פורטלנד מתארחת אצל הבולס 3:00 בספורט 5

עוד הלילה 4:00 - דנבר - סן אנטוניו 5:30 - פיניקס - סיאטל

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

סופסוף הבלייזרס משודרים - ותודה לצבא על החמשוש

תחזית

שיקאגו - 110 בלייזרס - 104 ============= דנבר - 88 ספרס - 118 ============= פיניקס - 130 סיאטל - 108

החילזון מן השפן

יש ריח של הפתעה באוויר יום חמישי , שידור מחוף לחוף הבלייזרס רוצים להוכיח שהם לא בלוף אני מהמר על פורטלד+4 במשחק מהיר ומעל 188 נק'

רוי חברים, רוי

פשוט מדהים מה הוא עושה בקבוצה הזאת, חוסן האנכיות שלו זה שם המשחק.

וד"א, מעולם לא היו חייבים רבים כ"כ למעטים כ"ל

צ'רצ'יל, לא? גורדון וסמית' פשוט ביום נפלא היום, סמית' עם 11-17 מהשדה בדרך ל31 נקודות, 11 ריבאונדים ו4 חסימות, כשהוא סוף סוף מצדיק את הבחירה הגבוהה בו בדראפט. גורדון עם 32 15-27 מהשדה והרבה מאוד סלי קלאץ', בכלל השינוי שביולן עשה בו בהחלט ראוי לציון. שאר הקבוצה של בוילן פשוט לא הייתה שם היום, היינריך המשיך את המסורת עם 5-18 מהשדה, נוצ'יוני לא פגע ממטר וסיים עם 4-13 אבל כל הזריקות היו פנויות, לא יודע מה קרה עם דנג, כנראה נפצע ועד אז היה אפס עם 1-5 מהשדה . השאר פשוט לא קיבלו דקות...

לרוי כבר התרגלנו, מי שאני מתחיל לתפוס ממנו זה טראוויס אווטלאו

פשוט שחקן טוב שפיתח מאוד את הקליעה שהיתה חסרה לו, ויש לו עוד הרבה שנים לשחק בליגה, ככה שעדיין לא ראינו הכל... בכלל, אני רק חושב על הקבוצה שתהיה להם כשאודן יחזור... בלייק (ג'ק), רוי, אווטלאו (וובסטר), אולדריג' (פריי), אודן (פריזבילה). פשוט קבוצה מושלמת מבחינת איזון...

וד"א, מעולם לא היו חייבים רבים כ"כ למעטים כ"ל

צ'רצ'יל, לא? גורדון וסמית' פשוט ביום נפלא היום, סמית' עם 11-17 מהשדה בדרך ל31 נקודות, 11 ריבאונדים ו4 חסימות, כשהוא סוף סוף מצדיק את הבחירה הגבוהה בו בדראפט. גורדון עם 32 15-27 מהשדה והרבה מאוד סלי קלאץ', בכלל השינוי שביולן עשה בו בהחלט ראוי לציון. שאר הקבוצה של בוילן פשוט לא הייתה שם היום, היינריך המשיך את המסורת עם 5-18 מהשדה, נוצ'יוני לא פגע ממטר וסיים עם 4-13 אבל כל הזריקות היו פנויות, לא יודע מה קרה עם דנג, כנראה נפצע ועד אז היה אפס עם 1-5 מהשדה . השאר פשוט לא קיבלו דקות...

אני שונא את היינריך

סמית כבר מזמן הצדיק את הבחירה בו

בגולדן סטייט הוא היה שחקן של 18 נק ו8 ריב' הרבה יותר ממה שלמשל בוגוט נותן. בקשר לפורטלנד לדעתי עדיין חסר להם רכז טוב. הייתי מציע להם את אנדרה מילר בעד איזה חוזה נגמר אולי של לפרנטץ מתי נגמר לו החוזה?

שיקאגו זרקו את כל המומנטום לידיים של היינריך

2 דקות וקצת לסוף השלישי שיקאגו פתחה 67-57 והשאירה את פורטלנד מאחור. אבל אז במקום לשחק לאט חכם ולאיש החם היא שיחקה מהר טיפשי ולהיינריך והרבע נגמר ב 12-3 של פורטלנד (יכול היה להיגמר רע יותר מבחינת הבולס). הבולס עשו מזה משחק בהחלטות הלא נכונות שהם קיבלו וזה כל מה שרוי ואוטלו היו צריכים כדי לחזור.

אני שונא את היינריך

גם אני לא חסיד שלו. לדעתי בלופ גדול.

בגלל הפנטזי כמובן

ההתרשמות שלי

זו אולי הפעם השניה שאני רואה את פורטלנד מתחילת העונה שעברה. חלק גדול מהשחקנים לא ממש היכרתי, ובטח לא את סגנון המשחק, כך שאני מגבש דעה על סמך מעט מאוד, אבל עדיין: 1. ברנדון רוי. הוא לא הקלע הטוב בליגה, או שחקן ההגנה הטוב ביותר, או המוסר הטוב מכולם, אבל יש לו את השילוב של הכל ביחד עם דבר מדהים, בטח בגילו - הבנה אבסולוטית של המשחק. זה לא תמיד מתבטא באסיסטים, אבל רמת קבלת ההחלטות שלו לא נופלת מזו של אף שחקן בליגה. 2. טרוויס אאוטלו. הקליעה שלו מחצי מרחק היא מהסוג שרואים את כמות העבודה שהושקעה בה. חוץ מהאתלטיות המדהימה, מדובר בשחקן שעובד קשה, ונכס הגנתי. אני לא חושב שיהיה כוכב, אבל הוא הולך להיות רול פלייר מהיעילים בליגה. 3. נייט מקמילן. עושה עבודה מדהימה בעיני, מחבר את הקבוצה, עושה את התרגילים הנכונים שמשחררים פורוורד לקליעה טובה מההיי פוסט, משחק איזורית אינליגנטית שתקשה אפילו יותר על יריבות בלי קליעה טובה מבחוץ. 4. למרקוס אלדריג' - לא משחק גדול שלו, אבל יש לו קליעה מצויינת מחצי מרחק ויופי של אתלטיות. אבל. הוא לא אינסייד סקורר מספיק טוב, לא ריבאונדר גדול, והעובדה שהוא התקשה הגנתית מול פאקינג ג'ו סמית' לא אומרת הרבה טובות על הצד הזה שלו. בהנחה שגרג אודן חוזר בעונה הבאה, אני לא חושב שיש התלבטות בשאלה האם פורטלנד הולכת להיות קבוצה טובה מאוד. השאלה היא האם יש לה את מה שצריך כדי לקחת אליפות, ובעיני התשובה היא "לא כל כך". ברנדון רוי לדעתי הוא אופציה מס. 2 מדהימה, אבל הרבה פחות טוב כשצריך לעשות נקודות בכח. אודן כנראה לא הולך להיות כח התקפי בלתי עציר, ולכן כדורים יילכו בסוף ללמרקוס אלדריג' - שפשוט לא מספיק טוב בשביל זה. אני חושב ש-PF קצת יותר אמין מבחינת פוסט-אפ יכול לעשות את ההבדל בין קבוצה ברמה של הבליירז של 2001 (סבוניס, ראשיד, פיפן, סטיב סמית ודיימון סטודמאייר, ותסלחו לי אם טעיתי בשנה), לבין קבוצה גדולה באמת.

על אולדריג' וחיות אחרות

מסכים עם רוב מה שכתבת, בעיקר אאוטלו וקבלת ההחלטות המדהימה של רוי, אבל: א. אולדריג' הוא בדיוק השחקן שפורטלנד צריכים ביחד עם אודן. נכון שההגנה שלו חלשה קצת, אבל אם לוקחים בחשבון שמאחוריו ישחק סנטר הגנתי מדהים זה לא כל כך נורא. אותו דבר גם בהתקפה: העובדה שאולדריג' קולע מצוין מחצי מרחק תגרום לשומר שלו להיצמד אליו (מה שוואלאס לא עשה היום בסוף המשחק) וכך תפנה את הצבע לאודן. ב. ברנדון רוי יכול וצריך להיות אופציה מס' 1 בקבוצה מובילה, אבל מקמילן משתמש בו לא מספיק טוב. כל המשחק הוא שיחק כמוביל כדור ברוב ההתקפות, וכל התרגילים היו מבוססים על פיק אנד רול שלו. זה היה מצויין עד להארכות שבהן הוא כמעט ולא נגע בכדור, לפי דעתי בגלל שכבר לא היו לו "רגליים". האשמה במקרה הזה נופלת על מקמילן - יש לרוי יתרון גובה על השומר שלו, בנה לו תרגיל לפוסט אפ. כשאודן יחזור (ומשום מה יש לי הרגשה שהולכת להיות לו קריירה עטורת פציעות, מקווה שאתבדה) הייתי משנה את ההתקפה כך שרוי רץ על שתיים-שלוש חסימות בלי כדור ומקבל את הכדור כשהאפשרויות שלו הן להוריד כדור לאודן שעשה לו חסימה אחרון או להוציא לאאוטלו\אולדריג' אם הם עשו חסימה אחרונים והמגן שלהם בא לעזור. כמובן שכל מקרה אחר יגמר בזריקה לסל. ובמעבר חד: הסיבה היחידה שבן וואלאס נמצא על המגרש היא כי משלמים לו כל כך הרבה וחבל לבוילאן להושיב אותו על הספסל. זה שהוא לא מסוגל לקלוע ליי-אפים זה לא חדש; זה שהבחור הוא קלע העונשין הגרוע בהיסטוריה של הליגה - לא מפתיע (אם כי היום הוא קלע ארבע מארבע האחרונות). מה שתמיד היה הערך המוסף שלו, ויסלחו לי טלפז וריגר המלומדים שמדברים על הריבאונד והבלוקים שלו שכולנו מסוגלים לראות, הייתה היכולת שלו לשמור off the ball. הכחור היה מגן מעולה בזכות שילוב של תנועת רגליים מהירה מאוד ובעיקר רצון והשקעה ברמות שלא נראו. אני לא יודע מה מהשניים נגמר, אבל בן וואלאס של היום נסמך בעיקר על הרזומה שלו, מקבל פריבילגיות מהשופטים לעשות פאולים גם בקפיצה לחסימה וגם בדחיפות לריבאונד והרבה מאוד מהסלים של פורטלנד באו מפיק-אנד רול של רוי והשחקן של וואלאס, כאשר וואלאס פשוט לא יוצא מספיק לסגור את רוי. מודה ומתוודה שלא ראיתי הרבה משחקים שלו השנה, אבל לפי איך שהוא ונואה שיחקו היום - אני שם את נואה לפניו בחמישייה, בעיקר בגלל האנרגיות שהוא מביא בהגנה, כאלה שמזכירות שחקן הגנה נהדר שהיה פעם - מישהו בשם בן וואלאס.

בעיני השאלה היא למי אתה נותן את הכדור

כשבאמת צריך סל, והקבוצה השניה שומרת בטירוף. רוי? בעיני לא תשובה מספיק טובה בשביל אליפות. כשכל היתר סגורים, הוא לא קובי או וויד שפשוט יעשו את הסל באחד על אחד. בדרך כלל הולכים פנימה במצבים האלה, וכאן לא אודן ולא אלדריג' יתנו את מה שצריך.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר