צודק. בוסטון צריכה לנצח 53 מ-60 המשחקים הבאים בכדי לשבור את השיא

קשה לי להאמין שזה יקרה. כמו שקובי ציין, הלו"ז מכאן והלאה מאד קשה. כבר במשחק הבא הם יפגשו את דטרויט.

תרשה לי לא להסכים איתך..

במצב הנוכחי אני לא רואה סיבה שבוסטון תפסיד 7 משחקים מתוך 60, אז נכון שהם עוד לא פגשו אריות מערב ולביאות מזרח אבל אני מסתכל על זה אחרת, בגלל שהלו"ז הולך מהקל לקשה יש יותר סיכוי לשבור את השיא לאט לאט בוסטון לומדים להכיר את עצמם ולמקסם את היכולות שלהם.. יחד עם הרצון העז לעשות סטייטמנט אני מהמר שבוסטון (בלי פציעות מיותר לציין) לא תשבור את השיא אבל יעשו 70-72 ניצחונות

בוסטון בדרך ל-19-2. יש סיכוי לשבור את השיא?

כן, יש סיכוי סביר

לא 100% שהם שוברים את השיא, וגם לא 90%, אבל יש סיכוי טוב. מה שמביא אותי לחשוב ככה זה בין היתר העובדה שהם לא מתאמצים כמעט עד עכשיו והם מגיעים לדאבל פיגר'ס די מהר ונותנים לכוכבים לנוח. את דנבר, גולדן ולייקרס הם כבר ניצחו. גם את טורונטו (3 פעמים) וקליבלנד. שני ההפסדים שלהם היו באורלנדו וקליבלנד - שזה שני משחקי חוץ קשים פחות בעתיד. דטרויט זה בלוף ו"אריות המערב" זה לא כל כך הרבה משחקים וחציים בבוסטון. הסיכוי לשיא הוא גבוה ואין לי ספק שבכל מקרה הם יהיו בקרבת השיא. הם קבוצת הגנה וותיקים בדיוק כמו שיקגו 96. וקבוצה רעבה כמו ששיקגו 96 אחרי שנתייים מעצבנות (לא רעות, אבל מעצבנות) היתה.

אבל איזה יחס קיבלת?

אנחנו קופה של 8 חבר'ה, כל אחד 5$ ורק אני פורטלנד, אחרת לא בטוח אם הייתי הולך על זה. פורטלנד זה בעיקר קבוצת בית.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

פיפטין הקמע!!!!

הביא לי מזל. יפה מצד אייברסון שהוא קולע 38 נקודות ב- 50%. אבל לא ייתכן שכרמלו ישחק לצד רכז שזורק יותר ממנו, ערכ אחרי ערב. ולא ייתכו שקאמבי ימסור יותר אסיסטים מריבאונד ומנקודות.

איפה אריזה גר?

בבית אריזה?

אריזה משפחתית

יכול להיות שהוא שיחק באריזה משפחתית??

4 משחקים מעניינים, דרבי בלי קובי וברנד

19:30 דטרויט פיסטונס - גולדן סטייט ווריורס: דטרויט בדרך כלל לא מסתדרת במצ'אפ הזה. 20:00 טורונטו ראפטורס - בוסטון סלטיקס: שוב יספקו סיום מותח. 03:00 דנבר נאגטס - פורטלנד טרייל בלייזרס: פורטלנד מאיימת להיכנס לתמונת הפלייאוף, דנבר תרצה להרחיק אותה. 04:30 לוס אנג'לס לייקרס - לוס אנג'לס קליפרס: קובי בריאנט דורש לשחק הערב בדרבי אבל פיל ג'קסון אומר שהוא יחליט רק ברגע האחרון, הוא לא רוצה שקובי ישחק עם כאבים. בכלל בדרך כלל יושבים בחוץ אחרי פציעה כזאת ולכן זה עלול להפוך לדרבי של קיימן וביינום.....אבל היי? מי אמר שזה רע?

קובי ממשיך לחלום

On the FSN pregame show, Norm Nixon asked Kobe what he wanted for Christmas. Kobe's response, "A Championship

איזה סל מגטי קלע עכשיו

LOL השדר של הקליפרס שואל את סטו הפרשן

STU, KOBE WAS HURT TONIGHT, WHAT HAPPEN HE SUPPOSE TO BE HURT!

4 משחקים מעניינים, דרבי בלי קובי וברנד

19:30 דטרויט פיסטונס - גולדן סטייט ווריורס: דטרויט בדרך כלל לא מסתדרת במצ'אפ הזה. 20:00 טורונטו ראפטורס - בוסטון סלטיקס: שוב יספקו סיום מותח. 03:00 דנבר נאגטס - פורטלנד טרייל בלייזרס: פורטלנד מאיימת להיכנס לתמונת הפלייאוף, דנבר תרצה להרחיק אותה. 04:30 לוס אנג'לס לייקרס - לוס אנג'לס קליפרס: קובי בריאנט דורש לשחק הערב בדרבי אבל פיל ג'קסון אומר שהוא יחליט רק ברגע האחרון, הוא לא רוצה שקובי ישחק עם כאבים. בכלל בדרך כלל יושבים בחוץ אחרי פציעה כזאת ולכן זה עלול להפוך לדרבי של קיימן וביינום.....אבל היי? מי אמר שזה רע?

תקציר מהדרבי של ביינום

כן, יש סיכוי סביר

לא 100% שהם שוברים את השיא, וגם לא 90%, אבל יש סיכוי טוב. מה שמביא אותי לחשוב ככה זה בין היתר העובדה שהם לא מתאמצים כמעט עד עכשיו והם מגיעים לדאבל פיגר'ס די מהר ונותנים לכוכבים לנוח. את דנבר, גולדן ולייקרס הם כבר ניצחו. גם את טורונטו (3 פעמים) וקליבלנד. שני ההפסדים שלהם היו באורלנדו וקליבלנד - שזה שני משחקי חוץ קשים פחות בעתיד. דטרויט זה בלוף ו"אריות המערב" זה לא כל כך הרבה משחקים וחציים בבוסטון. הסיכוי לשיא הוא גבוה ואין לי ספק שבכל מקרה הם יהיו בקרבת השיא. הם קבוצת הגנה וותיקים בדיוק כמו שיקגו 96. וקבוצה רעבה כמו ששיקגו 96 אחרי שנתייים מעצבנות (לא רעות, אבל מעצבנות) היתה.

הם נראים טוב, אבל הלוח שלהם היה מגוחך לחלוטין עד כה

תהרוג אותי איך הצליחו לסדר להם כזה לוח. בוסטון קבוצה מצויינת זה נכון, אבל עד עכשיו היה להם מבחן אחד אמיתי מול אורלנדו והם הפסידו. ביום רביעי תהיה הפעם הראשונה שהם יפגשו קבוצה מהטופ 5, ועוד בחוץ. אני מהמר על דטרויט.

אני מהמר על הצגה של ראשיד וואלס...משהו כמו 35 נק'.

אבל איזה יחס קיבלת?

אנחנו קופה של 8 חבר'ה, כל אחד 5$ ורק אני פורטלנד, אחרת לא בטוח אם הייתי הולך על זה. פורטלנד זה בעיקר קבוצת בית.

לא גבוה, הימרתי עם הליין

שהיה על 8.5 לפורטלנד. לא חשבתי שהיא תנצח, אבל גם לא חשבתי שהיא תובס. 9$ רווח מבבוסטון ו-9$ מפורטלנד, לא רע ללילה אחד

הם נראים טוב, אבל הלוח שלהם היה מגוחך לחלוטין עד כה

תהרוג אותי איך הצליחו לסדר להם כזה לוח. בוסטון קבוצה מצויינת זה נכון, אבל עד עכשיו היה להם מבחן אחד אמיתי מול אורלנדו והם הפסידו. ביום רביעי תהיה הפעם הראשונה שהם יפגשו קבוצה מהטופ 5, ועוד בחוץ. אני מהמר על דטרויט.

תשמע - אני לוקח אותך בשיא הרצינות

ואני הולך לעשות מה שהמלצת לנו לעשות. ואם אתה אומר שאתה מהמר על דטרויט - אני הולך לשים כסף על בוסטון.

ROFL

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר