לפתוח שרשור? לא לפתוח שרשור? החלטתי שכן. בוסטון- סאן אנטוניו

בעיקר השביל הנוחיות כי השרשור השני כבר התארך יתר על המידה. אוקיי, אז דעתי. קודם כל אני מקווה שכולם פה יודעים שבוסטון היא כרגע הקבוצה השנייה האהודה עלי בליגה, וסאן אנטוניו ה-30. מה שאומר שאני הולך להכריע פה לטובת סאן אנטוניו למרות שקשה לי עם זה. טוב, אז מבחינת כדורסל נטו בוסטון היא הקבוצה הכי טובה בליגה נקודה. גארנט כפי שחשבתי לא יכל להראות את הכל במינסוטה ועכשיו כשיש לו שחקנים אמיתיים לידו הוא משחק כמו שחשבתי שישחק וכמו שטענתי תמיד- אני אחסוך הגדרות כדי למנוע ויכוחים אבל אין ספק שהוא בינתיים מוביל את המירוץ ל-MVP בזכות גדולה, אין ספק שהוא האחראי העיקרי לזינוק המטאורי של בוסטון ומצד שני לנפילה המטאורית של מינסוטה. שימו לב- עיקרי, לא יחיד. בקיצור אני חושב שבוסטון כיום היא הקבוצה הכי טובה בליגה, בפער לא זניח. גם בלי הרבה תרגילים התקפיים אי אפשר לעצור באמת 3 סופרסטארים שבאים לעשות הכל כדי לנצח, הגנתית הם הקבוצה הכי טובה שנראתה לא מעט זמן. הרשימה של סארד די עוזרת לי להתייחס ליתרונות של סאן אנטוניו, לדעתו לפחות. נסיון ברמות הגבוהות של הפלייאוף- יש לספארס יתרון, מצד שני גם גארנט, פירס ואלן נתנו כבר פלייאופים ארוכים. אם נוסיף את העובדה שהדרך שלהם לגמר תהיה קלה יותר ואת הרעב העצום, אני חושב שסה"כ איזנו פחות או יותר את הנקודה הזאת. לכידות קבוצתית- לא רואה שיש בסאן אנטוניו יתרון על בוסטון. הטירוף והמוטיבציה האדירה שגארנט הביא מחלחת לכולם ששמים את הנצחןו מעל הכל. בוסטןו מתואמת הגנתית בצורה מאוד מרשימה, בניגוד לספארס היא גם צפויה להשתפר התקפית. מאמן- הנקודה הגדולה ביותר והחשובה ביותר. לפופ יש אינספור קבלות, כל דבר חוץ מנוקאאוט שלו על ריברס יהיה הפתעה גדולה ואני חושב שזה מה שבסופו של דבר יכריע לטובת הספארס- למרות שבוסטון טובה יותר. קליעה מבחוץ- אין לסאן אנטוניו יתרון. בבוסטון ישחקו כמעט כל הזמן 2 שלשיונרים קטלניים בדמות אלן ופירס, שבלי ספק עדיפים על כל שלשיונרים שיש לספארס להציע. בנוסף- גארנט הוא הגבוה עם הקליעה הטובה ביותר מחצי מרחק ולונג 2, בקליעה מבחוץ דוקא בוסטון הם אלה עם היתרון. ספסל- נקודה נכונה. למרות שהספסל של בוסטון מפתיע לטובה ומספק שחקנים ראויים בהחלט, לספארס יש ספסל עדיף ואמין יותר. מצ'אפים הגנתיים- אני די שולל את מה שסארד כתב שם. אפשר להתחיל לעבור אחד אחד ולהגיד שגארנט לא שוקל 30 קילו פחות מדאנקן אלא 15 ושהוא מאוד מאוד חזק יחסית למשקל שלו וככל הנראה השחקן שיעשה לדאנקן חיים הרבה יותר קשים מכל שאר השומרים שהוא יפגוש, אפשר להגיד שג'ינו לא באמת יכול לשמור על אלן כמו שצריך אבל לא זו הנקודה. ההגנה של בוסטון מאוד מתואמת, מאוד חכמה ויחד עם הפוטנציאל הגדול שלה- היא טובה מסך חלקיה. בנוסף, כמו שהיטיב לומר רביץ, ההגנה מתחילה מבפנים וזו נקודה מאוד חשובה. 2 מ-3 הכלים ההתקפיים העיקריים של הספארס יעילים אך ורק כשהם קרובים לטבעת. טוני לא יציב מחצי מרחק, דאנקן לא מתיימר להיות כזה. מאוד לא קל לעשות נקודות מקרוב לטבעת כשגארנט ופרקינס (אנדרייטד) בפנים. מצד שני, לבוסטון יש 3 נשקים אמינים מרחוק. האיכויות ההגנתיות של דאנקן ירדו בחשיבותן כי לשמור טוב על גארנט הוא לא יוכל, פירס אחד הסקוררים הטובים בליגה ואלן הקלעי הכי טוב בליגה לטעמי. תוסיפו את העובדה שהרבה יותר קשה לשמור מול בידודים (יעילים מאוד במקרה של בוסטון) מאשר מול תרגילים מסודרים, והנה עוד יתרון לבוסטון. אבל, למרות הכל, כמו שאמרתי הפסל והבעיקר המאמן יעשו את שלהם. אם היום בוסטון וסאן אנטוניו נפגשות לגמר הפלייאוף, אני נאלץ להמר 55-45 ספארס. זה מאוד יכול להשתנות עד סוף העונה או בעונה הבאה. אני יכול לומר בלב שלם שהסיכוי שגארנט יפרוש עם טבעת אחת לפחות גבוה מאוד. rapgamer4ever

לקרוא? לא לקרוא? טוב אני קורא

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

ג'ינו יעצור את אלן כמו גדול

פשוט שאלן יעבור לידו הוא יעוף אחורה ויהיה תוקף של אלן. בואן ישבור לאלן את הרגליים העדינות לאט לאט הקליעה מבחוץ שכחתי את פוזי והאוס שקולעים טוב מרחוק. והכי חשוב...רוברט "באזר ביטר" הורי. הוא ניצח את דנבר שנה שעברה לבד בשני משחקי החוץ בדנבר. והוא יתן גם לבוסטון בראש

כמה נקודות

"אין ספק שהוא בינתיים מוביל את המירוץ ל-MVP בזכות גדולה" - אני דווקא מסכים עם סטיין הולינג'ר ותורפ - גארנט מקבל באזז במירוץ כי המדיה אוהבת את הסיפור, לא חושב שהוא צריך להוביל את המירוץ וכמוהם אני חושב שפירס ואלן קצת נבלעים שלא בצדק. אבל זה לא הזמן לדיון הזה, עוד ארוכה הדרך. "בקיצור אני חושב שבוסטון כיום היא הקבוצה הכי טובה בליגה" - לדעתי היא אחת מ 3 קבוצות - היא ודטרויט נראות ממש טוב כרגע, אם הספרס יהיו טובים בדצמבר אני יהיה מודאג. אני רוצה לראות את בוסטון מורידה את הספרס בפלייאוף לפני שאני יקרא לה הקבוצה הטובה בליגה. ניסיון - לא חושב שניסיון ברמות הגבוהות הוא פאקטור בכלל במצ'אפ הזה - שלושת הכוכבים בסלטיקס לא ייבהלו בשום מצב ולפחות אחד מהם (הגבוה שבהם) יחזיק אותם מנטלית בכל סדרה. מאמן- אני לא מקבל את מה שכתבת, זה נשמע כמו לסגור פינות, אם הספרס מנצחים המאמן אשם כי הוא דוק ריברס, זה נשמע כמו - יש לי תירוץ לכל מצב. אני לא חושב שאם לא יהיה נוקאוט זה ייחשב להפתעה גדולה, בטח לא בגמר ה NBA. אם הקבוצות נפגשות היום (בריאות וללא הרחקות של שטרן) אני חושב ככה. אם הביתיות של הספרס - הספרס ב 7. אם הביתיות של הסלטיקס - הספרס ב 6. לא, לא טעיתי בביתיות.

אה ו

אם תהיה סדרה כזאת בגמר אני בעד גארנט ופירס, למרות מה שכתבתי לגבי המנצחת.

מעבר לזה שגארנט כרגע השחקן הכי טוב בקבוצה הכי טובה

הוא ראשון במירוץ ל-MVP לדעת רוב הפרשנים. אבל כמובן שלא זה העניין. לא ממש הבנתי מה לא בסדר עם ריברס. לא אמרתי שאם בוסטון מפסידים זה אשמתו, אמרתי שלדעתי בוסטון תפסיד את הסדרה באשמתו. אלה 2 דברים שונים. ונוקאאוט בין המאמנים- אל תשכח שריברס נחשב למאמן פשוט לא טוב, פופ אולי לטוב בליגה. בכלל, הרבה מהכוח של המערב טמון במאמנים- ריברס לא הוכיח כלום וסונדרס הוכיח שהוא גרוע, ריילי מוכיח שהוא לא מצליח לבנות כלום ורק ואן גנדי נחשב למניה בטוחה. מהעבר השני לא קל למצוא קבוצה בלי מאמן בולט ומוערך- פופ, אייברי, פיל, נלי, אדלמן, סלואן ועוד ועוד. rapgamer4ever

ג'ינו יעצור את אלן כמו גדול

פשוט שאלן יעבור לידו הוא יעוף אחורה ויהיה תוקף של אלן. בואן ישבור לאלן את הרגליים העדינות לאט לאט הקליעה מבחוץ שכחתי את פוזי והאוס שקולעים טוב מרחוק. והכי חשוב...רוברט "באזר ביטר" הורי. הוא ניצח את דנבר שנה שעברה לבד בשני משחקי החוץ בדנבר. והוא יתן גם לבוסטון בראש

ג'ינוביליייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אבל זה לא רק הוא. סארד כבר כתב על המאצ'אפ רונג'ו - פארקר ומבחינתי מדובר במשהו שיחייב הרחקת ילדים מהמרקע. ריי אלן שומר על ג'ינו? גיב מי א ברייק. גארנט שמפחד מהצבע קולע סל על דאנקן? פליז, בי סירייס. וברוס בואן בסדרת פלייאוף זה לא משהו שפול פירס בנוי אליו. בכלל לא כוחות. ייגמר ב- 5 רק כי ס.א. יזרקו איזה אחד לילדים. ועוד לא ספרתי את התרומה הנפלאה של פינלי ואת ההשתלבות במשחק הקבוצתי של אומברטו, בונר, אלסון, ווהן וכמובן כמובן, ברנט בארי.

מטורף

שמול בוסטון אתה שופע שבחים לספארס, מול יוטה אתה אומר כמה הם פגיעים וכמה יוטה עדיפה וגם תנצח בסופו של דבר. השאלה שאני שואל את עצמי זה האם זה נובע מזה שאתה מתעלם מהעובדה שיוטה פשוט לא כזאת טובה, מזה שאתה מתעלם לחלוטין שבוסטון דורסת את הליגה או משניהם. מכיוון שאני לא הולך להתעסק בשאלה הזאת יותר מדי אני אחיה עם ההרגשה שלי שאומרת שניהם. נראה לאן זה יתפתח. rapgamer4ever

בעיקר השביל הנוחיות כי השרשור השני כבר התארך יתר על המידה. אוקיי, אז דעתי. קודם כל אני מקווה שכולם פה יודעים שבוסטון היא כרגע הקבוצה השנייה האהודה עלי בליגה, וסאן אנטוניו ה-30. מה שאומר שאני הולך להכריע פה לטובת סאן אנטוניו למרות שקשה לי עם זה. טוב, אז מבחינת כדורסל נטו בוסטון היא הקבוצה הכי טובה בליגה נקודה. גארנט כפי שחשבתי לא יכל להראות את הכל במינסוטה ועכשיו כשיש לו שחקנים אמיתיים לידו הוא משחק כמו שחשבתי שישחק וכמו שטענתי תמיד- אני אחסוך הגדרות כדי למנוע ויכוחים אבל אין ספק שהוא בינתיים מוביל את המירוץ ל-MVP בזכות גדולה, אין ספק שהוא האחראי העיקרי לזינוק המטאורי של בוסטון ומצד שני לנפילה המטאורית של מינסוטה. שימו לב- עיקרי, לא יחיד. בקיצור אני חושב שבוסטון כיום היא הקבוצה הכי טובה בליגה, בפער לא זניח. גם בלי הרבה תרגילים התקפיים אי אפשר לעצור באמת 3 סופרסטארים שבאים לעשות הכל כדי לנצח, הגנתית הם הקבוצה הכי טובה שנראתה לא מעט זמן. הרשימה של סארד די עוזרת לי להתייחס ליתרונות של סאן אנטוניו, לדעתו לפחות. נסיון ברמות הגבוהות של הפלייאוף- יש לספארס יתרון, מצד שני גם גארנט, פירס ואלן נתנו כבר פלייאופים ארוכים. אם נוסיף את העובדה שהדרך שלהם לגמר תהיה קלה יותר ואת הרעב העצום, אני חושב שסה"כ איזנו פחות או יותר את הנקודה הזאת. לכידות קבוצתית- לא רואה שיש בסאן אנטוניו יתרון על בוסטון. הטירוף והמוטיבציה האדירה שגארנט הביא מחלחת לכולם ששמים את הנצחןו מעל הכל. בוסטןו מתואמת הגנתית בצורה מאוד מרשימה, בניגוד לספארס היא גם צפויה להשתפר התקפית. מאמן- הנקודה הגדולה ביותר והחשובה ביותר. לפופ יש אינספור קבלות, כל דבר חוץ מנוקאאוט שלו על ריברס יהיה הפתעה גדולה ואני חושב שזה מה שבסופו של דבר יכריע לטובת הספארס- למרות שבוסטון טובה יותר. קליעה מבחוץ- אין לסאן אנטוניו יתרון. בבוסטון ישחקו כמעט כל הזמן 2 שלשיונרים קטלניים בדמות אלן ופירס, שבלי ספק עדיפים על כל שלשיונרים שיש לספארס להציע. בנוסף- גארנט הוא הגבוה עם הקליעה הטובה ביותר מחצי מרחק ולונג 2, בקליעה מבחוץ דוקא בוסטון הם אלה עם היתרון. ספסל- נקודה נכונה. למרות שהספסל של בוסטון מפתיע לטובה ומספק שחקנים ראויים בהחלט, לספארס יש ספסל עדיף ואמין יותר. מצ'אפים הגנתיים- אני די שולל את מה שסארד כתב שם. אפשר להתחיל לעבור אחד אחד ולהגיד שגארנט לא שוקל 30 קילו פחות מדאנקן אלא 15 ושהוא מאוד מאוד חזק יחסית למשקל שלו וככל הנראה השחקן שיעשה לדאנקן חיים הרבה יותר קשים מכל שאר השומרים שהוא יפגוש, אפשר להגיד שג'ינו לא באמת יכול לשמור על אלן כמו שצריך אבל לא זו הנקודה. ההגנה של בוסטון מאוד מתואמת, מאוד חכמה ויחד עם הפוטנציאל הגדול שלה- היא טובה מסך חלקיה. בנוסף, כמו שהיטיב לומר רביץ, ההגנה מתחילה מבפנים וזו נקודה מאוד חשובה. 2 מ-3 הכלים ההתקפיים העיקריים של הספארס יעילים אך ורק כשהם קרובים לטבעת. טוני לא יציב מחצי מרחק, דאנקן לא מתיימר להיות כזה. מאוד לא קל לעשות נקודות מקרוב לטבעת כשגארנט ופרקינס (אנדרייטד) בפנים. מצד שני, לבוסטון יש 3 נשקים אמינים מרחוק. האיכויות ההגנתיות של דאנקן ירדו בחשיבותן כי לשמור טוב על גארנט הוא לא יוכל, פירס אחד הסקוררים הטובים בליגה ואלן הקלעי הכי טוב בליגה לטעמי. תוסיפו את העובדה שהרבה יותר קשה לשמור מול בידודים (יעילים מאוד במקרה של בוסטון) מאשר מול תרגילים מסודרים, והנה עוד יתרון לבוסטון. אבל, למרות הכל, כמו שאמרתי הפסל והבעיקר המאמן יעשו את שלהם. אם היום בוסטון וסאן אנטוניו נפגשות לגמר הפלייאוף, אני נאלץ להמר 55-45 ספארס. זה מאוד יכול להשתנות עד סוף העונה או בעונה הבאה. אני יכול לומר בלב שלם שהסיכוי שגארנט יפרוש עם טבעת אחת לפחות גבוה מאוד. rapgamer4ever

שהמספרים ידברו

כמה מספרים מאחורי משאלות הלב : בוסטון 3 הפסדים (טוב זה ידוע) רק שההפסד בהפרש הגדול ביותר הינו 5 נקודות לקליבלנד לאנטוניו יש כבר 4 הפסדים ב-10 נקודות או יותר קבוצתיות - כמות האסיסטים בשתי הקבוצות זהה כמעט לחלוטין (כ-22.5 אסיסטים למשחק) כמות הריבאונדים בדתי הקבוצות זהה (41.7 ריבאונדים למשחק) וכך גם באסיסטים (כ-22.5 למשחק) שחקנים - בסאן אמטוניו שיחקו עד כה 17!!! שחקנים שונים (10 שונים פתחו בחמישיה) בבוסטון שיחקו 13 שחקנים שונים (7 שונים בחמישיה) עוד דמיון מפתיע הינו באחוזים הן ל-2 ו-3 נקודות (47.5 ן-39 בהתאמה) שזהה כמעט לחלוטין בין הקבוצות אז איפה ההבדל בין הקבוצות ??? (הרי מספרים לא משקרים!!) אז חפרתי בטבלה של השפעת-הקבוצה-על-היריבות אנטוניו מורידה את קצב הנקודות של היריבה בכמעט 10% ובוסטון לעומת זאת ב...כ-10% התחלטי להתיאש האם אלו תאומים זהים שהופרדו בלידתם (למרות שעוזבים את הנתונים הסטטיסטים ברור שגם אם הם תאומים יש אחד הרבה יותר מכוער מהשני) שאני מזיע החלטי לחפש בנתונים נוספים ו... היכולת של בוסטון לעצור נק' ממתפרצות טובה בהרבה משל אנטוניו וכן (וזה הפתיע אותי) כמות הנקודות בצבע של היריבה יורדת בצורה משמעותית יותר בבוסטון אני לא מתייאש אני ימשיך לחפור בנתונים גל

מטורף

שמול בוסטון אתה שופע שבחים לספארס, מול יוטה אתה אומר כמה הם פגיעים וכמה יוטה עדיפה וגם תנצח בסופו של דבר. השאלה שאני שואל את עצמי זה האם זה נובע מזה שאתה מתעלם מהעובדה שיוטה פשוט לא כזאת טובה, מזה שאתה מתעלם לחלוטין שבוסטון דורסת את הליגה או משניהם. מכיוון שאני לא הולך להתעסק בשאלה הזאת יותר מדי אני אחיה עם ההרגשה שלי שאומרת שניהם. נראה לאן זה יתפתח. rapgamer4ever

מאיפה המצאת את את זה?

אני אמרתי שיוטה עדיפה על ס.א.? ניבאתי שהיא תנצח בסידרה מול ס.א.? אין לי מושג על מה אתה מדבר. הזוי לגמרי. לכל אורך העונה שעברה טענתי שללא פציעות פיניקס, ס.א. ומיאמי הן מעל כולן. הדבר הקרוב למה שאתה כותב פה זה שכתבתי שליוטה יש סיכוי כי היא חזקה איפה שס.א. פגיעה (התכוונתי לפציעה אפשרית של דאנקן (שתמיד אני מעלה כאפשרות) מול העומק בקו הקדמי של יוטה. וכתבתי שאני לא רואה את יוטה מפסידים בבית, ופה טעיתי כי ס.א. כן לקחו משחק אחד ביוטה. בנוסף, מי כמוך שעוקב אחרי כל מילה שלי (חסר רק שתגיע לוידאו שלי מגיל 8 ימים) יודע היטב שלדעתי יוטה השנה חזקה גם אם הפסידה לא מעט לאחרונה, ומצד שני יודע גם שלטענתי יוטה השנה חלשה מיוטה של שנה שעברה (פישר) ככה שכל ההשוואה שעשית היא מטומטמת. בנוסף 2, כבר כתבתי פה השנה כמה פעמים שס.א. חזקה משמעותית מבשנה שעברה. בפרט - MVP פארקר תפבס ביטחון מהתואר או משהו והוא בכושר חסר תקדים.

מסכים ולא מסכים

גארנט מדהים. וגם בוסטון. והם סופר סופר סופר מרשימים. אבל אני לא חושב שאתם רואים את הדברים נכון. למה? קודם כל, בוסטון בטירוף. הם הקבוצה הכי בטירוף בליגה. וואלה, זה לא כזה מעניין מישהו בפלייאוף. דאלאס פיניקס ודטרויט הן דוגמאות טובות לקבוצות שהיו בטירוף לכל אורך העונה, ובאו סחוטות לפלייאוף. מעבר לזה, סאן אנטוניו ברצף מטורף של פציעות. באמת. דאנקן, ואז פארקר ואז מאנו, כשבאמצע הורי, אלסון ובארי נפצעים. שלא לדבר על זה שמאנו פצוע כבר שבועיים לפני שהוא הפסיק לשחק. אה כן, לכל אלה שאמרו שמאנו לא משמעותי כמו שאני עושה ממנו: ובכן, עד שהוא נפצע הספרס ספגו אפילו את העדרותו של טים. בלי מאנו הם נראים כמו הצרות שלי. ולא לשכוח את זה שהוא היה פצוע גם קודם. מאנו חשוב חשוב חשוב חשוב לקבוצה הכי טובה בעולם. חשוב.ואם בוסטון היו משחקים עם גארנט ב80 אחוז, בלי פירס ועם אלן חוזר מפציעה, הם גם היו מפסידים עוד ארבעה חמישה שישה משחקים. ואז מה? מה שאני מנסה להגיד זה מאוד פשוט: זו העונה הרגילה. והיא חשובה בערך לכלום. לא מעניין. בוסטון מדהימים, והם ידברו חזק. ועדיין, המאזנים האלה משנים בעיקר בשביל ההייפ. בוא נגיד שהספרס לא מתעניינים במיוחד בהפסדים האחרונים שלהם. הם כבר היו שם. ובוסטון כל כך בטירוף שבאמת קשה לדעת כמה הם טובים. למרות שהם באמת באמת טובים לדעתי. ומצד שני, מי אמר שהם יגיעו לגמר? אני חושב שדטרויט מנצחים אותם בסדרה. פייר אנד סקוור. אני גם חושב שהספרס יענישו אותם בסדרה. כי מאנו יחגוג על הגארדים הלא שומרים שלהם. וגם פארקר. הספרס מתודיים. הם מזהים את החולשה ותוקפים אותה. זה לא יהיה ג'אמפים והכנסות כדור עקרות. זה יהיה פיק אנ רול עם השחקן אותו שומר פרקינס, וחדירה ועוד חדירה ועוד חדירה של שני הגארדים החודרים הטובים בעולם. ופינלי ובואן בפינות. ועוד פעם ועוד פעם. ועוד פעם. בקיצור, כמו שאני רואה את זה, אני מאוד מקווה שבוסטון יגיעו לגמר. לא כי אני חושב שהם יותר חלשים מדטרויט (למרות שאני חושב שהם יותר חלשים מדטרויט) אלה כי גמר דטרויט-סן אנטוניו זה משהו שאפילו אני לא רוצה לראות. משעמם. אה, וכדאי שגם הספרס יגיעו לגמר. את זה שכחתי... ואל תדברו איתי לא על פרקינס, ולא על רונדו, ולא על פולארד, ולא על אדי האוס ולא על אף אחד כזה עד שהם יעשו משהו בפלייאוף. אל תדברו עליהם. כי יש הבדל. והניסיון כן משחק.

כמה דברים

1. שלשות. בוא נסתכל על הסטטס, SHALL WE? אלן עם 38% העונה, שזה יפה מאוד, ופירס עם 40% מדהימים. נורא מרשים, עד שמגלים שמאנו הוא עם 40%, וברוס בואן עם פאקינג 47% מהטווח הזה. הנקודה היא שאלה לא רק מספרים. סאן אנטוניו קולעת מצויין את השלשות החופשיות שלה (פינלי עם 38%, בונר עם 41%, הורי עם חרא אחוזים אבל אני רוצה לראות את הגבר שמהמר על החטאות של הורי בגמר פלייאוף), בוסטון עושה את פחות טוב. וכשזוכרים שמי שזורק שלשות בבוסטון הם הכוכבים, ובסאן אנטוניו אלה שחקני המשנה (חוץ ממאנו), מגלים את ההבדל העיקרי - להמר על החטאה של בואן או פינלי זה הימור גרוע. להמר על החטאה של רונדו, או אפילו פוזי, זה הימור הרבה פחות גרוע. 2. נסיון. באופן לא מפתיע, רמת הרספקט לנסיון עולה ככל שהגיל עולה. אנשים לא מבינים מה ההבדל בין משחק עונה רגילה, משחק פלייאוף וגמר ה-NBA. זה לחץ שונה, זו הרגשה שונה, שם אובר-המוטיבציה יכול להוליך דווקא לשטויות. זה לא מקרה שאלופות נוטות לחזור על עצמן. זה אומר גם ששחקנים מחלקים נכון מאמצים על פני העונה (מתי לאחרונה גארנט או פירס שיחקו יותר מ-100 משחקים בעונה? כי הספרס בנויים לזה ומשחקים ככה), זה אומר ששחקני משנה נוטים פחות לאבד את הראש בדקות ההכרעה (מישו באמת מרגיש בטחון ברונדו או אדי האוס בזמן הזה? כמו בבואן או בהורי?), זה אומר שהסיכוי להתפרקות מנטלית קטן בהרבה (דאלאס מול מיאמי מישהו?). 3. ספסל. הסיפור בעיני הוא לא רק רוטציה ארוכה בפלייאוף, אלא דקות מנוחה לשחקנים בעונה הרגילה. הספרס משחקים בהילוך שני, מקסימום שלישי, בעוד בוסטון די קרובים לפול גז. בפלייאוף זה אומר שחקנים עייפים, שלא לדבר על פצועים (ואני מניח שאין פה יותר מדי ויכוח על סיכויי בוסטון ללא גארנט, פירס או אפילו אלן). בעיני הדבר העיקרי שמסכן את האליפות השניה ברציפות של הספרס הוא "תסמונת העונה השניה". הם פשוט נראים אחרת בפלייאופים האלה, הרבה יותר כבויים. אם הספרס יצליחו להביא את הקבוצה שלהם לשיא כמו ב-2005 וב-2007, גם לבוסטון אין סיכוי.

תגובה קצרה

קליעה מבחוץ- יגידו מה שיגידו האחוזים, גם פירס וגם אלן שלשיונרים טובים יותר מכל שלשיונר שמשחק כמות דקות משמעותית בסאן אנטוניו. זה שאולי ם קולעים 3% פחות לא קריטי כמו העובדה שהם זורקים (וקולעים) פי 2. פוזי הוא גם כמובן שלשיונר לא פחות טוב מבואן, אדי האוס יודע בערך רק לקלוע שלשות ועושה את זה מצוין. ספסל- אתה אומר שבוסטון בפול גז, אבל אל תשכח שפול גז עכשיו נותן אפשרות להאיט בהמשך ולהמשיך להוביל. אני לא חושב שמאוד קריטי לבוסטון לנצח 63 או 68, לקראת סוף העונה אני מניח שהם ינוחו כמו שצריך. rapgamer4ever

מאיפה המצאת את את זה?

אני אמרתי שיוטה עדיפה על ס.א.? ניבאתי שהיא תנצח בסידרה מול ס.א.? אין לי מושג על מה אתה מדבר. הזוי לגמרי. לכל אורך העונה שעברה טענתי שללא פציעות פיניקס, ס.א. ומיאמי הן מעל כולן. הדבר הקרוב למה שאתה כותב פה זה שכתבתי שליוטה יש סיכוי כי היא חזקה איפה שס.א. פגיעה (התכוונתי לפציעה אפשרית של דאנקן (שתמיד אני מעלה כאפשרות) מול העומק בקו הקדמי של יוטה. וכתבתי שאני לא רואה את יוטה מפסידים בבית, ופה טעיתי כי ס.א. כן לקחו משחק אחד ביוטה. בנוסף, מי כמוך שעוקב אחרי כל מילה שלי (חסר רק שתגיע לוידאו שלי מגיל 8 ימים) יודע היטב שלדעתי יוטה השנה חזקה גם אם הפסידה לא מעט לאחרונה, ומצד שני יודע גם שלטענתי יוטה השנה חלשה מיוטה של שנה שעברה (פישר) ככה שכל ההשוואה שעשית היא מטומטמת. בנוסף 2, כבר כתבתי פה השנה כמה פעמים שס.א. חזקה משמעותית מבשנה שעברה. בפרט - MVP פארקר תפבס ביטחון מהתואר או משהו והוא בכושר חסר תקדים.

ודאי שאמרת, אחרת לא הייתי כותב את זה

תגבוה לבנוסף 1- דוקא היה לי הרושם שזה הפוך. חוץ מזה, אם התקשית להבין את ההשוואה אני אסביר לך שלא הכנסתי בכלל את יוטה למשוואה, אלא אמרתי שמול בוסטון אתה עסוק בלהלל ולשבח את הספארס בעוד שמול יוטה אתה רק מספר כמה הם פגיעים וכמה אפשר לנצח אותם. בנוסף 2- אין צורך להתעצבן, זה שאני כבר לא לוקח אותך ברצינות זה לא סיבה. rapgamer4ever

סחטיין על הפוסט. אבל למה דווקא ס.א?

כרגע דטרויט נראת הרבה יותר טוב מהספרס, ונכון שאנחנו עוד לא בפלייאוף, אבל גם לפיסטונס יש ניסיון עצום במעמדים החשובים. לדעתי זו תהיה בוסטון או דטרויט שתלכנה עד הסוף. אלופת המזרח, בקיצור.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר