מבחינת כדורסל הוא בהחלט השתפר

אבל הוא עדיין לא מפסיק לקטול שחקנים בשידור ולהישמע לא פעם כאנטי מכבי. למרות שהבהרתם לי פה שהוא אוהד אוהד של מכבי אז כנראה שהבנתי אותו לא נכון. הוא מנתח את מה שקורה במגרש מצויין וקולט כל טקטיקה שהמאמנים נוקטים בה בקטע הזה אני מפרגן לו.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

שווה שרשור חדש- האם שדרנים פרשנים מבינים הרבה יותר מאיתנו?

לאור השרשור על שימי ושלח רציתי שנרחיב את השרשור על כל הפרשנים. האם כל אוהד ממוצע (שקורא את וואלה!) יכול להיות פרשן/שדרן? מה הם יודעים שאנחנו לא? אתם יודעים מה אפילו הייתי מרחיב את זה גם לגבי מאמנים מה כל כך קשה להיות מאמן?? למה צריכים ללמוד קורסים שלמים? ולמה יש כל כך קצת מאמנים טובים בליגה אם זה כל כך קל להיות מאמן? תמיד עניין אותי מה היה קורה עם היו שמים פרשן בתור מאמן אם אז הוא היה מצליח להסתדר עם קבוצה?

זה לא מסתכם בידע

כל ההבנה של המשחק והכרת הליגה הם ברירת מחדל. מי שמשדר בTV\רדיו מול עשרות מיליונים צופים(אמריקאים) צריך גם לדעת איך להתבטא, לדבר ברור, לדעת מתי לשתוק ולדעת מה להגיד ומתי. אם כל אחד היה יכול להיות שדרן, היו הרבה יותר שחקני NBA שפרשו. הם מבינים את המשחק ונושמים את הליגה, אבל לא כולם יכולים לשדר. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל שבכל זאת חופרים לנו בטלויזיה(שימי ריגר בארץ, וולטון בארה"ב....אבל זאת דעה אישית שלי, מסתבר שיש כאלה שאוהבים)

מבחינת כדורסל הוא בהחלט השתפר

אבל הוא עדיין לא מפסיק לקטול שחקנים בשידור ולהישמע לא פעם כאנטי מכבי. למרות שהבהרתם לי פה שהוא אוהד אוהד של מכבי אז כנראה שהבנתי אותו לא נכון. הוא מנתח את מה שקורה במגרש מצויין וקולט כל טקטיקה שהמאמנים נוקטים בה בקטע הזה אני מפרגן לו.

אני אוהב את סהר

יש לו נתוני פתיחה לא טובים כי הוא לא כריזמטי ולא עושה רושם כמו שלח. אבל לרוב הוא אומר דברים נכונים והרבה פעמים מחדש לי - שזה בדיוק מה שאני רוצה מפרשן. הוא הרבה, אבל - הרבה - יותר טוב משלח. שלח מאד רהוט ובשמיעה שטחית הכל מצלצל טוב, אבל כשאני חשוב על המהות - אני מבין שבסך הכל שמעתי הרגע שטויות. שטויות רהוטות.

שלח עושה עליך רושם? אה רושם שלילי הבנתי אותך

עזוב אותך משלח כל מה שמעסיק אותו זה מי אגואיסט מי גנב אליפויות ומה רע הוא עשה שנגזר עליו לשדר את המשחק הזה ולא את המשחק המרכזי יותר.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

כן, מן הסתם אין סיבה שתאמן אם אתה מאמן גרוע....

אני מסכים איתך בגדול, אתה יודע למה התכוונתי. כשאמרתי "לא יכול להיות מאמן" התכוונתי "לא יכול להיות מאמן טוב". וכן, האמת אני לא מבין למה עושים כזה סיפור מלהיות פרשן לאור הרמה פה. עזוב את שימי ריגר, מה אלי סהר? אתה צריך להבין ב-NBA לאורך כמה שנים (אני חושב שלדוגמה אני יודע בעצמי טוב על היום אבל לא ממש על לפני 3-4 שנים שזה נחוץ), להתבטא טוב, להיות "עם טאקט" כמו שאמרת ולא לשעמם את הצופים. זה בגדול מה שצריך, לא איזה משהו מיוחד ליחידי סגולה בלבד- הרבה יכולים לעשות את זה לדעתי. rapgamer4ever

כן בדיוק, פרשן זה כלום.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר