יוסטון-יוטה, הולכים למשחק 7

למרות זה שהיא צמודה, הסדרה ממש משעממת.. האחוזים מאוד נמוכים, הולכים הרבה מאוד לקו, משחק שבלוני (בעיקר של יוסטון, יאו ומגריידי ביחד 48 נק' למשחק) ולא אטרקטיבי.

קירילנקו היה מדהים - בקלאץ' הוא נתן הגנה גדולה

וחוץ מההגנה הוא גם הוסיף בקלאץ' 6 נקודות ב- 3 מ- 3 (יד חמה ...)

איזה כיף לראות אותו חוזר לעצמו בזמן הכי נכון

אחד השחקנים האהובים עליי, מביא לליגה משהו שאף אחד אחר לא נותן. למרות שעד עכשיו הביתיות הכריעה, אני חושב שיוטה מעט פייבוריטית במשחק 7. מאז שני המשחקים הראשונים היא הרבה יותר טובה ויוסטון ממש חילצה ניצחון במשחק החמישי בזכות יום שלשות ענק. זה לא יקרה שוב במשחק 7, המון המון לחץ יהיה על טי-מאק ויאו ולא בטוח שהם יעמדו בו. בטח אם קירילנקו ימשיך לשחק ככה.

יוטה קצת יותר טובים, אני מקווה שהבתיות תכריע

לא ראיתי את המשחק, אבל נראה לי שמגריידי לוקח יותר מידי על עצמו.. הוא צריך למסור יותר אסיסטים ויאו צריך לקלוע יותר

יוסטון-יוטה, הולכים למשחק 7

למרות זה שהיא צמודה, הסדרה ממש משעממת.. האחוזים מאוד נמוכים, הולכים הרבה מאוד לקו, משחק שבלוני (בעיקר של יוסטון, יאו ומגריידי ביחד 48 נק' למשחק) ולא אטרקטיבי.

משחק 7 ישודר בTV?

לא מתאים סופקאסט למשחק כזה..

יוטה קצת יותר טובים, אני מקווה שהבתיות תכריע

לא ראיתי את המשחק, אבל נראה לי שמגריידי לוקח יותר מידי על עצמו.. הוא צריך למסור יותר אסיסטים ויאו צריך לקלוע יותר

יוטה בטח אוכלת את הלב עכשיו על יתרון הביתיות שברח לה מהידיים

אם הביתיות של יוטה הייתי הולך על נצחון שלה במשחק השביעי, עד כמה 3 הנצחונות של יוטה היו הרבה יותר מרשימים מאלו של יוסטון. אני מאמין שהם יעשו את זה בכל זאת, וישלחו את מקגריידי לקפוץ מאיזה גג.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר