תפסת מאוד מיוטה ואחרי מספר משחקים שבהם תפסת ממנה עוד יותר אמרת שאתה חושב שהיא תעבור את סאן אנטוניו. זה תוך כדי מניית החולשות הרבות של הספארס, דבר שכדרך אגב שכחת להגיב לי עליו פה והוא הנושא המרכזי שהפניתי לך. אבל זה בסדר אני כבר לא מצפה שתענה על זה, אתה יכול להתחמק ולהרגיש טוב עם זה. ראפטמבל...אחח כמה שזה כואב, עוד אחת כזאת ובכלל קברת את הכבוד שלי. rapgamer4ever

להירגע חברים יקרים

הנה כדור הרגעה http://www.youtube.com/watch?v=ULvo7__wwBU

בחייאת, אנחנו לא צריכים את הריבים האלה. הלאה.

וואוו...אתה פשוט חי בסרט

אני מאוד מקווה בשבילך שאין לאגדות האלה שלך קשר לחיים שאתה חי, כי אם כן זה די חולני. הדמיון שלך מאוד פורה וצר לי לבאס אותך אבל אני לא זוכר שאי פעם עשיתי דבר כזה, מצד שני אני לא פוסל את זה ואגיד שאם זה קרה זה קרה פעמים בודדות מאוד על נושאים מאוד עקרוניים. שנינו יודעים אה...רק אם אתה מתכוון בשנינו "לאני והדמיון המפותח שלי". לא מבין מאיפה הגעת למסקנה שלאנשים אין פה חיים, כמו שאמרתי אני מקווה שזה לא בא מנסיון אישי. בכל אופן מה שאני זוכר זה שקצת לפני הסדרה תפסת מאוד מיוטה ואחרי מספר משחקים שבהם תפסת ממנה עוד יותר אמרת שאתה חושב שהיא תעבור את סאן אנטוניו. זה תוך כדי מניית החולשות הרבות של הספארס, דבר שכדרך אגב שכחת להגיב לי עליו פה והוא הנושא המרכזי שהפניתי לך. אבל זה בסדר אני כבר לא מצפה שתענה על זה, אתה יכול להתחמק ולהרגיש טוב עם זה. ראפטמבל...אחח כמה שזה כואב, עוד אחת כזאת ובכלל קברת את הכבוד שלי. rapgamer4ever

אל תקח ללב

רק שאק אתה זה שצרחת פה על שימון כשהוא קרא להלפרין אדיוט, עכשיו אתה קורא לראפי טמבל? ראפי אל תקח ללב הוא בטח נמצא באופריית הכריסמס עדיין. יורד

מלים, מלים, מלים - תפסיק לברבר ותן קישור למה שטענת

פשוט שקרן

בחייאת, אנחנו לא צריכים את הריבים האלה. הלאה.

סליחה?

דרך אגב, אם כבר מישהו נפל על הפנים עם התחזית שלו שיוטה תעבור את ס.א. זה אתה יוסי. סתם, סתם, רק שתבין את ההרגשה שממציאים עליך משהו מופרך. אבל תחשוב שלא הייתי אומר סתם אלא מתעקש כמוהו למרות שאין לו ביד שום קישור ושום דבר? לדעתי זה קו אדום.

מלים, מלים, מלים - תפסיק לברבר ותן קישור למה שטענת

פשוט שקרן

אתה מתעקש לצאת פה מגוחך...באמת שלא זאת הייתה המטרה

איפה אמרת שיוטה מועמדת לעבור את סאן אנטוניו? לתת הוכחות? הנה הוכחות: "ההימור שלי - יוטה לא תפסיד בבית ס.א. טובה, אבל לא מושלמת, והחוסרים שלה הם בדיוק איפה שיוטה חזקה. בשביל לעבור את יוטה היא תצטרך 7 משחקים, אם בכלל. אם גולדן המדהימה לפני שהעומס הכריע אותה לא ניצחה ביוטה - גם ס.א. לא תנצח". אז מה ראינו- ס"א לא תנצח ביוטה, לא תנצח ביוטה, לא תנצח ביוטה, ספק אם תעבור את יוטה בכללי. אז אמרת או לא אמרת שהיא מועמדת לעבור את סאן אנטוניו? ביהמ"ש שפתחת פה קבע שאתה אשם והרבה יותר מזה- נלעג. שקרן שקרן שקרן שחופר בהיסטוריה שלי כל החיים שלו ולא מוצא כלום. אז הנה- טרחתי לעשות את זה (בפעם האחרונה אני מקווה) ובפעם הבאה במקום לבכות פשוט תשתוק. rapgamer4ever

ובנוסף

כמו שאמרתי קודם- לא זה הנושא. אני רק הערתי שמול יוטה אתה סופר את החסרונות של הספארס, ומול בוסטון את היתרונות ורציתי לברר אם יש לך משהו ספציפי בעד יוטה, נגד בוסטון או גם בעד יוטה וגם נגד בוסטון. בינתיים לא ענית לשאלה הזאת, או הסברת את צירוף המקרים הזה. אבל אתה יודע מה- באמת אם כבר תחליט שהגבת מספיק בנושא זה יהיה בסדר, יכול לצאת מזה רק טוב. rapgamer4ever

העיקר שהבאת ציטוט ועכשיו האמת מול הפנים

ועכשיו אנחנו רואים היטב שבשום מקום אין את יוטה כמועמדת לנצח בסידרה. בכלל מילות המפתח הן "ההימור שלי - ", "אם", "ספק" (מילה שלך, אבל במקום) וגם אלה מתייחסות להגעה למשחק 7. אבל גם כשנאלצת להביא את הטקסט מול הפנים, ולחשוף שאין בו את מה שאמרת זה לא מפריע לך לטעון ההיפך. ואנחנו יודעים שזו לא בעיה בהבנת הנקרא אלא שאתה סתם שקרן. חחחחחחחחחחחחחח פעם ראשונה שאני רואה מישהו שגם אחרי שהוא נאלץ לפתוח את הקלפים לשולחן הוא עדיין משקר לגביהם. דרך אגב, אני עדיין עומד מאחורי אותם דברים. היה ליוטה סיכוי והפסד הבית שלהם היה מחדל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר