אובייקטיבי בערך כמוני

העובדה שהמילה דאלאס נמצאת בכל מקום בעמוד קצת מסגירה אותו

כן יש אמת במה שאתה אומר.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

"דירוג העוצמה" במירוץ ה MVP

הדירוג של ESPN מאתמול 1. סטיב נאש 2. גילברט ארינס 3. קובי ברייאנט והנה הצהרתו המאד מעניינת [לדעתי] לגבי דעתו האישית של גילברט ארינאס. "Right now, Steve Nash is above everybody. You have to really do something dramatic in this league. If Kobe averages 35 with an 81 and he didn't get it, you have to do something else in this league to overtake what Steve Nash has done." -- Gilbert Arenas

לקובי ברייאנט וסטיב נאש כבר אין ספק בכלל.

קובי הצהיר ביום שישי נגד דאלאס ש "אם העונה מסתיימת היום דירק הוא ה MVP הבלתי מעורער" אתמול נאש נשאל אחרי פורטלנד מה תגובתו לכך שקובי "מצביע" לדירק ולא לנאש או לעצמו ונאש אמר "אני מסכים לחלוטין הוא מקבל גם את הקול שלי" אחרי שתי הצהרות משתי המתחרים הכ"כ עיקריים האלה הייתי אומר שדירק המועמד מס' 1 ללא ספק.

מאיפה צריך לגרום לו לזרוק?

מרשים

לקובי ברייאנט וסטיב נאש כבר אין ספק בכלל.

קובי הצהיר ביום שישי נגד דאלאס ש "אם העונה מסתיימת היום דירק הוא ה MVP הבלתי מעורער" אתמול נאש נשאל אחרי פורטלנד מה תגובתו לכך שקובי "מצביע" לדירק ולא לנאש או לעצמו ונאש אמר "אני מסכים לחלוטין הוא מקבל גם את הקול שלי" אחרי שתי הצהרות משתי המתחרים הכ"כ עיקריים האלה הייתי אומר שדירק המועמד מס' 1 ללא ספק.

ציטוט מדויק

Nowitzki is Kobe's MVP Amid talk of whether Dirk Nowitzki, Steve Nash, LeBron James, Dwyane Wade or he should win the NBA's Most Valuable Player award this season, Kobe Bryant put the controversy to rest Thursday afternoon. "Give it to Dirk," the Lakers guard said. "I don't even want it. "I just don't play for that. That's completely out of my mind." Bryant said he's more interested in adding a fourth championship trophy to his mantel than collecting his first MVP award. "I don't play for numbers," he said. "I don't play for anything else but to win. "But that being said, I think Dirk is having a phenomenal year." טוב, ברור ש 100% פה חושבים שהוא לא באמת מתכוון לזה ושהוא אומר את זה מאינטרס. אבל לפחות הוא אומר......זה גם חידוש.

הדירוג של ESPN מאתמול 1. סטיב נאש 2. גילברט ארינס 3. קובי ברייאנט והנה הצהרתו המאד מעניינת [לדעתי] לגבי דעתו האישית של גילברט ארינאס. "Right now, Steve Nash is above everybody. You have to really do something dramatic in this league. If Kobe averages 35 with an 81 and he didn't get it, you have to do something else in this league to overtake what Steve Nash has done." -- Gilbert Arenas

הדירוג של הופס

זה נראה שיהיה קשה מאד להוריד משם את נוביצקי השנה.

ארינאס חזק על הMVP

ונאש לא יכול לקחת שלישית ברציפות קובי גם מועמד אבל לדעתי ארינאס לוקח.

תשמע

קובי לברון ארינאס וויד וכן הלאה יהיו מעומדים רציניים רק במידה וינצחו מעל 50 ניצחונות. כולם מכירים את זה כבר אם זה לא היה ככה יש סיכוי טוב שקובי היה זוכה שנה שעברה על העונה המדהימה שהוא הביא. לדעתי זה נכון גם לגבי ארינאס אם הוא ינצח 50 הוא יהיה מועמד רציני.

לדעתי ג'וש האוורד חייב להיות בעשיריה הראשונה.

לדעתי הוא בחמישייה הראשונה.....ויותר מזה אני לא מספר

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר