יוטה רוצה לשים סוף לחגיגה של פורטלנד

21:00 שארלוט - אינדיאנה שיקאגו - אורלנדו 22:30 דטרויט - מילווקי 2:00 יוסטון - גולדן 3:00 ניו אורלינס - טורונטו יוטה - פורטלנד (סוף הדרך?) 4:30 קליפרס - מינסוטה 5:00 סיאטל - פילי

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

יוטה בבית, קבוצה מאוד חזקה, יהיה באמת משחק מעניין

לדעתי היא תצליח

יוטה בבית, קבוצה מאוד חזקה, יהיה באמת משחק מעניין

לא מזמן ביוטה ...

אני מזכיר כי זה המפגש השני ביניהם בבית של יוטה בפעם הקודמת זה נגמר ב-8 לטובת הבליזרים למרות משחק מעולה של הבוזר הכל לדעתי בקבוצתיות של פורטלנד 4 שחקנים אם ממוצע של 10+ נקודות למשחק 6 שחקנים עם 4+ ריבואנדים אין ממש את מי לעצור וההגנות לא יכולות לעצור משחק התקפי קבוצתי תארו לעצמכם מה היה קורה אם אודום לא היה נפצע ???? גל

4 שחקנים בדאבל פיגרס זה ממש לא יוצא דופן

6 שחקנים עם מעל 4 ריבאונדים כן, מצד שני אני לא חושב שזה ממש משנה איך הריבאונדים מתחלקים בין השחקנים. כמובן שפורטלנד הפתיעו אותי מאוד לטובה, אבל אני עדיין דבק בדעה שהם לא יעלו לפלייאוף. המאזן שלהם מציב אותם במקום השביעי בלבד, ועם קבוצות כמו יוסטון, יוטה וגולדן נושפות בעורף לדעתי הם לא יצליחו. rapgamer4ever

4 שחקנים בדאבל פיגרס זה ממש לא יוצא דופן

6 שחקנים עם מעל 4 ריבאונדים כן, מצד שני אני לא חושב שזה ממש משנה איך הריבאונדים מתחלקים בין השחקנים. כמובן שפורטלנד הפתיעו אותי מאוד לטובה, אבל אני עדיין דבק בדעה שהם לא יעלו לפלייאוף. המאזן שלהם מציב אותם במקום השביעי בלבד, ועם קבוצות כמו יוסטון, יוטה וגולדן נושפות בעורף לדעתי הם לא יצליחו. rapgamer4ever

הכי הכי כיף בפורטלנד עכשיו

אם הם עולים לפלייאוף - הם עושים את זה כאנדרדוג מושלם, כנגד כל הציפיות ובלי כל ציפיות, כל משחק נוסף שם הוא הפתעה לטובה ורווח נקי. אם הם לא עולים לפלייאו - זה יהיה בכל מקרה אחרי כמעט-פלייאוף, ככה שזה יחשב להישג גדול, וזה יתן להם עוד לוטרי - אז הם הרוויחו שוב. התוצאה? הקבוצה משחקת משוחרר, בכיף, בלי לחץ - ומביאה נצחונות יפים.

5 שחקנים מעל 15 זה יהיה פעם ראשונה בהיסטוריה...כמובן פיניקס

21:00 שארלוט - אינדיאנה שיקאגו - אורלנדו 22:30 דטרויט - מילווקי 2:00 יוסטון - גולדן 3:00 ניו אורלינס - טורונטו יוטה - פורטלנד (סוף הדרך?) 4:30 קליפרס - מינסוטה 5:00 סיאטל - פילי

קייל קורבר in גורדן גיריצ'ק out

http://www.nba.com/jazz/news/Jazz_Obtains_Kyle_Korver.html

OLD NEWS

2 הארכות במשחקים המוקדמים

אורלנדו ושארלוט מנצחות בהארכה

5 שחקנים מעל 15 זה יהיה פעם ראשונה בהיסטוריה...כמובן פיניקס

מצחיק שאינדי עשו את זה היום

5 מעל 15. אתה בטוח שזה לא קרה בעבר?

אוקיי התכוונת בממוצע למשחק למשך עונה