LeBron James Rulez!!!!!!!!!!!!!!!

קרטר: גיל- 28. גובה- 1.98. משקל- 100 ק"ג. נקודות- 24.5. אחוזים מהעונשין- 80%. אחוזים מ-2- 45%. אחוזים מ-3- 40%. ריבאונדים- 5.2. איססטים- 4.2. חטיפות- 1.4. חסימות- 0.6. יעילות- 21.6. הערות- כשלא בא לו לשחק הוא לא מתאמץ. לברון: גיל- 20.5. גובה- 2.03. משקל- 109 ק"ג. נקודות- 27.2. אחוזים מהעונשין- 75%. אחוזים מ-2- 47%. אחוזים מ-3- 35%. ריבאונדים- 7.4. אסיסטים- 7.2. חטיפות- 2.2. חסימות- 0.7. יעילות- 28.5. הערות- השתפר מהשנה שעברה בהכל כולל הכל (טוב נו, חוץ מירידה של 0.05 בחסימות), צפוי להשתפר גם בשנה הבאה. שחקנים חדשים משתפרים במשך השנים באחוזי הקליעה בהמון, מכל הטווחים. לסיכום- לברון פשוט יותר טוב. סטטיסטית הרבה יותר טוב, בעל אופי יותר נוח, וצפוי להיות אפילו יותר טוב בשנת 2005/2006, דבר שאי אפשר להבטיח במקרה של קרטר. rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קודם כל שיעלה לפלייאוף, אחר כך נדבר על השוואות...קרטר

לברון

כי הוא שחקן יותר טוב כי הוא עושה תשחקנים לידו יותר טובים וכי הוא בא לנצח משחקים יש לי הרגשה שאם לברון היה בטורונטו (במקם וינס באותה תקופה) הוא לא היה עושה שביתה איטלקית כל שני וחמישי הקבוצה היה יותר תחרותית וכנראה שגם נכנסת לפליאוף או להפך שים את וינס בקליבלנד של שנה שעברה והם מחליפים מקום עם טורונטו של לברון (כלומר מסימים עשירית לא נלחמים על להגיע לפליאוף ולא הולכים לשום מקום) לדעתי הצוות של וינס בטורונטו שנה שעברה היה יותר טוב מהצוות של לברון בקליבלנד ועדיין הילד עשה את ההבדל ווינס לא

לברון, פשוט כי הוא כי טוב בנ.ב.א

יש לך נימוקים משכנעים

הנה הסבר טיפה יותר ברור, ספיישל בשבילך

קרטר הביא חצי עונה באמת מרשימה. הוא נתן מעל ל 20 משחקים 30 נקודות ומעלה. אבל גם אם הוא ייתן כאלו תצוגות השנה, לברון עדיף. הוא פשוט מתעלה על קרטר בכל המובנים, לדעתי כמובן מה גם שאין לי ספק שלברון ישתפר (ישפר את הקליעה מהשלשות). בקיצור- לברון. וגם לא ממש בפער קטן.

זה לא משנה את העובדה שההסבר קצת צולע

תראה, אתה לא חייב לי שום הסבר, אבל אם אתה כבר רושם אחד, שיהיה ברמה לפחות.

THE BEAST OF THE EAST-עמוק בבאטלים

אחרי שאייברסון הביס, השפיל, ביזה, דרס, וכל מילה אחרת שתרצו כדי לתאר את הפערים בינו לבין פירס, נעבור לבאטל אחר. דרך אגב, לא התעצלתי וספרתי את ההצבעות: 16-2 לאייברסון וגם ה-2 האלה זה בעיקר מרחמים. אז AI תופס את המשבצת ליד ג'ייסון קיד. וקרב הראש בראש השלישי הוא בין שני שחקנים מהמוכשרים ביותר בעשור: LeBron James.vs.Vince Carter בניגוד לבאטל הקודם, כאן אשמח לפירוט כי עם כל הכבוד לפירס קרטר טוב ממנו, ויש כאלו שיגידו שלברון יותר טוב מאייברסון, יש כאלו שיחשבו ההפך. אבל העיקר שהקרב הזה יהיה יותר צמוד מהקודם. כדי שלא תהיה מגיפת בחירות בלברון כי בעתיד הוא יהיה שחקן גדול בהרבה מקרטר, אזכיר לכם שאתם בוחרים אותם לשנה אחת, שנת 2005/2006 (השנה הקרובה). אז את מי אתם תעדיפו בקבוצה שלכם בשנה הבאה? לברון או וינס? rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לברון!

כמו שRAPGAMER אמר המספרים שלו יותר טובים והוא צפוי להשתפר עוד במהלך העונה הנוכחית. נכון שללברון יש עכשיו יותר מהכדור בגלל שהוא האופציה הראשונה בקליבלנד אבל גם כוינס היה בטורנטו, הסופרסטאר היחיד והמביל שם הוא לא השיג ממוצעים דומים לאלו של לברון , רק בנקודות קיים שיווין בינהם. וינס גם לא נותן 100% כל ערב אלה רק כשבא לו ואפשר לראות את זה בירידה שלו מאז עונת 2000, והשיא הוא ב20 משחקים ששיחק בטורנטו בחצי הראשון של העונה 15 נק' 69% מהעונשין! אף אחד לא רוצה בקבוצה שלו שחקן שכאשר קצת לא טוב לו הוא פשוט מפסיק לשחק...

זה לא משנה את העובדה שההסבר קצת צולע

תראה, אתה לא חייב לי שום הסבר, אבל אם אתה כבר רושם אחד, שיהיה ברמה לפחות.

ההסבר שלו מצויין.

יש לי הסבר יותר טוב. אם אתה שם את לברון, ליד ג'ייסון קיד- רק זה מספיק לגמר פלייאוף איזורי. טוב הגזמתי.

יש לי הרגשה שאתה קצת משוחד

לווינס יש יתרון על לברון ב"עשרת המהלכים של השבוע" וגם זה ישתנה משתי סיבות - הראשונה היא שלברון יהיה פשוט עצום בעוד ווינס מזדקן והשנייה היא שהליגה שמה את לברון בפסגת מערך השיווק שלה ולכן תתן לו הרבה (יותר) תשומת לב. לווינס יש הגנה ברמה של מרגרינה ביום קיץ חם במיוחד והדבר היחידי שהוא משקיע כביכול בהגנה הוא במהלכים שיכולים לצאת יפים כמו חטיפות או בלוקים; בשמירה אחד-על אחד הוא לא תורם יותר מהקהל שמנפנף באצבעות הענקיות האלה. שלא תבין אותי לא נכון, אני מת על ווינס בתור ווירטואוז מדהים ונהנה מאוד לראות אותו משחק, אבל הוא לא שחקן שלם בכלל. השוואה טובה יכולה להיות בינו לבין ריי אלן, למרות שגם האחרון תורם יותר בהגנה, ריבאונד וביכולת המסירה (או יותר נכון במוכנות לוותר על הכדור לעתים מזדמנות יותר).

משוחד? אני אוהד את הראפטורס מעונת 2000 אם לזה אתה מתכוון... אני פשוט חושב שאי אפשר עדיין לרשום את השם לברון ג'יימס ליד שמות כמו בראיינט אייברסון, שנה הבאה בניגוד לכאלה שאומרים שוינס מתחיל להזדקן, אני חושב שזו עונת השיא שלו תהייה כולל ביקור לא קצר בפלייאוף. אני פשוט לוקח את וינס.

גם את וינס אתה לא יכול לשים ליד אייברסון ובראיינט

כי שניהם יותר טובים והם גם עשו יותר.. ודווקא בתור אוהד ראפטורס הייתי מצפה שדעתך תהיה משוחדת לכיוון השני אחרי כל ה"מאמץ" שוינס עשה כדי לעבור משם.

THE BEAST OF THE EAST-עמוק בבאטלים

אחרי שאייברסון הביס, השפיל, ביזה, דרס, וכל מילה אחרת שתרצו כדי לתאר את הפערים בינו לבין פירס, נעבור לבאטל אחר. דרך אגב, לא התעצלתי וספרתי את ההצבעות: 16-2 לאייברסון וגם ה-2 האלה זה בעיקר מרחמים. אז AI תופס את המשבצת ליד ג'ייסון קיד. וקרב הראש בראש השלישי הוא בין שני שחקנים מהמוכשרים ביותר בעשור: LeBron James.vs.Vince Carter בניגוד לבאטל הקודם, כאן אשמח לפירוט כי עם כל הכבוד לפירס קרטר טוב ממנו, ויש כאלו שיגידו שלברון יותר טוב מאייברסון, יש כאלו שיחשבו ההפך. אבל העיקר שהקרב הזה יהיה יותר צמוד מהקודם. כדי שלא תהיה מגיפת בחירות בלברון כי בעתיד הוא יהיה שחקן גדול בהרבה מקרטר, אזכיר לכם שאתם בוחרים אותם לשנה אחת, שנת 2005/2006 (השנה הקרובה). אז את מי אתם תעדיפו בקבוצה שלכם בשנה הבאה? לברון או וינס? rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קרטר

שניהם מטביעים מעולים אבל קרטר קולע הרבה יותר טוב

קרטר יותר טוב והוא העלה ניו ג'רזי לפליאוף ולברון לא..........

זה כמו לבחור בין בגד בלט לשל כוסיות לארון בגדים - דה קומפליט פקג'.

בחייאת דינק, קרטר הוא בכיין שלא אוהב שצובטים לו ברגליים (עיין ערך ברוס בואן). ואני לא מדבר על מוסר העבודה הג'מאייקני שלו . לברון עושה הכל, יש לו מהכל והוא רק משתפר. אין כאן בכלל תחרות. לברון הכי דומה למג'יק עם פחות מסירה ויותר חדירה וריחוף. מי זה בכלל הפאקינג קרטר הזה? מילא היית שואלים על בן דודו הידוע, אבל קרטר??? נו קונטסט

אני מסכים. ובתור נשיא הפורום

בתור נשיא הפורום (כי היו"ר שלו זה ליאור, התפקיד שלי הוא טקסי בלבד), אני רוצה שיהיו לי שני קולות, רק כדי שיהיה בטוח שלברון לוקח את קרטר הכוסית הזו.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר