בהילוך ראשון

זה לא שיש לו בעיה להגיע לדאבל דאבל ולעשות גם 4 חסימות על הדרך, פשוט אף קבוצה לא הביאה לו סיבה לעשות את זה.

כנראה

מצד שני זה נדיר אצלו שאין דאבל דאבל כ"כ הרבה זמן.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

החלטת לגעת?

התלבטתי קצת

אבל זה רק שאק. קראתי את ההודעה שלו והחלטתי ללכת על זה. נקווה שאתה טועה הפעם

תראה אני כמובן לא הימרתי

אז לא אכפת לראות את דנבר מפסידה,להיפך זה טוב מבחינת הלייקרס. ולא אכפת לי שהלייקרס לא ייקחו את הליין העיקר שייקחו את ה W אז שיהיה לכם בהצלחה. (למרות שבחרת לא להקשיב לי, נו נו נו!)

מה שהרבה יותר חשוב מ20-2 או שיא חדש לסלטיקס הוא

שהסלטיקס הביסו את הרפטורס בקנדה בלי ריי אלן (וגם בלי רג'י מילר אגב). לא קבוצה של טריו בלבד גם רונדו, טוני אלן, פוזי ואדי האוס בדאבל פיגרז. טוני אלן משחק מעל 40 דק' אחרי שבמשחק הקודם הוא שיתק את רד. פוזי נותן הגנה וסוחט מפרקר תוקף. KG הוא העוגן של הקבוצה בהגנה ובזכותו אין נק' קלות מול הקבוצה הזו והאחוזים של היריבות באופן פלאי יורדים כשהם מול הירוקים. הסלטיקס הובילו בהפרש דו ספרתי רוב המשחק שאותו ריי אלן ראה מהבית, סתם כי הדוק אמר לו לנוח. בקרוב מבחן אמיתי מול דטרויט. אני אישית מקווה שהטירוף הזה קצת ייגמר והטריו יקבלו יותר דקות מנוחה על חשבון ניצחונות. לשבור את השיא של ג'ורדן זה לא ריאלי, לא חשוב וגם לא לעניין, זה השיא של ג'ורדן. במינימום הם צריכים לחכות עוד שנה לפני שהם יישברו אותו.

ריי אלן הוא חלק מאוד חשוב בטריו

ביום רע של פירס או גארנט בהתקפה, הוא יכול לבוא עם יום מטורף ולנצח את המשחק אבל לדעתי הוא החלק הכי פחות מהשלושה. גארנט הוא נותן את הטון בהגנה ומביא הרבה מנהיגות פירס, זה שחקן שיכול לעשות מה שהוא רוצה על המגרש, חדירות/זריקות וכו" ריי אלן הוא יותר בתפקיד של רג'י מילר, הם יצטרכו ימים גדולים שלו כידי לנצח משחקים קשים

כנראה

שים לב לגארנט

הוא משחק בקבוצה עם המאזן הטוב בליגה ועם עוד שני סטארים G/Fשלוקחים ריבאונד, PG שלוקח ריבאונד וסנטר שלוקח ריבאונד. בנוסף על הספסל יש ריבאונדרים לא רעים. כל עוד הקבוצה מנצחת מבחינתי שיקלע 3 נק' עם 4 ריב' וימשיך לעשות הגנה מטורפת. אני בטוח שאם הוא לוקח אליפות ככה הוא חותם על זה גם, ועם ההצלחה הנוכחית של הקבוצה (כולם יודעים שזה בזכותו וההגנה שהוא מביא) אני לא חושב שהוא צריך לדאוג (זה ועוד 20 מיל' לעונה לשנים הקרובות). היה לו משחק בלי דאבל פיגרז, אני חושב שזה יותר בקטע של פירס וריי אלן מאשר KG דועך. אבל אני ראיתי רק איזה 10-8 משחקים של הסלטיקס העונה אז יש מצב שבמשחקים האחרים הוא סתם עגלה.

וואה וואה

מה יהיה כשראפגיימר יגיע?

כנראה

בזה הוא מזכיר את טים דאנקן

שחקן שלא נמדד רק בסטטיסטיקה

ריי אלן הוא חלק מאוד חשוב בטריו

ביום רע של פירס או גארנט בהתקפה, הוא יכול לבוא עם יום מטורף ולנצח את המשחק אבל לדעתי הוא החלק הכי פחות מהשלושה. גארנט הוא נותן את הטון בהגנה ומביא הרבה מנהיגות פירס, זה שחקן שיכול לעשות מה שהוא רוצה על המגרש, חדירות/זריקות וכו" ריי אלן הוא יותר בתפקיד של רג'י מילר, הם יצטרכו ימים גדולים שלו כידי לנצח משחקים קשים

ריי היה #1 בסיאטל של עונת 04-05

העונה המוצלחת שהוא היה בשנת חוזה והם הגיעו לחצי הגמר. הם זה הוא ראשארד לואיס וחבורה של נגרים שהיום סוחבים לדוראנט את המזוודה. הוא אולסטאר שנים רצוף אל תיקח את זה ממנו בגלל הירידה בפרודקשיין. גם קובי היה זורק פחות עם פירס וKG. אני מסכים אם מה שאמרת רק שאני חושב שבגיל הזה הוא עדיין אותו כוח משמעותי בליגה. בעוד שנה שנתיים הוא יהיה יותר בקטע של רג'י מילר ופחות ייקח משחקים על עצמו בקטע של לחדור וליצור לאחרים. אני מקווה שעד אז רונדו ישתפר כי פירס בטוח לא.

בזה הוא מזכיר את טים דאנקן

שחקן שלא נמדד רק בסטטיסטיקה

בטוח

למען האמת כתבתי את זה מבחינת פנטזי ולא מבחינת היכולות של גארנט. אבל לא נורא.

התלבטתי קצת

אבל זה רק שאק. קראתי את ההודעה שלו והחלטתי ללכת על זה. נקווה שאתה טועה הפעם

אבל איזה יחס קיבלת?

אנחנו קופה של 8 חבר'ה, כל אחד 5$ ורק אני פורטלנד, אחרת לא בטוח אם הייתי הולך על זה. פורטלנד זה בעיקר קבוצת בית.

4 משחקים מעניינים, דרבי בלי קובי וברנד

19:30 דטרויט פיסטונס - גולדן סטייט ווריורס: דטרויט בדרך כלל לא מסתדרת במצ'אפ הזה. 20:00 טורונטו ראפטורס - בוסטון סלטיקס: שוב יספקו סיום מותח. 03:00 דנבר נאגטס - פורטלנד טרייל בלייזרס: פורטלנד מאיימת להיכנס לתמונת הפלייאוף, דנבר תרצה להרחיק אותה. 04:30 לוס אנג'לס לייקרס - לוס אנג'לס קליפרס: קובי בריאנט דורש לשחק הערב בדרבי אבל פיל ג'קסון אומר שהוא יחליט רק ברגע האחרון, הוא לא רוצה שקובי ישחק עם כאבים. בכלל בדרך כלל יושבים בחוץ אחרי פציעה כזאת ולכן זה עלול להפוך לדרבי של קיימן וביינום.....אבל היי? מי אמר שזה רע?

תשמעו, אחרי המשחק היום אני חושב שהגיע הזמן להחמיא לריברס

טריו או לא טריו, הקבוצה משחקת הגנה מתואמת ומשובחת, ולא רק ברמה האינדבידואלית.

המחמאות על ההגנה הן לתום ת'יבודי - הדיפנס אסיסטנט קואץ'

ובעברית: העמל"ה - עוזר המאמן לענייני הגנה. הוא מאד ותיק בליגה והיה בשנים האחרונות העמל"ה של ון-גאנדי בניקס וביוסטון. הנה כתבה עליו מהבוסטון גלוב איינג' הוכיח שהוא ממש לא פראייר והביא עוזר דומיננטי כדי לא לבזבז את הסטארים אצל דוק. אם הוא סתם היה מפטר את דוק היו נכנסים בו וגם הקטע של שחורים-לבנים-בוסטון היה עולה. עוזר דומיננטי = פתרון אלגנטי (חרוז) לבעיה ששמה דוק. ודוק הוא בעיה כל עוד לא יוכח אחרת. ואני מסכים איתך לגמרי - זה לא רק גארנט, זה משחק הגנה קבוצתי מתואם ברמה מאד גבוהה, שמתקיים גם כשהביג טיקט נח בחוץ. עם כזו הגנה הם לא תלויים בנוכחות ההתקפית של כוכב זה או אחר ואם חשבתי בתחילת השנה שפציעה אחת והכל נגמר כי הסגל לא עמוק - עכשיו אני לא חושב ככה. הם קונטדנדרים לכל דבר.

עוד טעות של מיאמי, פוזי שחקן הגנה מצוין

רצה חוזה ענק

אין מחלוקת שהוא שחקן טוב. אני לא בטוח שזו הבעיה של מיאמי. הבעיות הן קודם כל ששאק מאד נחלש בשבועיים האחרונים, שווייד למרות המספרים משחק לא טוב, ושריילי מטריף את המערכת עם משחקים תזזיתיים בהרכב. נותן לשחקנים לפתוח בחמישיה רק כדי לקבור אותם בספסל משחק שלם אחרי טעות אחת.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר