הפרשנים של ערוץ הספורט

לא מספיק שאין באלאנס בווליום בין השדרים האמריקאים לישראלים, צריך גם לסבול את הצעקות של סימי ריגר שנשמע כמו ילדה בת 6. חוץ מהצווחות של סימי ריגר, אין ממש פרשנות, רק התלהבות מגולדן. כאילו הביאו 2 אוהדים של גולדן שיעודדו את הקבוצה שלהם לייב. ממש בזיון, עדיף כבר לראות את המשחקים המועטים שכן משודרים בארץ בסופקאסט. המאוכזב.

לא נכון שימי מכניס חיים למשחק ...מה עדיף את שלח וטפלז המשעממים

שימי אחלה מכניס חיים למשחק מתלהב כמו אוהד אמיתי...מה עדיף את שלח המשעמם? שאחרי שבארון דופק את הדאנק של הפלייאוף בפנים של החוסם הכי טוב בNBA עושה טובה שמדבר בכלל וגם אם הוא מדבר אחרי הייליטס כאלה הוא נותן איזה פתגם או אימרה שחוקה שזה מה שמעניין לשמוע ברגע הכי מלהיב במשחק...טלפז ושימי ביחד הכי טוב לדעתי...לך תראה משחקים בסופקאט עם שדרנים אמריקאיים עוד יותר מצ'עממים שברגעים הכי מרגשים שומרים על cool מוחלט...

אנשים תמיד מחפשים על מה לבכות, זה נהיה כבר מגעיל..

תגידו תודה לאנשים האלה שמשדרים לכם משחקים ב-4 בבוקר. שימי הוא אחלה של פרשן למשחק, מהפה שלו אמנם לא יוצאות פנינים, אבל הוא מחייה את המשחק, נותן תחושה יותר טובה, האמריקאיות שלו, I LIKE THIS. שימי וטלפז ביחד זה אחלה שידור. אבל לא, אנשים רוצים מישהו כמו שגיא כהן שיזיין את השכל על כל מסירה ויעשה ממנה שיעור פיזיקה.

שימי אחלה מכניס חיים למשחק מתלהב כמו אוהד אמיתי...מה עדיף את שלח המשעמם? שאחרי שבארון דופק את הדאנק של הפלייאוף בפנים של החוסם הכי טוב בNBA עושה טובה שמדבר בכלל וגם אם הוא מדבר אחרי הייליטס כאלה הוא נותן איזה פתגם או אימרה שחוקה שזה מה שמעניין לשמוע ברגע הכי מלהיב במשחק...טלפז ושימי ביחד הכי טוב לדעתי...לך תראה משחקים בסופקאט עם שדרנים אמריקאיים עוד יותר מצ'עממים שברגעים הכי מרגשים שומרים על cool מוחלט...

הראש שלי מאיים להתפוצץ כשהוא שומע עוד Oh my lord של שימי שמנסה לנצח את אוקלנד בדציבלים

בכיף שיתלהב אבל למה אני אמור לשמוע חצי משחק את הצחוק והצעקות הצייצניים האלה, זה לא הוא (בעצם קצת הוא כי הוא גם לא מבין ב-NBA אבל לא משנה) זה הקול שלו. rapgamer4ever

אנשים תמיד מחפשים על מה לבכות, זה נהיה כבר מגעיל..

תגידו תודה לאנשים האלה שמשדרים לכם משחקים ב-4 בבוקר. שימי הוא אחלה של פרשן למשחק, מהפה שלו אמנם לא יוצאות פנינים, אבל הוא מחייה את המשחק, נותן תחושה יותר טובה, האמריקאיות שלו, I LIKE THIS. שימי וטלפז ביחד זה אחלה שידור. אבל לא, אנשים רוצים מישהו כמו שגיא כהן שיזיין את השכל על כל מסירה ויעשה ממנה שיעור פיזיקה.

חחח מה יש להגיד תודה, כאילו הוא עושה את זה בהתנדבות או משהו

תגיד תודה אולי גם לשחקנים שמוכנים לשחק בשבילך.... שימי לא מבין ב-NBA, זה קודם כל. לי זה לא כל-כך מפריע אבל זה כבר סיבה להעיף אותו משם. הצחוק שלו וההתלהבות נשמעים כמו שעון מעורר, זה מחרפן הדבר הזה. האמת שבכדורגל יותר חשוב שיהיה שדרן שיתלהב כשצריך והכל, בכדורסל זה פחות חשוב לדעתי. אני שמח שיש מישהו כמו שימי אבל רק שיהיה כמוהו ולא הוא, כי כשאני שומע את הצחוק הצייצני הזה שיוצא לו מהפה בא לי לעשות מיוט. rapgamer4ever

להגיד תודה על מה?

תשלם לי כסף וגם אני אצעק כמו ילדה במבטא אמריקאי ב4 לפנות בוקר.

שדרנים אמריקאים משעממים?

הם מספר 1 בבידור. זה שהם לא צועקים ודופקים את הראש לא אומר שהם משעממים. ניסית להקשיב להם פעם? אני מבין שלא כולם מבינים את האנגלית, אבל זו לא סיבה להרוס.

הפרשנים של ערוץ הספורט

לא מספיק שאין באלאנס בווליום בין השדרים האמריקאים לישראלים, צריך גם לסבול את הצעקות של סימי ריגר שנשמע כמו ילדה בת 6. חוץ מהצווחות של סימי ריגר, אין ממש פרשנות, רק התלהבות מגולדן. כאילו הביאו 2 אוהדים של גולדן שיעודדו את הקבוצה שלהם לייב. ממש בזיון, עדיף כבר לראות את המשחקים המועטים שכן משודרים בארץ בסופקאסט. המאוכזב.

צודק, אני יושב ב-4 בבוקר עם האצבע על המיוט

כל פעם שיש סל יפה חייבים ללחוץ מיוט לפני ששימי יגיב ויעיר את כל יושבי הבית.

תגיד תודה אולי גם לשחקנים שמוכנים לשחק בשבילך.... שימי לא מבין ב-NBA, זה קודם כל. לי זה לא כל-כך מפריע אבל זה כבר סיבה להעיף אותו משם. הצחוק שלו וההתלהבות נשמעים כמו שעון מעורר, זה מחרפן הדבר הזה. האמת שבכדורגל יותר חשוב שיהיה שדרן שיתלהב כשצריך והכל, בכדורסל זה פחות חשוב לדעתי. אני שמח שיש מישהו כמו שימי אבל רק שיהיה כמוהו ולא הוא, כי כשאני שומע את הצחוק הצייצני הזה שיוצא לו מהפה בא לי לעשות מיוט. rapgamer4ever

אותך זה מחרפן, את הרבה אנשים אחרים זה לא.

שימי מוסיף חיים למשחק, וטלפז אחלה שדרן. חלאס להתבכיין כל הזמן כמו כוסיות על מה שרק אפשר, אחח המנטליות הישראלית המגעילה.

וואי מה עובר עליך

טלפז אחלה שדרן, שימי אחלה צפצפה אבל זה לא מה שאני מחפש. בוא נגיד שאני מעדיף בהרבה לראות באיאספיאן. אתה אוהב את שימי, אני לא. אז אני ישראלי מגעיל ואתה לא. וואלה צודק, לא חשבתי שזאת הסיבה, עכשיו הבנתי למה אני רוצה שיעיפו אותו. שום קשר למנטליות ישראלית. שום קשר לכוסית. מה עובר עליך? rapgamer4ever

וואלה שימי לא מבין בNBA...טוב זה חדש לי....

שדרנים אמריקאים משעממים?

הם מספר 1 בבידור. זה שהם לא צועקים ודופקים את הראש לא אומר שהם משעממים. ניסית להקשיב להם פעם? אני מבין שלא כולם מבינים את האנגלית, אבל זו לא סיבה להרוס.

ומאיפה אתה יודע שאנלא יודע אנגלית?

יאללה יאללה כל אחד פה חושב את עצמו...אחד אומר לי שאני לא מהין אנגלית אחד אומר ששימי ריגר לא מבין בNBA אבל תלמיד תיכון כן מבין...כמות השטויות שרצה פה זה לא יאומן...וכן הם משעממים לך תקשיב לסטיב קר שמנתח לך כל מהלך כאילו זה תורת האטומים ראבק זה כולה כדורסל....

וואלה שימי לא מבין בNBA...טוב זה חדש לי....

ברבע הרביעי

שימי אמר: "אנחנו חולים על NBA אז אנחנו יודעים בדיוק מיהם בארון דייויס ודרון וויליאמס, אבל זה לא ששידרנו את גולדן סטייט במהלך העונה, אז האוהד הממוצע לא ממש מכיר אותם. והם שחקנים מצוינים". זה לדעתי מסכם את כל התפיסה של שימי ריגר ועפר שלח. הם עדיין חיים בשנות ה-90 המוקדמות, ולא קולטים ש"האוהד הממוצע" יודע הרבה יותר מהם על ה-NBA, כי הוא קורא על הליגה באתרים באנגלית או בעברית יום יום, ורואה משחקים בדרכים אחרות, ויודע בדיוק מי זה בארון דייויס ודרון וויליאמס. אז בגלל שהם מבינים באותה רמה שהבינו בתחילת שנות ה-90, הם יוצאים מנקודת הנחה מוקדמת שאנחנו מבינים בדיוק כמו שהבנו לפני 15 שנה. והפרשנות שלהם היא במקרה הטוב בסיסית ורדודה, ובמקרה הרע פשוט לא נכונה ונשענת על חוסר בקיאות בצורה משוועת. רק תדמיין מה תחשוב אתה ומה יכתבו לי בטוקבקים אם בכתבה אני אכתוב משהו בסגנון של "אתם אולי לא יודעים מי הם בארון ודרון - אבל הם שחקנים מצוינים". זה זלזול בצופים, וחוסר מקצועיות נוראי. זה כמו שאני אכתוב טורי פרשנות על ליגת העל בכדורגל, שאני מבין בה בערך כמו שהם מבינים ב-NBA. כלומר, אני מבין סבבה, ויש לי דעה על כל מיני דברים, אבל אני לא יכול להתיימר להבין יותר מ"האוהד הממוצע" שרואה יותר משחקים ממני, וקורא ומתעניין יותר ממני.

כל מילה במקום. ומוטי, עכשיו זה לא תלמיד תיכון אלא הכתב הבכיר בוואלה לענייני NBA

המשותף לשנינו ולכמעט כולם פה בפורום זה שאנחנו מבינים ב-NBAיותר משימי ריגר. באמת הם מזלזלים מאוד בצופים שקמים באמצע הלילה כדי לראות משחקים שלהם- כמה כאלה שיקומו באמצע הלילה לראות משחק לא מכירים את דרון וויליאמס? פאקינג דרון וויליאמס, לא תגיד איזה ארוג'ו או פויל שה"אוהד הממוצע" (זה שלא קם באמצע הלילה לראות משחק, כן?) לא מכיר. שימי ריגר לא מבין ב-NBA, אני חושב שאתה היחיד פה שחושב אחרת. הוא מקבל המון המון חסד נעורים מה שנקרא. rapgamer4ever

השאלה היא אם קוראי וואלה הם האוהד הממוצע

כי לי נדמה שרוב האנשים בארץ שרואים NBA, בפרט את השידורים החוזרים, הם לא עכברי הופס שקוראים באתרים בארץ ובחו"ל, רואים (כמעט) כל שידור ומשחקים פנטזי. אניח לא אתפלא אם יש עשרות אלפי צופים לפלייאוף שרובם מתעדכן בעיקר מערוץ הספורט ו-ESPN, ואלה באמת לא יכירו את דרון וויליאמס ובארון דייויס. אחי למשל הוא אוהד כזה, והוא באמת אוהב לראות משחקים ומתלהב מסדרות פלייאוף - אבל הוא לא שייך שכבת האנשים שנהנים לקרוא סקורבורדים ופסקה או שניים על משחק. אני מניח שהממוצע יותר דומה לו מאשר לנו.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר